lokal na sprzedaż
11 maj 2026

Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 1 dzień temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 13:20
3 456 zł 48 m2
3 456 zł 48 m2 72 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 48 m2
Cena za metr 72 zł/m2
ID oferty K37532663

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce , w okolicach ul. Modlińskiej
poleca Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email]

---------Bez prowizji od Najemcy---------

Jedno duże pomieszczenie biurowe z częściowo wydzielonym magazynkiem/aneksem kuchennym.
Wejście do lokalu z korytarza.
Wynajmujący może wykonać aranżację powierzchni, w ramach dodatkowych zapisów do umowy.
Do biura można dostać się zarówno windą jak i po schodach.

Standard powierzchni biurowej:
-otwierane okna
-wysokość-3,20 m
Korytarz jest obniżony do 2,80 m z uwagi na przeprowadzane instalacje.

Na miesięczne koszty najmu składają się:
-czynsz: 3456 PLN,
-koszty eksploatacyjne: 1094,40 PLN,
Razem netto: 4550,40 PLN
-energia elektryczna,

Opłaty naliczane są od powierzchni brutto, tzn. z wliczonym współczynnikiem powierzchni wspólnych (20%).

Internet:
-opcjonalnie,
-Koszt umowy z firmą telekomunikacyjną Najemca ponosi osobno.

Parking jest bezpłatny na dużym, ogólnodostępnym parkingu na ponad 300 miejsc.
Możliwość najmu dedykowanych miejsc znajdujących się za szlabanem w cenie 100 zł/mies.

Umowa:
-czas określony: min. 18 miesięcy
-kaucja 2 miesiące brutto,

Opis budynku:
3-kondygnacyjny budynek biurowy w kompleksie biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce.
Oferuje do wynajęcia około 2.000 m2 powierzchni biurowo-usługowej oraz 7.500 m2 powierzchni handlowo-usługowej.

Zalety lokalizacji:
Bezpośrednio przy węźle komunikacyjnym Trasy Toruńskiej S8 (obwodnica Warszawy).
Dogodne położenie względem transportu miejskiego nieopodal pętli autobusowej.
Około 7 minut drogi do centrum miasta.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %

Zdjęcia pokazują ogólny standard budynku.

Polecam i zapraszam na spotkanie w celu obejrzenia lokalu
Jeśli poszukują Państwo powierzchni o innym metrażu lub w innej lokalizacji prosimy o kontakt:
tel. Pokaż numer telefonu
e-mail: [email] ;
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.