• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podedwórze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Korczówka

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Korczówka

    • 350 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łomazy

    • 396 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łomazy

    • 365 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Łomazy

    • 249 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krasówka

    • 149 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Lokal użytkowy Rossosz gm. Łęczna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Rossosz gm. Łęczna

    Rossosz

    • 6 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta wynajmu hali produkcyjno-biurowej o powierzchni 600 m² w Rossoszu, powiat łęczyński Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę produkcyjno-biurową o łącznej powierzchni 600 m²,...

  • Nowy dom na sprzedaż, Łomazy, dzialka 882m2
    1 / 12
    Nowy dom na sprzedaż, Łomazy, dzialka 882m2

    Łomazy

    • 359 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym | działka 882 m2 | Łomazy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu parterowego w stanie surowym zamkniętym...

  • Siedlisko
    1 / 10
    Siedlisko

    Kolembrody

    • 220 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Kolembrody, w pobliżu Komarówki Podlaskiej. Na działce o powierzchni około 1 200 m2 znajduje się dom mieszkal...

  • Sprzedam siedlisko z lasem lub bez
    1 / 13
    Sprzedam siedlisko z lasem lub bez

    Michałówka

    • 200 000 zł cena
    • 2 463 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    woj. Lubelskie powiat lubartowski gmina Abramów wieś Michałówka. Dom 67 m² dwa pokoje, kuchnia i duża sień I piwnica. Dach wymieniony, a reszta do remontu. Media prąd I siła, woda...