• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Włocławkiem

(21)
  • Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy gm.Włocławek
    1 / 3
    Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy gm.Włocławek

    Ładne

    • 60 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim...

  • Działki budowlane ul. Wojska Polskiego Brześć Kuj.
    1 / 8
    Działki budowlane ul. Wojska Polskiego Brześć Kuj.

    Brześć Kujawski

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje wymarzone miejsce na dom – spokój, zieleń i doskonała komunikacja. Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną – działkę budowlaną o powierzchni 1000 m² położoną przy ul. Wojs...

  • Działka 13 400 m2 z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Działka 13 400 m2 z warunkami zabudowy

    Ładne

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 13 400 m2, położony w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej oraz sieci elektroenerg...

  • Działka 1398m2 z warunkami zabudowy, gm.Włocławek
    1 / 3
    Działka 1398m2 z warunkami zabudowy, gm.Włocławek

    Ładne

    • 60 000 zł cena
    • 1 398 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 1398 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/6, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim...

  • Sprzedam dużą działkę z rozpoczętą budową domu.
    1 / 7
    Sprzedam dużą działkę z rozpoczętą budową domu.

    Dębniaki

    • 285 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam Mam do sprzedania dużą działkę 1.28 ha na której rozpoczęta jest budowa domu jednorodzinnego. Działka ma duży potencjał można ją przeznaczyć pod inwestycję bądź podział na m...

  • Tanio! Nasiegniewo, Włocławek- działki rolno-budowlane-MPZP
    1 / 14
    Tanio! Nasiegniewo, Włocławek- działki rolno-budowlane-MPZP

    Nasiegniewo

    • 31 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolno-budowlane wg MPZP pod dom jednorodzinny - NA SPRZEDAŻ. KW bez obciążeń. Lokalizacja: Nasiegniewo - 8 km od Włocławka -przy drodze na Płock. Blisko piękna szkoła, skle...

  • Działka budowlana 2000m2 Chełmica Duża
    1 / 7
    Działka budowlana 2000m2 Chełmica Duża

    Chełmica Duża

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane w miejscowości Chełmica Duża o nr dz. 128/19 oraz 128/20 o powierzchni 2x1000m2. Działki są wydzielone o regularnym kształcie sąsiadujące obok siebi...

  • Działka budowlana w Bogucinie – 10 min od Włocławka, media w
    1 / 4
    Działka budowlana w Bogucinie – 10 min od Włocławka, media w

    Bogucin

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogucin (gm. Fabianki), zaledwie 10 minut jazdy od centrum Włocławka. Dostępne metraże: - Działka o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka na sprzedaż!
    Działka na sprzedaż!

    Wieniec-Zalesie

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 3 000 m², niezabudowana. Blisko lasu. Media w drodze. Warunki zabudowy. Do Wieńca-Zdroju 1 km, do centrum Włocławka 5 km, Wieniec-Zalesie, ul. Zdrojowa. Cena: 360...

  • Działki budowlane
    1 / 6
    Działki budowlane

    Dębniaki

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * Działki budowlane na sprzedaż – Dębniaki, gmina Kowal Na sprzedaż oferujemy pięć atrakcyjnych działek budowlanych o numerach ewidencyjnych 174/2, 174/3, 174/4, 174/5, 174/6, poło...

  • Działki w Chełmicy Małej od 1000, 1500 i 3000 m2
    1 / 3
    Działki w Chełmicy Małej od 1000, 1500 i 3000 m2

    Chełmica Mała

    • 73 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położone działki w Chełmicy Małej około 8 km od Centrum Włocławka. Dojazd droga asfaltowa, ulica oświetlona, autobus szkolny dowozi dzieci do szkoły. Cicha spokojna okolica...

  • sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy

    Warząchewka Nowa

    • 220 000 zł cena
    • 2 222 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Warząchewka Nowa, jak na zdjęciu koło Włocławka, ok. 8km od centrum, Dostęp do drogi publicznej media; woda i energia dostępne przy ni...

  • działka rekreacyjna ROD Kowal
    1 / 4
    działka rekreacyjna ROD Kowal

    Kowal

    • 34 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rekreacyjna na rodzinnych ogródkach działkowych „Słonecznik” w Kowalu. Działka 300 m2, na działce prąd, woda. Na działce postawiona jest przyczepa typu „holenderka” (7 m2)...

  • Działka mostki

    Mostki

    • 250 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w miejscowości Mostki (Kujawsko-Pomorskie) gmina Włocławek. Działka mieszcząca się blisko zalewu wiślanego idealna na odpoczynek, na miejsce wypadowe by uprawi...

  • 1 / 4
    Działki rolne w Szczutkowie - 1,66 ha

    Szczutkowo

    • 75 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż urokliwe działki nr 35 i 36 o łącznej powierzchni 1,66 ha, położone w spokojnej miejscowości Szczutkowo, w gminie Choceń, województwo kujawsko-pomorskie. Dzia...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna 6468 mkw. o szerokim wachlarzu do...

    Szpetal Górny

    • 899 000 zł cena
    • 6 468 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjną ofertę, która dotyczy sprzedaży działki inwestycyjnej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową lub usługową. Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości...

  • 1 / 4
    Łagiewniki, 3647m2, z pozwoleniem na budowę

    Kruszyn

    • 273 525 zł cena
    • 3 647 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona jest w spokojnej, malowniczej miejscowości Łagiewniki. W sąsiedztwie piękny las, z drogą asfaltową, skąd można bez problemu podłączyć wodę, prąd, media. Lokalizacj...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Machnacz

    • 10 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr

Bogucin

    • 92 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 716 m w Bogucinie niedaleko Włocławka. Wydane warunki zabudowy, woda i prąd, gaz, kanalizacja, droga dojazdowa utwardzona. Działka w sąsiedztwi...

  • Działka w Bogucinie koło Włocławka
    Działka w Bogucinie koło Włocławka

    Bogucin

    • 125 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1025 m w Bogucinie niedaleko Włocławka. Woda i prąd, gaz, kanalizacja, droga dojazdowa utwardzona. Na działce jest domek gospodarczo- mieszkal...