• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Żabczanka

(1)
  • Malownicza działka ze stawem i warunkami zabudowy
    1 / 13
    Malownicza działka ze stawem i warunkami zabudowy

    Żabczanka

    • 199 000 zł cena
    • 3 373 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna malownicza działka 33 ary z własnym stawem! Położona w sercu natury, tuż przy bardzo czystym stawie zasilanym wodami rzeki Widawki. Lokalizacja Żabczanka gmina...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pilnie sprzedam działkę rolną

    Zdzieszulice Górne

    • 56 000 zł cena
    • 4 220 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam pilnie działkę rolną ,działka położona jest blisko drogi 5 km od Bełchatowa

  • Rucsiec Kształtna działka w ładnej okolicy z Media

    Rusiec

    • 399 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka w Ruścu. Media gaz i prąd na działce, woda w drodze. Kanalizacja wkrótce.Bardzo ładna, zielona, spokojna okolica.Bardzo dobry dojazd do centrum Nadar...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA RUSIEC – blisko las i szkoła

    Rusiec

    • 440 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA RUSIEC – IDEALNA LOKALIZACJALOKALIZACJA I OTOCZENIE:  Działka budowlana położona jest w miejscowości Rusiec, w bliskiej odległości od szkoły. Usytuowana...

  • MEDIA | Bardzo dobra lokalizacja | Piękna Teren MU

    Rusiec

    • 712 800 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka bardzo dobrze położona o znakomitym kształcie. Jedna z najlepszych lokalizacji w Ruścu.Teren oznaczony MU - możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług.Wszystkie media z wyj...

  • Ładna działka w Ruścu wszystkie media droga GMinna

    Rusiec

    • 340 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy drodze gminnej.Wszystkie media.Doskonale skomunikowana.Blisko do centrum Nadarzyna, szkół, sklepów, P&R.Dojazd do Warszawy w kilkanaście minut.Polecam i zapraszam,...

  • Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Równiesz na działki
    Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Równiesz na działki

    Kurów

    • 400 000 zł cena
    • 8 463 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Cena za całą działkę 400 tysięcy. Do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży na działki Tel: [tel] lub [tel]

  • Działka budowlana z WZ, prąd i gaz – Bogumiłowice

    Bogumiłowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 126 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Bogumiłowice, w gminie Wierzchosławice Lokalizacja: Bogumiłowice, woj. małopolskie Zaledwie 10 km od Tarn...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce. Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealn...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej.Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych.Teren objęty MPZP.Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja w ul. Gł...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Józefina

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Józefinie gm Osjaków pow Wieluń woj łódzkie.Działka liczy 30 arów,można ją podzielić na połowę.

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drogach asfaltowych, uzbrojona, woda, kanalizacja w drodze. Powierzchnia 4403 m² Szerokość 28 m Długość...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drodze asfaltowej, uzbrojona, woda , kanalizacja i prąd w ulicy

  • Działka 6759m2 z dostępem do rzeki okolice Bełchatowa
    1 / 5
    Działka 6759m2 z dostępem do rzeki okolice Bełchatowa

    Księży Młyn

    • 70 000 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z dostępem do rzeki Rakówki w miejscowości Księży Młyn, blisko miasta Bełchatów o powierzchni 6759 m2. Działka położona z dwóch stron przy lesie, doskonale może służy...

  • Działka, uzbrojona, ogrodzona.
    1 / 5
    Działka, uzbrojona, ogrodzona.

    Podlesie

    • 85 000 zł cena
    • 2 649 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Podlesie gmina Zelów z Mpzp. Mpzp w tym rejonie dopuszcza zabudowę mieszkaniową niską do 8 metrów wysokości. Dodałem też aktualne mapy z planem gminy i opisem. Numer dzi...

  • Działki budowlane, Zdzieszulice Górne
    1 / 10
    Działki budowlane, Zdzieszulice Górne

    Zdzieszulice Górne

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeżeli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu - mamy dla ciebie super ofertę! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane bardzo blisko Bełchatowa, w miejscowości...

  • Działka Stanisławów drugi
    1 / 4
    Działka Stanisławów drugi

    Stanisławów Drugi

    • 55 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3001 m2, zlokalizowana w miejscowości Stanisławów Drugi, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim. Media (prąd, woda) około 150 m2 od ni...

  • Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 10
    Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy

    Podwody-Kolonia

    • 52 724 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki Budowlane w Podwodach Kolonia! Szanowni Państwo, Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowa...

  • Działka 6400m2, warunki zabudowy, w miejscowości C
    1 / 5
    Działka 6400m2, warunki zabudowy, w miejscowości C

    Cisza

    • 125 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka (nr 85/1) o powierzchni 6400m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Cisza, w województwie łódzkim. - Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. - Doja...

  • Działka budowlana, Kałduny !
    1 / 3
    Działka budowlana, Kałduny !

    Kałduny

    • 225 000 zł cena
    • 4 997 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 50 ar, położona 7 min od Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przezna...

  • Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze
    Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Zawadach, gmina Bełchatów czeka na Ciebie! Powierzchnia - 22 ary Lokalizacja: - Dookoła zabudowa jednorodzinna, cisza i spokój - a do Bełchatowa, Łodzi czy Piotrkowa T...

  • Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów
    Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dwie działki budowlane w Kałdunach !
    1 / 6
    Dwie działki budowlane w Kałdunach !

    Kałduny

    • 62 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż już tylko dwie działki budowlane, położone niedaleko Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. 1) 1412 m2 - 64 000 zł (działka numer 11/20) 2) 1374 m2 - 62 000 z...

  • Rusiec super działka, media, dobra cena

    Rusiec

    • 690 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy pod Warszawą. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie pięknego lasu, co gwarantuje ciszę, świeże powi...

  • ⭐⭐⭐⭐ Super Działka z mediami Rusiec ⭐⭐⭐⭐

    Rusiec

    • 635 000 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 551 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka narożna o powierzchni 1154 m2, położona w Ruścu koło Nadarzyna. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, co daje duże możliwości wygodnego zapla...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne, dwie obok siebie o pow. 3482m2 i 3492m2 oraz w bliskim sąsiedztwie działka o pow.11856m2. Nieruchomości położone w gm. Kluki/Wierzchy Kluckie w pobli...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• działka budowlana w Rogowcu, gmina Kleszczów
    1 / 2
    działka budowlana w Rogowcu, gmina Kleszczów

    Rogowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 775 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3376 m² (dz. nr 496/1), położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Rogowcu, gmina Kleszczów. Na działce obowiązuje Miejscowy Pla...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby

    Poręby

    • 100 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Poręby. Powierzchnia działki: 16, 08 arów. Ok. 2 kilometry do Bełchatowa. Cicha i spokojna okolica, 20 metrów do lasu. Pozostałe dz...