• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Zwonowice

(1)
  • 1 / 2
    Działka Zwonowice

    Zwonowice

    • 159 000 zł cena
    • 3 275 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Masz oszczędności i nie masz na nie pomysłu? Nie wiesz w co zainwestować zamiast trzymać trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie? Mam dla Ciebie świetną okazje...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Rybnik Chwałęcice

    Rybnik » Chwałęcice

    • 199 000 zł cena
    • 1 740 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i]Na sprzedaż działka budowlano - usługowa w Rybniku w dzielnicy Chwałęcice przy ul. Bronisława Czecha. [/i] Działka ma powierzchnię 1740 mkw. Położona jest bezpośrednio przy...

  • 1 / 3
    Działka Piece

    Piece

    • 121 916 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy trzy piękne działki w Piecach gmina Gaszowice o powierzchni 1051 m2, 1150 m2 oraz 1332 m2. Działki położone są w ustronnym i spokojnym miejscu- pierwsza i druga lin...

  • 1 / 3
    Działka Jankowice

    Jankowice

    • 135 000 zł cena
    • 988 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki o powierzchni 894 m2 oraz 988 m2 położona w Jankowicach. Działki położone są w ustronnym i spokojnym miejscu w pierwszej i drugiej linii zabudowy. W miejs...

  • Działka Czernica

    Czernica

    • 219 000 zł cena
    • 3 233 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka o powierzchni 3233 m2, zlokalizowana w Czernicy. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jed...

  • 1 / 3
    Działka Bogunice

    Bogunice

    • 139 000 zł cena
    • 3 887 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 3887 m2 położoną w gminie Lyski obręb Bogunice. Nieruchomość znajduje się pod samym lasem w...

  • 1 / 2
    Działka Gaszowice

    Gaszowice

    • 124 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1284 m2 a jej lokalizacja to Gaszowice ul. Sumińska. Dostępne media: prąd, woda W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jest j...

  • 1 / 2
    Działka Jankowice

    Jankowice

    • 103 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 908 m2 a jej lokalizacja to Jankowice, około 1 km od Biedronki. W otoczeniu jest sporo zieleni. Działka jest wolna od szkód górniczych. Dostępne me...

  • Działka Jankowice

    Jankowice

    • 94 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | REZERWACJA!!! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchnia 852m2. Nieruchomość ogrodzona , dojazd drogą asfaltową. Wymiary 21x29 x32 plus droga 5x32....

  • Działka Adamowice

    Adamowice

    • 400 000 zł cena
    • 6 270 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6270 metrów w kształcie odwróconej litery "L" o wymiarach 32*90 od drogi oraz około 70 *50 zlokalizowana w miejscowości Adamowice k/Mszczonowa. D...

  • 1 / 4
    Działka Jejkowice

    Jejkowice

    • 270 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2292 m2 zlokalizowana w Jejkowicach. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej...

  • 1 / 2
    Działka Rybnik Popielów

    Rybnik » Popielów

    • 189 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 911 m, położoną w spokojnej i doskonale skomunikowanej okolicy Rybnik, Popielów. Działka znajduje się w otocz...

  • Działka Szymocice

    Szymocice

    • 119 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży niepowtarzalna działka o powierzchni 676 m2 , zlokalizowana w Szymocicach w bardzo niewielkiej odległości od Rud Raciborskich ! Istnieje możliwość dokupienia dzia...

  • Działka Sumina

    Sumina

    • 250 000 zł cena
    • 9 680 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 3805 m2 oraz 5875 m2 , zlokalizowane w Suminie. W miejscowym planie zagospodarowania działki są oznaczone symbolem P01 - zabudowa...

  • Działka Rybnik

    Rybnik

    • 69 000 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Raj na ziemi- Twoja własna oaza spokoju na RODOS ! ( Nie, nie chodzi o Grecję -chodzi o Rodzinne ogródki działkowe! Do sprzedania wyjątkowa działka ROD UL.BRZOZOWA o powie...

  • Działka budowlana 1766 m² z garażem – Niedobczyce
    1 / 13
    Działka budowlana 1766 m² z garażem – Niedobczyce

    Rybnik

    • 189 900 zł cena
    • 1 766 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rybnika – dzielnicy Niedobczyce, przy ul. Z...

  • Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na
    1 / 4
    Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na

    Pstrążna

    • 2 904 347 zł cena
    • 67 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowy kompleks działek 6,73 ha – Pstrażna, gm. Lyski Idealny pod osiedle domów, zabudowę jednorodzinną lub inwestycję premium Cena ogłoszenia: 2 904 347 zł (do negocjacji) Moż...

  • 1 / 3
    Udział w nieruchomości - Lyski

    Lyski

    • 11 094 zł cena
    • 1 151 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 2
    Ostatnia działka w tej okolicy na sprzedaż.

    Piece

    • 160 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w Piecach gmina Gaszowice. Wymiary 32m x 27m. Brak szkód górniczych. Działka numer 1806/155. W cenie kupujący otrzymuje udział w drodze nu...

  • Działka Rybnik Golejów

    Rybnik » Golejów

    • 209 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Nową Ofertę - Działka Budowlana Rybnik - Golejów ul. Książenicka Nieruchomość powstała z podziału dużej parceli i ma powierzchni 949m2 położo...

  • Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 8
    Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 147 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1090 m2 zlokalizowaną w Czernicy ul. Jana. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 42x26 m...

  • Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 405 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w Czernicy - 7500 m² Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 7500 m² w Czernicy, idealna dla osób szukających spokojnej lokalizacji i dużej prz...

  • 1 / 4
    Działka Gaszowice

    Gaszowice

    • 125 000 zł cena
    • 682 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 682 m2 zlokalizowana w miejscowości Gaszowice. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy dr...

  • Działka Szczerbice

    Szczerbice

    • 210 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej zielonej okolicy idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja na przyszłość. Dzialka o powierzchni 1400 m2 w...

  • Działka Dzimierz ul.

    Dzimierz

    • 315 000 zł cena
    • 5 093 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka w Dzimierzu rolno/budowlana z powierzchnią 5093 m ,w spokojnej okolicy - idealna pod budowę domu lub inwestycjęOferuję na sprzedaż przestronną działk...

  • Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik
    1 / 10
    Działka z mediami i dojazdem z 3 stron – Rybnik

    Rybnik

    • 329 900 zł cena
    • 3 979 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Z...

  • 1 / 4
    Działka Nędza rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Nędza » pl. Jana Pawła II

    • 85 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Nędza przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrą dostępnością do infrastruktu...

  • Działka Jankowice ul.

    Jankowice

    • 105 900 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Jankowicach Rybnickich, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o powierzc...

  • Działka Gaszowice ul. Rydułtowska

    Gaszowice » ul. Rydułtowska

    • 299 999 zł cena
    • 2 521 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2521 m², położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - w centrum Gaszowic, a zarazem w spokojnym, kameralnym otoczeniu zabudowy jednoro...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Rybnik

    Rybnik

    • 52 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.09.2025 roku GL1G/GU/727/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Działka Stanica

    Stanica

    • 450 000 zł cena
    • 2 710 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2710 metrów kwadratowych. Na działce znajdują się budynki nadające się do wyburzenia. [/i] Działka znajduje się w miejscowoś...