• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Wysoka Strzyżowska

(2)
  • Działka leśna Wysoka Strzyżowska gm. Strzyżów
    Działka leśna Wysoka Strzyżowska gm. Strzyżów

    Wysoka Strzyżowska

    • 12 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Wysoka Strzyżowska, gmina Strzyżów, powiat strzyżowski. - numer działki: 2856/7 Cena: 12 000 zł Więcej informacji: [tel] Micha...

  • Działka Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 123 690 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - działka budowlana 31 arów z warunkami zabudowy; położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej z niewielkim nachyleniem w kierunku wschodnim; na dz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka o powierzchni ok. 10 arów z warunkami zabudowy z widokiem na Strzyżów i okoliczne wzgórza; prąd na działce, woda miejska w odległości ok. 70 m; dojazd drogą gminn...

  • 1 / 3
    Działka Cieszyna

    Cieszyna

    • 72 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cieszyna, gm. Frysztak - piękne działki budowlane 16 i 18,5 ara z określonymi warunkami zabudowy (na większą działkę wydane jest pozwolenie na budowę wg projektu "Oleśnica 2". Kana...

  • 1 / 4
    Działka Gbiska

    Gbiska

    • 415 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gbiska, działki rolne przylegające do siebie o łącznej powierzchni 2,60 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów; dojazd drogą współwłasną ok. 100 m od drogi asfaltowej; prąd na...

  • 1 / 4
    Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 99 900 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Strzyżów - działka rekreacyjna 45 arów z ładnym widokiem i dojazdem drogą utwardzoną. Cena: 99 000 zł. Polecamy! LINK DO OFERTY: [url] Treść niniejszego ogłoszenia nie s...

  • Działka Różanka

    Różanka

    • 49 650 zł cena
    • 1 986 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Różanka, ładna działka 19,86 ara warunki zabudowy w opracowaniu; dojazd drogą gminną asfaltową; na działce prąd, gaz, woda z wodociągu, linia telefoniczna. Polecamy! LINK DO OF...

  • Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 437 800 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Strzyżów, inwestycyjna działka 44 ary o przeznaczeniu przemysłowo - usługowym (obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego); media: prąd, gaz; działka płaska z dobrym dojazdem....

  • 1 / 4
    Działka Tropie

    Tropie

    • 97 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tropie, gm. Strzyżów - ładna działka o powierzchni 1,10 ha z warunkami zabudowy; wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej; nachylenie stoku południowe, po usunięciu samosiejki nadaje...

  • Działka Dom Nieruchomość Żyznów

    Żyznów

    • 200 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam Dom, budynek gospodarczy z Działką 32 ary przy bocznej drodze w Żyznów. Zapraszam do kontaktu telefonicznego

  • 1 / 4
    Działka Kobyle

    Kobyle

    • 90 059 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyle, gm. Frysztak - działka budowlana 29,90 ara, równa, z widokiem w kierunku rzeki Wisłok; zlokalizowana w drugim rzędzie zabudowy; prąd i gaz na sąsiednich działkach, woda z...

  • Działka w gminie Frysztak
    1 / 4
    Działka w gminie Frysztak

    Frysztak

    • 80 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIZSZA CENA! Biuro Nieruchomości MÓJ DOM przedstawia Państwu ofertę ładnej działki o powierzchni 19 arów zlokalizowanej w gminie Frysztak, powiat strzyżowski, województwo podk...

  • 1 / 4
    Grunt pod zabudowę - Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 244 500 zł cena
    • 12 445 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w StrzyżowieOferta na wyłączność w naszym biurzeDobra lokalizacja z widokiem, w sąsiedztwie lasów i domówO...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę 2400m2 przy drodze asfaltowej pod zabudowę w St...

    Strzyżów

    • 130 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna o powierzchni 24 ary, położona w Strzyżowie przy drodze asfaltowej (ok.7 min do centrum). Działka znajduje się na płaskim terenie, wszystkie media w...

  • Działka Żyznów

    Żyznów

    • 15 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Żyznów - działka leśna 26 arów z lasem mieszanym o nachyleniu południowym i dojazdem drogą polną. Cena: 15 000 zł. Polecamy! LINK DO OFERTY: [url] Treść niniejszego ogłos...

  • Działka Żarnowa

    Żarnowa

    • 45 000 zł cena
    • 10 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Żarnowa - dwie działki o powierzchni łącznej 1,03 ha na wzgórzu o nachyleniu wschodnim; działki w większości zadrzewione (drzewa przeważnie liściaste nadające się na drewno opałowe...

  • Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 153 450 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka budowlana 15,5 ara w bardzo ładnym miejscu z widokiem na dolinę Wisłoka, z bardzo dobrym dojazdem; media na działce lub w granicy działki. Cena: 9900 zł za 1...

  • 1 / 2
    Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 47 880 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - dwie działki budowlane o powierzchni po ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym; media na działce obok: gaz sieciowy, prąd, w...

  • Działka Strzyżów Glinik Charzewski

    Strzyżów

    • 259 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka budowlana w Gliniku Charzewskim sprzedam. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - rolno - rekreacyjną w Gliniku Charzewskim Działka ma powierzchnię 1,18...

  • Działka Godowa

    Godowa

    • 105 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w uroczej i malowniczej wsi Godowa w gminie Strzyżów. Działka ma wydane warunki zabudowy więc jest niezwykle atrakcyjna. Działka...

  • ŻYZNÓW dojazd z asfaltowej drogi naokoło domy- 4600 1ar !!!
    1 / 9
    ŻYZNÓW dojazd z asfaltowej drogi naokoło domy- 4600 1ar !!!

    Żyznów

    • 138 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1994/3 Żyznów k Strzyżowa Działka w kształcie prostokąta ok 26 m szerokości i 119 m długości gaz,woda,prąd po drugiej stronie drogi kanalizacja:szambo bezodpływow...

  • Żyznów powiat strzyżowski 9ar 4 klasa 50400
    1 / 10
    Żyznów powiat strzyżowski 9ar 4 klasa 50400

    Żyznów

    • 50 400 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z miejscowości Żyznów ok 6 km od Strzyżowa,28 km od Rzeszowa Działka przy asfalcie,w pobliżu 2 nowe domy woda przy działce gaz 27 m od działki prąd 20 m od działk...

  • Działka inwestycyjna Strzyżów
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 450 000 zł cena
    • 4 947 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Strzyżowie, w województwie podkarpackim w lokalizacji łączącej bliskość natury, rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz dogodną komunikację...

  • Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze
    1 / 6
    Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze

    Frysztak

    • 19 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboa...

  • Działka budowlana 37,69a z wydanymi WZ – Węglówka
    1 / 4
    Działka budowlana 37,69a z wydanymi WZ – Węglówka

    Węglówka

    • 99 000 zł cena
    • 3 769 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA OBNIŻKA CENY! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 37,69a zlokalizowaną w miejscowości Węglówka w gminie Korczyna w odległości kilkunastu kilometrów o...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 48 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośredni...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 41 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze g...

  • Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,

    Bratkówka

    • 67 590 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA WIDOKOWA Z WARUNKAMI ZABUDOWY - BRATKÓWKA, 67,59 AR Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, widokową działkę położoną w miejscowości Bratkówka (gmina Wojaszówka, powiat krośnieńs...

  • 1 / 3
    Działka Bonarówka

    Bonarówka

    • 99 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bonarówka - działka 29 arów z warunkami zabudowy, położona w ładnym miejscu, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową, prąd na sąsiedniej działce. Cena: 99 000 zł. Polecamy! LI...

  • 1 / 2
    Działka Wiśniowa

    Wiśniowa

    • 385 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wiśniowa - działka inwestycyjna 55 arów (warunki zabudowy w opracowaniu), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW988 z własnym zjazdem; prąd i kanalizacja na działce. Cena: 385...

  • Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 54 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - działka budowlana o powierzchni ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media na dz...

  • Działka Markuszowa

    Markuszowa

    • 57 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Markuszowa, gm. Wiśniowa - działki budowlane 19 i 36 arów, położone w terenie równym z ładnym widokiem na pobliskie wzgórza i dolinę Wisłoka; bardzo dobry dojazd drogą asfaltową; p...