• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Rychwałd

(2)
  • Duża widokowa działka na łonie natury Rychwałd
    1 / 16
    Duża widokowa działka na łonie natury Rychwałd

    Rychwałd

    • 399 000 zł cena
    • 6 805 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – RYCHWAŁD, UL. HOLNÓWKA – 6805 m² Na sprzedaż przepięknie położona, duża działka budowlana o p...

  • Duża i w dobrej cenie działka budowlana w Rychwałdzie.
    1 / 6
    Duża i w dobrej cenie działka budowlana w Rychwałdzie.

    Rychwałd

    • 399 000 zł cena
    • 6 805 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy Państwu na sprzedaż dużą i widokową działkę budowlaną położoną w Rychwałdzie ze zjazdem z ulicy Holnówka. Działka posiada numer 541/1 oraz powierzchnię 6805m2. Informacj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów

    Łękawica

    • 40 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA LEŚNA W OKOLICY ZBIORNIKA SKRZYSZOWSKIEGO!! Do sprzedaży oferujmy  działkę leśną w miejscowości Łękawica w gminie  Tarnów.Powierzchnia 77 arów w jednym kawałku w...

  • Działka budowlana w Łękawicy

    Łękawica

    • 49 999 zł cena
    • 366 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Umowa na wyłączność – nie szukaj dalej :)Na sprzedaż działka budowlana położona w Łękawicy, w spokojnej i kameralnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Działka oznaczona numerem ewi...

  • Świetnie położona działka, Beskidy
    1 / 15
    Świetnie położona działka, Beskidy

    Gilowice

    • 299 000 zł cena
    • 2 370 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w urokliwej, widokowej okolicy, w miejscowości Gilowice, pow. żywiecki, woj. śląskie. Działka gwarantuje cudowne widoki na pasmo Beski...

  • Sprzedam działkę z bezpośrednim zejściem do rzeki
    1 / 2
    Sprzedam działkę z bezpośrednim zejściem do rzeki

    Pewel Mała

    • 52 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam mała działkę pod domek mobilny/Holenderski z działki bezpośrednie zejście do górskiej rzeki słup i kanalizacja w rogu działki dojazd asfaltowy.Ul Objazdowa Pewel Mała.

  • Świetna działka budowlana w Gilowicach 12 ar
    1 / 16
    Świetna działka budowlana w Gilowicach 12 ar

    Gilowice

    • 95 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gilowice, w powiecie żywieckim. To idealne miejsce...

  • Działka z widokami
    1 / 10
    Działka z widokami

    Gilowice

    • 180 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący Tel.: +48 [tel] Jeśli szukasz działki w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, to idealnie trafiłeś - mamy coś dla Ciebie. Do sprzedania atr...

  • Działka z widokiem Świnna
    1 / 8
    Działka z widokiem Świnna

    Świnna

    • 95 000 zł cena
    • 1 731 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż widokowa działka rolna zlokalizowana w Świnnej (gmina Świnna, województwo śląskie) o powierzchni 1731 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnej, górskiej okolicy i ofe...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Gilowicach w atrakcyjnej miejscowości cenionej za kameralny charakter, wygodne położenie oraz bliskość terenów zielonych. Numer działki: 50...

  • Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 115 000 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 125 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana w Gilowicach

    Gilowice

    • 135 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana