lokal na sprzedaż
12 lut 2026

Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

Warszawa Wola ul. Obozowa
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 3 miesiące temu, Czwartek, 12 luty 2026 20:30
79 640 zł 1 448 m2
79 640 zł 1 448 m2 55 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 448 m2
Cena za metr 55 zł/m2
ID oferty K37455099

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: budynek biurowy o pow. 1448 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej,
poleca Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email]

----------------Bez prowizji od Najemcy------------

Budynek oferuje Najemcy 3 poziomy powierzchni biurowej:
-parter: 404m2
-1 piętro:363 m2
-2 piętro: 337 m2
oraz poziom -1 o pow. 344m2
Jasne, obszerne wnętrza umożliwiają elastyczną aranżację, dostosowaną pod indywidualne potrzeby najemcy.
Powierzchnia w układzie gabinetowym, z optymalnym dostępem naturalnego światła.
Powierzchnia oferowana jest bez mebli.

Obecnie jest to podział gabinetowy.

Standard powierzchni biurowej:
-klimatyzacja energooszczędna
-podwieszane sufity 30 i 50 cm
-regulacja temperatury-regulacja wilgotności powietrza
-podział powierzchni ściankami (karton-gips)
-wykładzina w modułach
-optymalny dostęp naturalnego światła

Na miesięczne koszty najmu netto składają się:
-czynsz: 79641 PLN
-opłaty eksploatacyjne: 25 PLN/m2 (36200 PLN),
-ogrzewanie,
-zużycie mediów,
-sprzątanie lokalu,

Spersonalizowaną ofertę finansową, klient otrzymuje po prezentacji lokalu.

Internet:
-opcjonalnie,
-Najemca indywidualnie podpisuje umowę z operatorem telekomunikacyjnym.
Możliwość podpisania umowy z 3 operatorami.

Parking (cena netto za miejsce/za miesiąc):
-Parking naziemny: 325,00 zł netto
-Parking podziemny: 575,00 zł netto
-200 naziemnych miejsc parkingowych,
-50 miejsc w garażu podziemnym.
Współczynnik miejsc parkingowych: 1/30.