• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słońsk
  • Dąbie
  • Suryty
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krześlinek

(1)
  • Na sprzedaż Dom z pięknym ogrodem -Krześlinek
    1 / 16
    Na sprzedaż Dom z pięknym ogrodem -Krześlinek

    Krześlinek

    • 899 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRONNY DOM Z POTENCJAŁEM – IDEALNY DLA DUŻEJ RODZINY LUB POD DZIAŁALNOŚĆ Cena: 899 000 zł | Krześlinek, 10 minut od Siedlec Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnymi możliwościami...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka 1050m, Stok Lacki

    Stok Lacki

    • 231 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w centralnej części Stoku Lackiego, około 200m od szkoły, przedszkola oraz przystanku autobusowego. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej, dojazd do dział...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stok Lacki

    • 1 080 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ???? LAS NA SPRZEDAŻ – OLĘDY, GM. MORDY – 3,64 HA
    ???? LAS NA SPRZEDAŻ – OLĘDY, GM. MORDY – 3,64 HA

    Olędy

    • 90 000 zł cena
    • 36 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,64 ha, położona w miejscowości Olędy, gmina Mordy. Informacje podstawowe: Powierzchnia: 3,64 ha Jeden zwarty kompleks Regularny dostęp d...

  • Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum
    1 / 16
    Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum

    Stok Lacki

    • 1 590 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Nowoczesna Willa Miejska – Twoja prywatna enklawa w Stoku Lackim Cena: 1 590 000 zł Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą –...

  • Działki budowlane w Chodowie - 1320m²
    Działki budowlane w Chodowie - 1320m²

    Chodów

    • 280 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Chodowie - 1320m², tylko 6 km od Siedlec Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane o regularnym, prostokątnym kształcie, doskonałe pod budowę domu jednorodzi...

  • Działki budowlane na sprzedaż Stok Lacki
    1 / 10
    Działki budowlane na sprzedaż Stok Lacki

    Stok Lacki-Folwark

    • 235 440 zł cena
    • 872 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 872 m² do 1006 m². Cena za metr kwadratowy wynosi 270 zł. Lokalizacja: Działki położone są w urokliwej m...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Błogoszczy
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną w Błogoszczy

    Błogoszcz

    • 430 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Błogoszcz. Cena: 430 000 zł (do negocjacji) Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze geodezyjnym 83 o powierzchni 2000 m², poło...

  • DWIE PIĘKNE DZIAŁKI BUDOWLANE
    1 / 6
    DWIE PIĘKNE DZIAŁKI BUDOWLANE

    Sosna-Kozółki

    • 417 480 zł cena
    • 3 479 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy – Sosna-Kozółki, gmina Suchożebry, powiat siedlecki Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Sosna-Kozółki, poło...

  • Działka budowlana 1400 m² – Wola Suchożebrska
    1 / 3
    Działka budowlana 1400 m² – Wola Suchożebrska

    Wola Suchożebrska

    • 220 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 1400 m² – Wola Suchożebrska | wszystkie media | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 1400 m² położona w miejscowości...

  • Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2
    1 / 5
    Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w trakcie budowy – Wola Suchożebrska | działka 1057 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym do własnej aranżacji, realizowany według projektu Oszust, poło...

  • Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |
    Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym, położony w zielonej i spokojnej okolicy , Wola Suchożebrska To idealna propozycja dla 4...

  • Stylowe siedlisko z domem z bala.

    Wólka Leśna

    • 3 000 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w stylu Góralskim na działce o powierzchni 9535 m2. Nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wysokiego komfortu życia w spok...

  • Dom wielorodzinny,  Suchożebry
    1 / 16
    Dom wielorodzinny, Suchożebry

    Suchożebry

    • 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchożebry, ul. Kościelna Cena: 799 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o przestrzeni, ciszy i własnym kawałku zieleni – ten dom w Sucho...

  • Działka budowlana Stok Lacki, ul. Siedlecka
    1 / 4
    Działka budowlana Stok Lacki, ul. Siedlecka

    Stok Lacki

    • 300 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Stok Lacki, ul. Siedlecka Atrakcyjna działka w doskonałej lokalizacji, idealna pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Powierzchnia: 1 050 m² Cena: 300 000 P...

  • Dzialka rolna 2 ha (20 000 m2)
    Dzialka rolna 2 ha (20 000 m2)

    Borki Siedleckie

    • 220 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam do sprzedaży działkę rolną z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy oraz jej podział. Działka o powierzchni 2 ha położona w miejscowości Borki Siedleckie. Media dostę...

  • Dwie działki 816 m2 Stok Lacki ul Pałacowa
    Dwie działki 816 m2 Stok Lacki ul Pałacowa

    Stok Lacki

    • 229 000 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OKAZJA! DZIAŁKA BUDOWLANA W STOKU LACKIM – TYLKO 280 zł/m²! Marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia blisko miasta? Ta oferta jest dla C...

  • Klimatyczny dom  w zacisznej okolicy
    1 / 15
    Klimatyczny dom w zacisznej okolicy

    Żabokliki-Kolonia

    • 1 395 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Oferta: Tylko w naszym biurze! Dom w klasycznym stylu na skraju miasta! Cena: 1 395 000 zł do negocjacji. Twoja prywatna enklawa wygody połączonej z ciszą i spokojem na...