działka na sprzedaż
9 lut 2022

Działka budowlana z widokami! TYLKO 84zł/m²!

woj. Dolnośląskie pow. jeleniogórski gm. jeleniogórski
Odświeżone 4 lata temu, środa, 9 luty 2022 13:16
253 000 zł 3 002 m2
253 000 zł 3 002 m2 85 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 002 m2
Cena za metr 85 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K20276998

Opis

Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż zachwycającą działkę widokową w miejscowości znajdującej się przy drodze do Szklarskiej Poręby.
Działka posiada dwa punkty widokowe! Jeden na miasto znajdujące się poniżej i Karkonosze, drugi na pasmo górskie.

Działka o kształcie prostokąta, położona na wzgórzu dzięki czemu jest dobrze nasłoneczniona, końcowa część działki jest lekko nachylona. Do działki prowadzi droga asfaltowa, ostatnie 200 metrów drogą utwardzoną.

MPZP uwzględnia zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Media: możliwość podciągnięcia kanalizacji z sąsiednich działek, woda we własnym zakresie (studnia), prąd na działce.
Działka częściowo ogrodzona. Atrakcyjna lokalizacja, sąsiedztwo nowopowstałych domów jednorodzinnych.
Zapraszamy do kontaktu pod nr Pokaż numer telefonu.
Nota Prawna. Opis oferty zawartej na naszej stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela, może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C
  • Data aktualizacji: 2022-02-09
  • ID ogłoszenia: K20276998
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Wojcieszyce, cena: od 215 050 do 290 950 zł, powierzchnia: od 2552 do 3453 m2
SW
Sylwia Woźniak agent nieruchomości · 14 ogłoszeń
Zadzwoń

Sylwia Woźniak agent nieruchomości