• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Włocławek

(1)
  • działka budowlana Rybnica ul. Rybnicka
    działka budowlana Rybnica ul. Rybnicka

    Włocławek

    • 150 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną – Rybnica, ul. Rybnicka Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w spokojnej i zielonej części Włocławka – Rybnica, przy u...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM GRUNTY

    Wilczeniec Fabiański

    • 1 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 ha MIEJSCOWOŚĆ: Fabianki, Wilczeniec Fabiański, woj.kuj-pom. CENA: 50 zł za m2 NUMER KONTAKTOWY: [tel]

  • Działka Bogucin koło Włocławka
    Działka Bogucin koło Włocławka

    Bogucin

    • 92 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 716 m w Bogucinie niedaleko Włocławka. Wydane warunki zabudowy, woda i prąd, gaz, kanalizacja, droga dojazdowa utwardzona. Działka w sąsiedztwi...

  • Działka w Bogucinie koło Włocławka
    Działka w Bogucinie koło Włocławka

    Bogucin

    • 125 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1025 m w Bogucinie niedaleko Włocławka. Woda i prąd, gaz, kanalizacja, droga dojazdowa utwardzona. Na działce jest domek gospodarczo- mieszkal...

  • sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy

    Warząchewka Nowa

    • 220 000 zł cena
    • 2 222 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Warząchewka Nowa, jak na zdjęciu koło Włocławka, ok. 8km od centrum, Dostęp do drogi publicznej media; woda i energia dostępne przy ni...

  • Działka na sprzedaż!
    Działka na sprzedaż!

    Wieniec-Zalesie

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 3 000 m², niezabudowana. Blisko lasu. Media w drodze. Warunki zabudowy. Do Wieńca-Zdroju 1 km, do centrum Włocławka 5 km, Wieniec-Zalesie, ul. Zdrojowa. Cena: 360...

  • Działka budowlana w Bogucinie – 10 min od Włocławka, media w
    1 / 4
    Działka budowlana w Bogucinie – 10 min od Włocławka, media w

    Bogucin

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogucin (gm. Fabianki), zaledwie 10 minut jazdy od centrum Włocławka. Dostępne metraże: - Działka o...

  • Tanio! Nasiegniewo, Włocławek- działki rolno-budowlane-MPZP
    1 / 14
    Tanio! Nasiegniewo, Włocławek- działki rolno-budowlane-MPZP

    Nasiegniewo

    • 31 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolno-budowlane wg MPZP pod dom jednorodzinny - NA SPRZEDAŻ. KW bez obciążeń. Lokalizacja: Nasiegniewo - 8 km od Włocławka -przy drodze na Płock. Blisko piękna szkoła, skle...