lokal na sprzedaż
10 maj 2026

Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 12 godzin temu, Niedziela, 10 maj 2026 20:20
1 667 zł 22 m2
1 667 zł 22 m2 76 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 22 m2
Cena za metr 76 zł/m2
ID oferty K37532499

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email] />
------------Bez prowizji od Najemcy-------------

Jeden pokój biurowy , z wejściem z korytarza.
Zamykany pokój do wyłącznej dyspozycji Najemcy.
Wykładzina dywanowa na podłodze.
Powierzchnia oferowana jest bez mebli.
Biuro z optymalnym dostępem naturalnego światła.
Otwierane okna z wertikalami.
Najemca otrzymuje powierzchnię w w stanie do wprowadzenia, czyli : ściany odmalowane na biało, wymieniona wykładzina.
Lokal jest oferowany bez mebli.
Sprzątanie w ramach czynszu.

Powierzchnia z przeznaczeniem na działalność biurową czy nieuciążliwe usługi.

Na miesięczne koszty najmu netto składają się:
-czynsz: 1667,81 PLN,
Czynsz zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne poza internetem, telefonem czy parkingiem.

Internet: odrębna umowa z operatorem telekomunikacyjnym.
-światłowód Orange w budynku.

Tabliczka na budynku-bezpłatna.

Umowa:
-czas nieokreślony, minimum 6 miesięcy,
-kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu.

6-piętrowy budynek biurowy z całodobową recepcją na parterze, oferujący powierzchnie z przeznaczeniem na nieuciążliwe usługi czy biura.
W ofercie budynku: lokale biurowe już od 13 m2 oraz małe magazynki w piwnicy dostępne przez 24h na dobę, przez wszystkie dni tygodnia.
Monitoring i ochrona całodobowa.