• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mosty
  • Włodawa +20 km
  • Liszna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Grabianów

(1)
  • Działka budowlana Grabianów 1 049,94 m²
    1 / 8
    Działka budowlana Grabianów 1 049,94 m²

    Grabianów

    • 250 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Grabianowie na ul. Sportowej Szczegóły oferty: Lokalizacja: Grabianów ul. Sportowa Przeznaczenie: Budowlana Powierzchnia działki: 1 049,94 m² Nume...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie 55 m2 w Siedlcach,

    Siedlce

    • 289 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 55 m2 3 pokoje,2 piętro centrum Siedlec.Okna wszystkie nowe plastikowe.W pokojach gładż gipsowa ścienna,kasetony na sufitach.Kuchnia widna w terakocie,glazurze,...

  • Sprzedam mieszkanie 60 m2,winda centrum w Siedlcach,

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 60 m2 3 pokoje,3 piętro z windą po termoizolacji w centrum Siedlec.Mieszkanie posiada loggie,piwnice i dodatkową komórkę.Ściany malowane,sufity białkowane,podłogi lentex...

  • Działk 2ha przy trasie Terespol-Warszawa

    Ujrzanów

    • 2 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam,posiadam na sprzedaż działkę (rolną) która ma zostać przekształcona na grunty inwestycyjne.Działka o powierzchni niecałych 2ha (20000m2).Znajduje się przy samej trasie Warsza...

  • Sprzedam mieszkanie 47 m2 centrum Siedlce.

    Siedlce

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 47 m2 w ścisłym centrum Siedlec na osiedlu zamkniętym z bramą na pilota i furtką na kod oraz drzwiami do klatki też na kod. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, znajduje się...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 555 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Siedlce

    • 310 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Siedlce

    • 490 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 379 990 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 857 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 670 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż deweloperskie mieszkanie 3-pokojowe
    1 / 9
    Na sprzedaż deweloperskie mieszkanie 3-pokojowe

    Siedlce

    • 779 492 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe – Siedlce, lokal nr 55 Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w centrum Si...

  • Działka Myrcha ul.

    Myrcha

    • 139 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Myrcha, w gminie Wiśniew, zaledwie 10 km od Siedlec. Przedmiotem oferty są nieruchomości gruntowe o różny...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna
    1 / 16
    Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna

    Siedlce

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EKSKLUZYWNA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH – GLAMOUR W SERCU SIEDLEC NOWOCZESNY APARTAMENT Z DUYM BALKONEM | 46m² | ul. SPOKOJNA 1 D Jeśli marzysz o przestrzeni, która zachwyca od pierwsz...

  • Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!
    1 / 7
    Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!

    Siedlce

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Mieszkanie 48,08 m² – ul. Sokołowska, parter domu jednorodzinnego Lokalizacja: Początek ul. Sokołowskiej – doskonała lokalizacja blisko centrum i wszelkich udogodnień...

  • Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec
    1 / 6
    Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec

    Ujrzanów

    • 270 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Ujrzanowie - 800 m² Lokalizacja: Ujrzanów, na obrzeżach Siedlec (3 km od ścisłego centrum) Powierzchnia: 800 m² Wymiary działki: 29 m x 27,5 m Cena: 270 000...

  • Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska
    1 / 13
    Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska

    Siedlce

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i słoneczne mieszkanie na sprzedaż – Siedlce, ul. Kurpiowska 4 Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m², położone na 4 piętrze w spoko...

  • Działka inwestycyjno-przemysłowa 1,91 ha przy A2 | Ujrzanów
    1 / 3
    Działka inwestycyjno-przemysłowa 1,91 ha przy A2 | Ujrzanów

    Ujrzanów

    • 4 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową 1,91 ha przy A2 – Ujrzanów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 19 100 m² położona w miejscowości Ujrzan...

  • 2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro
    1 / 9
    2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Nowy Świat 2 pokoje 36 m2 na Sprzedaż
    1 / 16
    Nowy Świat 2 pokoje 36 m2 na Sprzedaż

    Siedlce

    • 404 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | 2 pokoje | Zamknięte osiedle | Siedlce – Nowy Świat Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Siedlcach przy ul. Nowy Świat 5, na...

  • 65 m2 | ul. Nowy Świat | wynajem
    1 / 14
    65 m2 | ul. Nowy Świat | wynajem

    Siedlce

    • 2 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane, 65-metrowe mieszkanie do częściowej aranżacji i umeblowania. Mieszkanie z...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pok. Siedlce, ul. Batorego
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 3 pok. Siedlce, ul. Batorego

    Siedlce

    • 515 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie / Siedlce, ul. Batorego 3 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 7. piętrze w budynku z windą przy ul. Bato...

  • Lokal  200m² Ujrzanów - nowoczesne I duży parking
    1 / 16
    Lokal 200m² Ujrzanów - nowoczesne I duży parking

    Ujrzanów

    • 6 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia świeżo wykończone biuro klasy A w nowym budynku, w miejscowości Ujrzanów 82A. Lokal nie był jeszcze nigdy wcześniej użytkowany. Lokal jest idealny dla firm ceniących k...

  • Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja
    1 / 16
    Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu miasta, Siedlce ul. 3 Maja Wyjątkowa oferta mieszkania położonego w ścisłym centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji, sklepów, restau...

  • Centrum Siedlec | 2 pokoje | 45 m² |
    1 / 12
    Centrum Siedlec | 2 pokoje | 45 m² |

    Siedlce

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie / Siedlce, ul. Kilińskiego 24 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. pięt...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS

    Siedlce

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja – mieszkanie w centrum Siedlec – 48,04 m² Kluczowe informacje: Powierzchnia: 48,04 m² Piętro: 4 (z 4) Typ budynku: Blok Stan: Do zamieszkania lub do odświeżenia...

  • Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2
    1 / 16
    Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2

    Siedlce

    • 495 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i lubianej czę...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje

    Siedlce

    • 318 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37.5m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1985r. Mieszkanie jest własnościowe zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową....

  • Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 3
    Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe z tarasem – stan deweloperski. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m², położone na parterze nowoczesnego budynk...

  • Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce
    1 / 14
    Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce

    Siedlce

    • 675 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ – 2 MIESZKANIA INWESTYCYJNE Siedlce, ul. Kilińskiego 39 NOWA CENA! 50 tys taniej! Cena za pakiet: 675 000 zł LOKALIZACJA – CENTRUM, 200 m od Dworca PKP Mieszkania...