• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Garzewo

(1)
  • Posiadłość  z prywatnym stawem i pięknym ogrodem
    1 / 16
    Posiadłość z prywatnym stawem i pięknym ogrodem

    Garzewo

    • 1 080 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość w miejscowości Garzewo (gm. Świątki) położona 25 km od Olsztyna, idealna dla rodziny, osób ceniących komfort, prywatność, bliskość natury. Wygodny parterowy do...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka budowlana

    Nowa Wieś Mała

    • 85 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 293/15 powierzchni 1000m2 Działka położona jest w miejscowości Nowa Wieś, 2 km od Dobrego Miasta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. W zasięgu...

  • Działka Spręcowo

    Spręcowo

    • 298 140 zł cena
    • 4 969 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę nieopodal wsi Spręcowo w gminie Dywity. Działka o numerze 317/15 i powierzchni 4969 m2, w kształcie prostokąta na...

  • Dom Brąswałd

    Brąswałd

    • 799 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 3 016 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Brąswałd. Budynek o powierzchni 200m2 znajduje się na działce liczącej 1600m2, wybudowany w 2022 roku, m...

  • Dom Stary Dwór rynek pierwotny

    Stary Dwór

    • 595 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom117m 2 . 20 minut do Olsztyna. Dom na działce o powierzchni 860m 2 , na nowym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim, :zakończone zostały wszelkie prace związane z ociepleniem bu...

  • Działka Mątki

    Mątki

    • 146 700 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Mątkach, w gminie Jonkowo. Oferowana działka o numerze 148/13 i powierzchni 1630 m2 jest w tra...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gietrzwałd

    • 1 100 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Działka Ługwałd

    Ługwałd

    • 299 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 1300 m w Ługwałdzie cisza, zieleń i gotowa pod budowę Na sprzedaż piękna, urokliwa działka o powierzchni 1300 m położona w miejscowości Ługwałd , w jednej z...

  • Dom Ługwałd

    Ługwałd

    • 1 999 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 3 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 500 m, położony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowan...

  • Działka nad rozlewiskiem, możliwość zabudowy
    1 / 9
    Działka nad rozlewiskiem, możliwość zabudowy

    Sętal

    • 499 999 zł cena
    • 17 903 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka nad rozlewiskiem, na obrzeżach miejscowości Sętal z wydanymi warunkami zabudowy. Teren o łącznej powierzchni 1,79 ha zapewni nowym właścicielom spokój i pełną pry...

  • Atrakcyjna działka budowlana, Dywity, inwestycja
    1 / 7
    Atrakcyjna działka budowlana, Dywity, inwestycja

    Dywity

    • 169 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w otoczeniu lasu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna w odległ...

  • Działka usługowa nad stawem, mpzp
    1 / 9
    Działka usługowa nad stawem, mpzp

    Dywity

    • 1 059 360 zł cena
    • 26 484 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona nad malowniczym stawem pod zabudowę usługową typu hotel, gastronomia, centrum konferencyjne, apartamenty przy ul. Spółdzielczej w Dywitach. Doskonała lo...

  • Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,
    1 / 16
    Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,

    Jonkowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy pasywne w technologii drewnianej, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek, wspólną zabawę i pr...

  • Działka pod siedlisko/małe gospodarstwo – Brąswałd
    1 / 14
    Działka pod siedlisko/małe gospodarstwo – Brąswałd

    Brąswałd

    • 214 130 zł cena
    • 3 059 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka kameralnie położona w miejscowości Brąswałd. Działka na lekkim wzniesieniu, co gwarantuje nam ograniczone sąsiedztwo oraz bliskość natury i otaczającą nas zieleń....

  • Dom ukryty w lesie nad rzeką
    1 / 15
    Dom ukryty w lesie nad rzeką

    Cerkiewnik

    • 1 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy Cię do odkrycia wyjątkowego domu, skrytego w otulinie natury i otoczonego malowniczym lasem, który przytula się do brzegów spokojnej rzeki. To magiczne leśne ranczo, poł...

  • Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę
    1 / 8
    Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę

    Cerkiewnik

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 220 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Cerkiewnik, z własną ponad 100 metrową linią brzegową jeziora Limajno. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna nad jeziorem nazywanym...

  • Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia
    1 / 15
    Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia

    Smolajny

    • 725 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim z dużą działką - idealna dla osób chcących zaaranżować przestrzeń wg swojego gustu. Optymalny rozkład domu pozwalający na komfort funkcjonowania...

  • Giedajty, atrakcyjna działka inwestycyjna
    1 / 9
    Giedajty, atrakcyjna działka inwestycyjna

    Giedajty

    • 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej leżącej bezpośrednio przy trasie nr 527 Olsztyn - Morąg w miejscowości Giedajty. Teren płaski z urządzonym wjazdem, doskonale wid...

  • Kompleks działek  w otoczeniu lasu
    1 / 6
    Kompleks działek w otoczeniu lasu

    Jonkowo

    • 150 600 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kompleks działek o powierzchni od 3012 m2 położonych na nowo powstającym osiedlu w warmińskiej wsi Pupki gm. Jonkowo. Oferta kierowana do osób pragnących zamieszkać poza miastem, c...

  • Działka w okolicy Jeziora Gamerskiego
    1 / 4
    Działka w okolicy Jeziora Gamerskiego

    Gamerki Wielkie

    • 75 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zaciszna działka rolna położona w miejscowości Gamerki Wielkie gm. Jonkowo, idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Działka z możliwością uzyskani...

  • Działka z możliwością zabudowy
    1 / 8
    Działka z możliwością zabudowy

    Brąswałd

    • 191 940 zł cena
    • 3 199 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka w miejscowości Brąswałd, w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu je...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce

    Spręcowo

    • 4 750 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 15 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał

    Spręcowo

    • 5 950 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 6 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 33 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy
    1 / 4
    działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy

    Dąbrówka Wielka

    • 137 865 zł cena
    • 3 939 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malownicza działka z możliwością zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu lasów należących do Skarbu Państwa. Miejsce wyjątkowo spokojne o dużych walorach przyrodniczo-...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną w Dywitac
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną w Dywitac

    Dywity

    • 473 333 zł cena
    • 2 354 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SUN4YOU Sp. z o.o. sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną stanowiącą działkę nr 513/2 o pow. 0,2354 ha, położoną w miejscowości Dywity woj. warmińsko-m...

  • Dom na sprzedaż - Giedajty
    1 / 16
    Dom na sprzedaż - Giedajty

    Giedajty

    • 1 145 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość z własnym stawem – Giedajty k. Olsztyna Dom z ogrodem i garażem 4682 m² natury i spokoju Marzysz o życiu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody...

  • Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo
    Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo

    Jonkowo

    • 260 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom z czerwonej cegły – gm. Jonkowo Na sprzedaż klimatyczny, dom z czerwonej cegły, położony w spokojnej okolicy w gminie Jonkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu....

  • Dom Dywity

    Dywity

    • 1 270 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie prezentuje na sprzedaż unikalną nieruchomość z ogromnym potencjałem, usytuowaną na samym początku Dywit. To idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej,...

  • Działka budowlana Szałstry gm. Jonkowo
    Działka budowlana Szałstry gm. Jonkowo

    Szałstry

    • 64 000 zł cena
    • 1 807 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na Mazurach - Działki budowlane w pobliżu jeziora ! (Szałstry, gm. Jonkowo) Szukasz ciszy, spokoju i bliskości natury, nie rezygnując z dobrego dojazdu? Ta of...

  • Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²
    1 / 5

    Nowe

    Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²

    Knopin

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o powierzchni 2400 m² z domkiem letniskowym 35 m, znajdującą się w stolicy Warmii, wieś Knopin, ok 26 km od Olsztyna. Domek postawiony metodą szkieletową, ocieplon...