• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Sobienie Kiełczewskie Drugie

(1)
  • Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym
    1 / 5
    Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Sobienie Kiełczewskie Drugie

    • 230 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej gminnej, ogrodzona. Woda, prąd-własny słup energetyczny. Domek letniskowy, sad około 60 drzew owocowych: 20 czereśni, 12 wiśni, j...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Piękna działka 40 km od Warszawy

    Ostrówek

    • 660 000 zł cena
    • 26 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna oferta dla Dewelopera lub Inwestora czy też jako działka pod wymarzony dom. Oferuję na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną w południowo części woj. Mazowieckiego gm....

  • 1 / 3
    Działka Borki

    Borki

    • 290 000 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Borki, gmina Radzymin, o powierzchni całkowitej 1937 m2. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfal...

  • Działka Ostrówek

    Ostrówek

    • 270 810 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe położona jest w miejscowości Ostrówek przy ul. Radzymińskiej w gmi...

  • 1 / 4
    Piotrowice - działka 20 arów w doskonałej cenie!

    Piotrowice

    • 95 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piotrowice - działka budowlana 20 arów w doskonałej cenie! Właściwości:Wymiary: 25 m x 75 mDziała płaska, przy drodze asfaltowejLokalizacja:- Piotrowice, gmina Nałęczów- Odległość...

  • Działka Przydawki

    Przydawki

    • 1 950 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękny pasek ziemi w miejscowości Przydawki w Sobieniach Jeziory. Pasek jest duży, idealnie nadaje się na siedlisko, posiadłość wypoczynkową bowiem mamy tu staw, mnóstw...

  • Działka w Sobieniach Jeziory.
    1 / 5
    Działka w Sobieniach Jeziory.

    Sobienie Biskupie

    • 320 000 zł cena
    • 4 008 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę o pow. 4008 m2 w miejscowości Sobienie - Jeziory, w pobliżu niska zabudowa jednorodzinna . Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, trzeba wyst...

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa
    1 / 16
    Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa

    Sobienie Biskupie

    • 179 200 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana o numerze  4/8  nieopodal centrum miejscowości. Lokalizacja: Działki znajdują się w pobliżu centrum miejscowości Sobienie-Jez...

  • Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku
    Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku

    Osieck

    • 120 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spredam dzialke budowlana w Osiecku, z warunkami zabudowy. Dzialka ma powierzchnie 1396 m kw. ksztalt trapezu. Na dzialce znajduje sie przylacze gazu i kabel telefoniczny. W drodze...

  • Sprzedam dzialke
    Sprzedam dzialke

    Osieck

    • 125 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow. 1396 m kw w Osiecku. Dzialka polozona jest na skraju Osiecka w otoczeniu nowych, ladnych domow. Ma ksztalt trapezu. Dwoma bokami dotyka do drog, j...

  • Działka z własnym lasem, MPZP
    1 / 2
    Działka z własnym lasem, MPZP

    Ostrówek

    • 130 000 zł cena
    • 3 842 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupujący nie płaci prowizji Działka z własnym lasem - zabudowa letniskowa, działka posiada MPZP. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrówek, gm. Łochów, w otoczeniu la...

  • Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,
    Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,

    Potycz

    • 234 540 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1303 m², zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Potycz w gminie Góra Kalwaria, zaledwie pół godziny drogi od granic...