• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Szklarską Porębą

(19)
  • Działki budowlane Karpacz-Ścięgny
    Działki budowlane Karpacz-Ścięgny

    Karpacz

    • 3 000 000 zł cena
    • 5 831 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z widokiem na Śnieżkę Powierzchnia 0,5831 ha Aktualnie podzielona na 8 działek. Na każdej działce możliwość budowania zgodnie z MPZP do 300 m2. Apartamenty wakacyjne lub b...

  • Działka z bezpośrednim widokiem na Śnieżkę
    1 / 5
    Działka z bezpośrednim widokiem na Śnieżkę

    Karpacz

    • 800 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 786 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obecnie trudno znaleźć działkę z sprzecznymi warunkami: centrum Karpacza, ciche miejsce z dala od zgiełku, z widokiem na Śnieżkę i na koniec z łatwym dojazdem drogą. Ale ta oferta...

  • Odstąpię działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Odstąpię działkę rekreacyjną

    Jelenia Góra

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię działkę rekreacyjną ROD Krokus Jelenia Góra Zabobrze Cena 10000 zł Tel [tel]

  • Działka budowlana Mysłakowice,
    1 / 3
    Działka budowlana Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1178 m², przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w malowniczych Mysłakowicach, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje...

  • Działka budowlana Podgórzyn,
    1 / 3
    Działka budowlana Podgórzyn,

    Podgórzyn

    • 700 000 zł cena
    • 2 212 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na sprzedaż - 2212 m² -  warunki zabudowy na zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z czterech działek o łącznej powi...

  • Sad z widokiem na Karkonosze
    1 / 5
    Sad z widokiem na Karkonosze

    Piechowice

    • 1 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania Sad położony w Piechowicach osiedle Piastów. Z działki roztacza się bardzo ładny widok na Przełęcz Karkonoską i Śnieżne Kotły. Urządzono prywatny punkt widokowy z ław...

  • Działka budowlana Świeradów-Zdrój,
    1 / 4
    Działka budowlana Świeradów-Zdrój,

    Świeradów-Zdrój

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 316 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjny teren w sercu Świeradowa-Zdroju - idealny pod projekt turystyczny Na sprzedaż oferuję kompleks trzech działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni niemal 0,55 ha, zlok...

  • Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy
    1 / 8
    Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy

    Marczyce

    • 1 750 000 zł cena
    • 25 117 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    słoneczna działka we wsi Marczyce gm.Podgórzyn nad zalewem Sosnówki ,super lokalizacja położenie w zaciszu lasu z obu stron w głębi drogi ulicy Książęcej, w pobliżu zabudowa apar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Jelenia Góra

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Działka budowlana Karpacz
    Działka budowlana Karpacz

    Karpacz

    • 550 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękna okolica 7km do Karpacza,4 km do Kowar. Spokój cisza,widoki na pasma gór Rudaw i Karkonoszy w pobliżu wyciagi narciarskie, szlaki turystyczne. Działka uzbrojona, wysoko p...

  • Działka Przesieka

    Przesieka

    • 6 600 000 zł cena
    • 7 327 m2 powierzchnia
    • 901 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Waweldom poleca: Pensjonat na sprzedaż w sercu Karkonoszy Waweldom.pl - zaufane biuro nieruchomości - prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną: urokliwy pensjonat zlok...

  • Działka Staniszów

    Staniszów

    • 992 500 zł cena
    • 6 403 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki o powierzchni 6403 m2 położonej w miejscowości Staniszów gmina Podgórzyn koło Jeleniej Góry, Karpacz, Sosnówki. Działka z widokiem...

  • Działka Świeradów-Zdrój

    Świeradów-Zdrój

    • 12 000 000 zł cena
    • 9 205 m2 powierzchnia
    • 1 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedazy działkę usługową w centrum Świeradowa Zdrój Dzialka przeznaczona pod usługi turystyki i wypoczynku w MPZP Nieruchomość niezabudowana z dostępem do drog...

  • Działka budowlana z widokami! TYLKO 84zł/m²!

    Wojcieszyce

    • 253 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż zachwycającą działkę widokową w miejscowości znajdującej się przy drodze do Szklarskiej Poręby. Działka posiada dwa punkty wid...

  • 1 / 3
    Działki Deweloperskie w Jelenia Góra - Cieplice Zdrój

    Jelenia Góra

    • 1 068 480 zł cena
    • 1 908 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    2 działki inwestycyjne z wielkim potencjałem przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną w Jelenia Góra - Cieplice. Na każdej z działek istnieje możliwość wybudowania ok 1.120 m2/B...

  • Działka Ściegny

    Ściegny

    • 2 110 000 zł cena
    • 21 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 2.11 ha na pograniczu miejscowości Karpacz - Ścięgny. Działka w większości oznaczona jako teren zabudowy usługowej z zielenią towarzyszącą Uz., oraz lasy ZL....

  • działka budowlana Karpacz
    działka budowlana Karpacz

    Karpacz

    • 5 800 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 1 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną .Cena do negocjacji

  • Działki
    Działki

    Młyńsko

    • 90 zł cena
    • 1 343 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki w miejscowości młyńskio gmina gryfów śląski do sprzedania z warunkami zabudowy miejscowośc jest piękna blisko są kurorty ,sanatoria npswiradow Zdrój itp

  • Okolice Wrocławia-działka budowlana.
    Okolice Wrocławia-działka budowlana.

    Sosnówka

    • 661 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną usytuowaną w zalesionej miejscowości Sosnówka , gmina Twardogóra. Media -prąd i woda miejska , do obwodnicy Wrocławskiej S8 jest 15 minut jazdy autem ,ci...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Widok na Stóg Izerski

    Pobiedna

    • 220 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału. Przedmiotem oferty jest działka budowlana oraz duży dom (ok. 200 m) w Pobiednej. Nieruchomość leży ponad wsią, w otoczeniu luźnej zabudowy i łąk. Działka jest...

  • 1 / 4
    Działki budowlane z widokiem na panoramę miasta

    Gryfów Śląski

    • 116 000 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy polecają Państwu na sprzedaż dwie słoneczne, prostokątne działki budowlane z widokiem na miasto Gryfów Śląski. Obie działki o jednakowej powierzchni 1389 m...

  • 1 / 4
    Działka budowlana z widokiem na miasto

    Gryfów Śląski

    • 127 500 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy polecają Państwu na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną o kształcie prostokątną z widokiem na miasto Gryfów Śląski. Działka o powierzchni 1528 m² znajduje...

  • 1 / 3
    Działka budowlana mieszkalna/usługowa

    Biedrzychowice

    • 203 000 zł cena
    • 4 477 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu do sprzedaży płaską, południową działkę budowlaną o powierzchni 4477m² położoną w Biedrzychowicach. Prąd, kanalizacja oraz wodociąg w odle...

  • Działki ze stawem na wsi

    Leśna

    • 103 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż trzy bardzo ładne działki zagrodowo-budowlane z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, mieszkaniowo-usługowej bądź...

  • Działka Leśna

    Leśna

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prześlicznie położona działka budowlana w gm. Leśna - Zacisze atrakcyjnie położona pow 25300m2 Aktualnie została podzielona na 18 działek budowlanych z przeznaczeniem pod zabudowę...

  • 1 / 3
    Dąbrowica, gm.Jastków. Plan zagospodarowania,media

    Dąbrowica

    • 519 900 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, 2700 mkw, Dąbrowica, , gmina Jastków, Plan zagospodarowania media BARDZO BLISKO LUBLINADziałka:- 2 linia zabudowy- prostokąt- działka płaskaWymiary:- 29x86mMedia:- woda: t...

  • Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka
    1 / 5
    Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka

    Stara Białka

    • 280 000 zł cena
    • 4 152 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Stara Białka 8 gmina: Lubawka, powiat: kamiennogórski, województwo: dolnośląskie. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przest...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Bukowiec

    • 220 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Bukowcu przy ul. Wiejskiej.

  • Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.
    1 / 8
    Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.

    Pławna Górna

    • 230 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu, położoną w miejscowości Pławna Górna, 8 km od Lwówka Śląskiego. Obszar w studium zagospodarowania gminy Lubomierz oznaczon...

  • 1 / 3
    Działka Szczepanów ul. Szczepanów

    Szczepanów

    • 163 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z d...

  • Działka budowlana 1500m2, k. Świerzawy
    1 / 9
    Działka budowlana 1500m2, k. Świerzawy

    Świerzawa

    • 92 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 15 ar, położona w miejscowości Stara Kraśnica, gm. Świerzawa. Kształt działki nieregularny, wymiary ok. 66x 28 m. Działka położona jest na te...

  • Sprzedam dużą działkę rolną w okolicach Lwówka Śląskiego
    1 / 10
    Sprzedam dużą działkę rolną w okolicach Lwówka Śląskiego

    Niwnice

    • 2 100 000 zł cena
    • 437 400 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio cztery przylegające do siebie działki rolne w miejscowości Niwnice koło Lwówka Śląskiego, 40 km od Jeleniej Góry. Łatwy dojazd drogą gminną w pobliżu droga as...

  • Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a
    1 / 6
    Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a

    Łomnica

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243 m2...

  • Działka budowlana Biedrzychowice
    1 / 4
    Działka budowlana Biedrzychowice

    Biedrzychowice

    • 160 000 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania posiadam działkę o powierzchni 4587 metrów kwadratowych. Działka znajduje się przy wjeździe do Biedrzychowic od strony Gryfowa Śląskiego. Działka przeznaczona jest po...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy,...

  • Górska działka pod wymarzony dom!
    1 / 12
    Górska działka pod wymarzony dom!

    Łomnica

    • 120 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nier...

  • Działka Bystrzyca

    Bystrzyca

    • 185 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bystrzyca , przy ul. Wójcickiej , w powiecie oławskim.Numer działki: 763/5 Działka o powierzchni 0,0998 ha (998 m)...

  • Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!
    1 / 5
    Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!

    Janówek

    • 135 000 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do Janówka! Na sprzedaż pięknie usytuowane działki- ścisłe centrum miasteczka. Zalety: * dojazd drogą asfaltową * media (woda i prąd) w drodze * teren płaski o regu...

  • 3 działki budowlane w Wojcieszowie
    1 / 5
    3 działki budowlane w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 DZIAŁKI BUDOWLANE W WOJCIESZOWIE – PO 105.000 ZŁ. ZA KAŻDĄ. PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI CENA WYNOSI 280.000 ZŁ. RÓŻNE WIELKOŚCI DZIAŁEK. Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie s...

  • Działka rolna

    Lubiechowa

    • 62 500 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 1,25 ha położenie : Lubiechowa , gm. Świerzawa. Tel. [tel]

  • sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ
    sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ

    Wolimierz

    • 100 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż o powierzchni 7150mkw(rolna zgłoszona do przekształcenia) w Wolimierzu. Kontakt [tel].

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Gruszków

    Gruszków

    • 550 000 zł cena
    • 17 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna i urokliwa działka, niezabudowana położona w malowniczej miejscowości Gruszków, obręb Gruszków, gmina Mysłakowice. Działka znajduję się w otulinie Rudawskiego P...

  • Działka inwestycyjna Olszyna,
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Olszyna,

    Olszyna

    • 70 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę mieszkaniową położoną w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na Karkonosze - w miejscowości Olszyna. Działka nr 1052/8 znaj...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Szczepanów gm. Marcinowice, Szczepanów
    Działka budowlana Szczepanów gm. Marcinowice, Szczepanów

    Szczepanów

    • 163 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z dala od...