• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zamościem

(27)
  • 3 działki Płoskie
    1 / 13
    3 działki Płoskie

    Płoskie

    • 90 000 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działki w terenach podmiejskich tylko 3 km od Zamościa, Płoskie, działki nr: 167/20, 167/21 i 167/22 *Lokalizacja* Miejscowość podmie...

  • 1 / 3
    działka budowlana

    Sitaniec-Wolica

    • 188 000 zł cena
    • 1 880 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka położona Sitaniec Wolica 300 m od Koscioła na działce znajduje się prąd, woda, światłowód, gaz wydane warunki zabudowy na dom parterowy szer 13,00 dł. 21,00 kąt nachyl...

  • Działka budowlano - rolna w m. Łabunie k. Zamościa
    1 / 4
    Działka budowlano - rolna w m. Łabunie k. Zamościa

    Łabunie

    • 105 000 zł cena
    • 7 726 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka rolno-budowlana o nr. ewidencyjnym 36/3 o powierzchni 0.7726 ha, położona przy ul. Lipowej 45 w Łabuniach, ok. 10 km od granicy m. Zamość. Nieruchomość znajduje...

  • Ziemia rolna
    Ziemia rolna

    Chyża

    • 10 zł cena
    • 535 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną

  • 3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 50 000 zł cena
    • 100 981 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2380 podklasztor pow. użytku ha 0.52 nr działki 2495 podklasztor pow. użytku ha 0.1781 nr działki 2242 podklasztor...

  • sprzedam grunt rolny, Udrycze Koniec, obok Zamościa

    Udrycze-Koniec

    • 60 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny Udrycze Koniec, obok Zamościa działka ma 1,6 ha cena za 1 ha wynosi 60 000 PLN, do negocjacji W razie pytań pozostaję do dyspozycji Ewa [tel]

  • Sprzedam łąke
    Sprzedam łąke

    Tarzymiechy Drugie

    • 5 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę 0,30 ha

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana- "Sosnowe zacisze", Tomaszów Lubelski.

    Tomaszów Lubelski

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję działki budowlane (ok.3000 m^2), na prężnie rozwijającym się osiedlu "Sosnowe Zacisze" (Łaszczówka-Kolonia 22), jedna z najbardziej dogodnych lokalizacji, obr...

  • Sprzedam grunt rolny

    Gorajec-Zagroble-Kolonia

    • 11 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny o powierzchni 0.30 ha w obrębie Gorajec-Zagroble-Kolonia.Numer działki 370.Cena do lekkiej negocjacji

  • Sprzedam działkę

    Krasnystaw

    • 45 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę 1075m2 przy ul Stokowej 26 piękny widok na panoramę miasta.dojazd od ul Lwowskiej trzeci przejazd kolejowy w lewo przy ul Łukasińskiego w lewo przy krzyżu wzdłuż t...

  • Dzierżawa pola za 200zł rok

    Rozkoszówka

    • 200 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Wydzierżawię działkę 1,9h klasy III pod uprawy za 200 zł rocznie. Kontakt tel [tel] lub Urząd Gminy Uchanie Referat Podatków Działka nr AR-3.42 OBRĘB 0045 Rozkoszówka

  • Sprzedam dwie dzialki

    Krasnystaw

    • 85 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam dwie dzialki po 1075 M2 przy ul Stokowej w , Krasnymstawie .uregulowana własność działka posiada wszystkie niezbędne media w drodze lub na terenie wjazd od ul Łukasińskieg...

  • Działka rolno-budowlana z lasem +warunki zabudowy

    Boruń

    • 70 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana z lasem . Powierzchnia działki buowlanej1100m2 (szer16,4 m dł 61,3 m)- warunki zabudowy pozwalają na postawienie domku letniskowego lub całorocznego . Po...

  • działki rolne i leśna, Żurawnica, gm. Zwierzyniec
    1 / 15
    działki rolne i leśna, Żurawnica, gm. Zwierzyniec

    Żurawnica

    • 60 000 zł cena
    • 11 018 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działki rolne 1,05 ha i las 0,0518 ha na Roztoczu oraz 1/4 udziałów w lasach o pow. 4,7075 ha Żurawnica, koło Zwierzyńca Lokalizacja Miejscowość położona blisko Zwierzyńca na Rozt...

  • Działka budowlana Krasnystaw ul. Kościuszki 42,8ar

    Krasnystaw » ul. Kościuszki

    • 159 000 zł cena
    • 4 281 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Krasnystaw, 42,8 ar, budowlana Działka:- 1 linia zabudowy- 4281 m2- wymiary 27 szerokości x 160m głębokości- przeznaczenie podstawowe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna...

  • Łąka 1,45 ha w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada.
    Łąka 1,45 ha w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada.

    Śniatycze

    • 30 000 zł cena
    • 14 448 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąka w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada. Cena: 30 000 zł (możliwa lekka negocjacja ceny) Powierzchnia fizyczna 1,45 ha Powierzchnia przeliczeniowa 1,02 ha Id dzia...

  • Działka rolna 1,93 ha Typin, Tomaszów Lubelski
    1 / 3
    Działka rolna 1,93 ha Typin, Tomaszów Lubelski

    Typin

    • 140 000 zł cena
    • 19 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,93 ha, położoną w miejscowości Typin, gmina Tomaszów Lubelski, woj. lubelskie. Grunt: powierzchnia 1,91 ha klasa III, pozostałe 0,02 ha klasa...

  • Siedlisko z potencjałem – 0,65 ha działki z zabudowaniami
    1 / 16
    Siedlisko z potencjałem – 0,65 ha działki z zabudowaniami

    Gruszka Zaporska

    • 235 000 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 0,65 ha (6493 m²), położone w malowniczej wsi Gruszka Zaporska (gm. Radecznica, woj. lubelskie). To wyjątkowa nieruchomość z zabudowaniami gospo...

  • Siedlisko
    1 / 7
    Siedlisko

    Wolica

    • 150 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko we wsi Wolica gm. Abramów 24 ary (szer. 20 m) na którym znajduję się drewniany dom (do rozbiórki lub letniskowy) oraz media – woda, prąd i telefon. Całość jest ogrodzona,...

  • Działka 58a ,, Zastawe, koło Urszulina ,jezioro ,rzeka
    1 / 7
    Działka 58a ,, Zastawe, koło Urszulina ,jezioro ,rzeka

    Zastawie

    • 58 000 zł cena
    • 5 781 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM Działkę rolną piaszczystą bardzo dobra na rekreację o powierzchni 5781 m2 w miejscowości Zastawie szerokość 43m prąd od działki ok.300m NR działki 11 Oddalona od...

  • Sprzedam działkę z warunkami zabudowy
    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy

    Łaszczówka

    • 200 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy (dom jednorodzinny)w Łaszczówce o powierzchni 2400m2 w okolicy domy jednorodzinne.Wiecej info priv

  • 1 / 2
    Działka budowlana / inwestycyjna 24a – Tereszpol, blisko Zwierzyń...

    Tereszpol-Zaorenda

    • 300 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna okolica, dobry dojazd, asfalt. Wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, internet, światłowód. Powierzchnia 23,6 a (49 x 52 m). Dobra pod dom, sklep, market, warsztat, usłu...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Stara Wieś

    • 54 990 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Wz Stara Wieś Gmina Borki powiat Radzyń Podlaski Działka 1111/1 jest sprzedana i ma już media Właściciel 2 działki będzie miał ułatwione procedury! Polecam fajna...

  • Siennica Różana działka budowlana 21ar.
    1 / 12
    Siennica Różana działka budowlana 21ar.

    Siennica Różana

    • 100 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka 21 ar. wśród domków jednorodzinnych niedawno wybudowanych. Świetna lokalizacja, w ścisłym centrum gminy Siennicy Różanej . Po środku trasy Chełm 20km - Kr...

  • 5/24 udziału w nieruchomości - Podhorce
    5/24 udziału w nieruchomości - Podhorce

    Podhorce

    • 10 736 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/526/2022 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 5/24 części w prawie własności nieruchomości gruntowyc...

  • Anielpol - działka 5200m2

    Anielpol

    • 90 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Anielpol, Gm. Kraśniczyn, działka pod zabudowę po uzyskaniu WZ.Na sprzedaż działka budowlana (po uzyskaniu warunków zabudowy) 52 ar ,Najważniejsze cechy:- pierwsza linia zabudowy-...

  • Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy
    1 / 11
    Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy

    Majdan Sopocki Pierwszy

    • 125 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka letniskowa w miejscowości Majdan Sopocki Pierwszy, o powierzchni 3,15 ara. -Działka znajduje się na lekkim wzgórku jest uzbrojona w prąd i wodę, w pobliżu oko...

  • Działka budowlana Franciszków gm. Mełgiew Franciszków, Jacków 133A, ul. Wrzosowa 74
    1 / 4
    Działka budowlana Franciszków gm. Mełgiew Franciszków, Jacków 133...

    Franciszków

    • 291 980 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę MN, powierzchnia 1123m2 , Franciszków, gm. Mełgiew Bez prowizji Oferta na wyłączność. Działka numer 126/18 o pow. 1123 m2, położona w jest w m. Franc...

    1 / 4

    Franciszków

    • 295 880 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę MN, powierzchnia 1138m2 , Franciszków, gm. Mełgiew Bez prowizji Oferta na wyłączność. Nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek 126/19 ora...

  • Na sprzedaż działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja
    1 / 2
    Na sprzedaż działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja

    Krasnystaw

    • 49 000 zł cena
    • 1 609 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja Na sprzedaż działka o powierzchni 1609 m² (0,1609 ha) położona w miejscowości Krasnystaw w województwie lubelskim. Podstawowe info...

  • Działka budowlana 10 ar Siennica Nadolna MEDIA
    Działka budowlana 10 ar Siennica Nadolna MEDIA

    Siennica Nadolna

    • 58 400 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Siennicy Nadolnej o powierzchni 10 ar, ( możliwość podziału na inne wielkości działek ) idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Nierucho...

  • Działka inwestycyjna budowlana wszystkie media
    Działka inwestycyjna budowlana wszystkie media

    Siennica Nadolna

    • 284 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 56 arów | wszystkie Media | Możliwość podziału | Idealna pod inwestycję Aktualnie na części działki jest niewielki dom do remontu lub rozbiórki oraz duża hala mur...

  • Atrakcyjna działka rekreacyjno _ budowlana
    1 / 7
    Atrakcyjna działka rekreacyjno _ budowlana

    Staw Noakowski

    • 60 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam atrakcyjną działke w miejscowości Staw Noakowski, blisko zalewu, ścieżek rowerowych. W pobliżu sklep, restauracja, kościół. Przy trasie Zamość - Lublin p. Żółkiewkę. Cena...

  • Działka budowlana, media, dobry dojazd do Warszawy

    Zwierzyniec

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2, po...