• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Grabianów

(1)
  • Działka budowlana Grabianów 1 049,94 m²
    1 / 8
    Działka budowlana Grabianów 1 049,94 m²

    Grabianów

    • 250 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Grabianowie na ul. Sportowej Szczegóły oferty: Lokalizacja: Grabianów ul. Sportowa Przeznaczenie: Budowlana Powierzchnia działki: 1 049,94 m² Nume...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę 2338 m2 w Siedlcach.

    Siedlce

    • 1 239 140 zł cena
    • 2 338 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2338 m2 do sprzedaży,znajduję się na zbiegu ulic Tetmajera i Cmentarnej w Siedlcach.Numer działki 14/1,obręb 27.Działka o wymiarach prostokąta 35mx67m.Cena działki 1239140...

  • Działk 2ha przy trasie Terespol-Warszawa

    Ujrzanów

    • 2 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam,posiadam na sprzedaż działkę (rolną) która ma zostać przekształcona na grunty inwestycyjne.Działka o powierzchni niecałych 2ha (20000m2).Znajduje się przy samej trasie Warsza...

  • Siedlce, Opole Świerczyna - Działka rekreacyjna 2900 m2
    1 / 5
    Siedlce, Opole Świerczyna - Działka rekreacyjna 2900 m2

    Siedlce

    • 130 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2900 m2 położoną kilka kilometrów od Siedlec, na granicy miasta (działka nr 48, obręb 0013, Opole Świerczyna, gmina Siedlce). Do działki jest dojazd...

  • Działka Myrcha ul.

    Myrcha

    • 139 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Myrcha, w gminie Wiśniew, zaledwie 10 km od Siedlec. Przedmiotem oferty są nieruchomości gruntowe o różny...

  • Działka inwestycyjna 1632 m² |  Pełne media |
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 1632 m² | Pełne media |

    Siedlce

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 632 m2 powierzchnia
    • 1 073 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA INWESTYCYJNA – GRUNT POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ / DEWELOPERSKĄ Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1 632 m², stanowiący kompleks 4 działek tworzą...

  • Inwestycyjna działka na sprzedaż 6229m2 Siedlce
    1 / 11
    Inwestycyjna działka na sprzedaż 6229m2 Siedlce

    Siedlce

    • 1 868 700 zł cena
    • 6 229 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną w Siedlcach ul. Brzeska Powierzchnia: 6229m2 Wymiary działki : 15/416m2 cena: 1868700zł Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6229m2 Lokal...

  • Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec
    1 / 6
    Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec

    Ujrzanów

    • 270 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Ujrzanowie - 800 m² Lokalizacja: Ujrzanów, na obrzeżach Siedlec (3 km od ścisłego centrum) Powierzchnia: 800 m² Wymiary działki: 29 m x 27,5 m Cena: 270 000...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna -9000 m2
    1 / 2
    Atrakcyjna działka inwestycyjna -9000 m2

    Siedlce

    • 3 600 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRUNT POD ZABUDOWĘ BLIŹNIACZĄ LUB SZEREGOWĄ Na sprzedaż: Działka pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową w Siedlcach przy ul. Piaski Zamiejskie – 9'000 m². Nieruchomość skład...

  • Działka inwestycyjno-przemysłowa 1,91 ha przy A2 | Ujrzanów
    1 / 3
    Działka inwestycyjno-przemysłowa 1,91 ha przy A2 | Ujrzanów

    Ujrzanów

    • 4 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową 1,91 ha przy A2 – Ujrzanów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 19 100 m² położona w miejscowości Ujrzan...

  • Działka na sprzedaż, Siedlce, ul. Wrzosowa
    1 / 3
    Działka na sprzedaż, Siedlce, ul. Wrzosowa

    Siedlce

    • 179 000 zł cena
    • 493 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w cichej i spokojnej części Siedlec przy ulicy Wrzosowej. NOWA NIŻSZA CENA: 179 000 zł Parametry działki: Powierzchnia: 493m² (działka nr 14/16) Wymiary: ok 10x...