• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Świerzawą

(26)
  • 1 / 3
    Działka Grodziec

    Grodziec

    • 500 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Proponujemy Państwu zakup działki przemysłowej o łącznej powierzchni 4ha, w miejscowości Grodziec, gmina Zagrodno. Na niniejszej działce posadowione były budynki o przeznaczeniu pr...

  • Sprzedam grunt rolny
    Sprzedam grunt rolny

    Nowy Kościół

    • 70 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pilnie!!! Sprzedam grunt rolny o wymiarze 2,06ha. Cena do niegocjacji. Położomy w województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat ZŁOTORYJSKI, gmina ŚWIERZAWA, miejscowośc NOWY KOŚCIÓŁ. Obszar 2...

  • Działka rolna

    Lubiechowa

    • 62 500 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 1,25 ha położenie : Lubiechowa , gm. Świerzawa. Tel. [tel]

  • Działka siedliskowa Jastrzębnik gm. Pielgrzymka,
    Działka siedliskowa Jastrzębnik gm. Pielgrzymka,

    Jastrzębnik

    • 94 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży oferujemy grunt o pow. 47 ar (4700 m²) zlokalizowany w miejscowości Jastrzębnik gmina Pielgrzymka powiat Złotoryjski. Działka usytuowana jest przy gł. drodz asfaltowej...

  • Grunt rolny Leszczyna gmina Złotoryja
    Grunt rolny Leszczyna gmina Złotoryja

    Leszczyna

    • 6 zł cena
    • 131 928 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunt rolny w Leszczyna gmina Złotoryja. Cena 6,50 zł m2 Grunt można sprawdzić na Geoportal: 022606_2.0006.176 022606_2.0006.177/1

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Piotrowice

    • 210 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Piotrowicach położona w zacisznym miejscu słonecznym blisko do szkoły ośrodka zdrowia sklepu kościoła 5 km od jawora

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Ściegny

    Ściegny

    • 2 110 000 zł cena
    • 21 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 2.11 ha na pograniczu miejscowości Karpacz - Ścięgny. Działka w większości oznaczona jako teren zabudowy usługowej z zielenią towarzyszącą Uz., oraz lasy ZL....

  • Działka budowlana Niedźwiedzice k. Chojnowa

    Niedźwiedzice

    • 70 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 12a, z zatwierdzonym zgłoszeniem na budowę, gotowy projekt przyłączy wodno-kan. Woda i prąd na działce, kanalizacja w niedalekiej odległości. Tel....

  • Działka budowlana z widokami! TYLKO 84zł/m²!

    Wojcieszyce

    • 253 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż zachwycającą działkę widokową w miejscowości znajdującej się przy drodze do Szklarskiej Poręby. Działka posiada dwa punkty wid...

  • Działka Staniszów

    Staniszów

    • 992 500 zł cena
    • 6 403 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki o powierzchni 6403 m2 położonej w miejscowości Staniszów gmina Podgórzyn koło Jeleniej Góry, Karpacz, Sosnówki. Działka z widokiem...

  • Działka Przesieka

    Przesieka

    • 6 600 000 zł cena
    • 7 327 m2 powierzchnia
    • 901 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Waweldom poleca: Pensjonat na sprzedaż w sercu Karkonoszy Waweldom.pl - zaufane biuro nieruchomości - prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną: urokliwy pensjonat zlok...

  • Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka
    1 / 5
    Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka

    Stara Białka

    • 280 000 zł cena
    • 4 152 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Stara Białka 8 gmina: Lubawka, powiat: kamiennogórski, województwo: dolnośląskie. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przest...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Bukowiec

    • 220 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Bukowcu przy ul. Wiejskiej.

  • Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.
    1 / 8
    Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.

    Pławna Górna

    • 230 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu, położoną w miejscowości Pławna Górna, 8 km od Lwówka Śląskiego. Obszar w studium zagospodarowania gminy Lubomierz oznaczon...

  • Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy
    1 / 8
    Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy

    Marczyce

    • 1 750 000 zł cena
    • 25 117 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    słoneczna działka we wsi Marczyce gm.Podgórzyn nad zalewem Sosnówki ,super lokalizacja położenie w zaciszu lasu z obu stron w głębi drogi ulicy Książęcej, w pobliżu zabudowa apar...

  • Działka na sprzedaż w okolicach Chojnowa
    1 / 3
    Działka na sprzedaż w okolicach Chojnowa

    Niedźwiedzice

    • 129 000 zł cena
    • 2 659 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny usytuowany w Niedźwiedzicach, gmina Chojnów !!! Nieruchomość o dogodnym kształcie, posiada pow. 0,2659 ha, usytuowana jest przy...

  • Sprzedam dużą działkę rolną w okolicach Lwówka Śląskiego
    1 / 10
    Sprzedam dużą działkę rolną w okolicach Lwówka Śląskiego

    Niwnice

    • 2 100 000 zł cena
    • 437 400 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio cztery przylegające do siebie działki rolne w miejscowości Niwnice koło Lwówka Śląskiego, 40 km od Jeleniej Góry. Łatwy dojazd drogą gminną w pobliżu droga as...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Niedźwiedzicach
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana w Niedźwiedzicach

    Niedźwiedzice

    • 139 000 zł cena
    • 1 344 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę o pow. łącznej 0,1344 ha usytuowaną w Niedźwiedzicach. Dogodna lokalizacja nieruchomości, dobry i szybki dojazd do Chojnowa, Legnicy oraz Lubina. W b...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Witkówek
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana - Witkówek

    Witków

    • 95 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1126 m2 usytuowaną nieopodal LASU - miejscowość Witkówek gmina Chojnów. Działka o dogodnym kształcie, usytuowana w pobliż...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka w Czernikowicach z projektem
    1 / 2
    Na sprzedaż atrakcyjna działka w Czernikowicach z projektem

    Czernikowice

    • 195 000 zł cena
    • 2 497 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Czernikowicach - gmina Chojnów. Nieruchomość o dogodnym regularnym kształcie, usytuowana w pobliżu lasów, domków jednorodzinny...

  • Działka budowlana na sprzedaż pod Chojnowem
    1 / 7
    Działka budowlana na sprzedaż pod Chojnowem

    Krzywa

    • 323 000 zł cena
    • 1 782 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni ok 1782 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...

  • Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2
    1 / 16
    Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 2 486 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntowa o powierzchni 2486 m² zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wiek...

  • Okolice Wrocławia-działka budowlana.
    Okolice Wrocławia-działka budowlana.

    Sosnówka

    • 661 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną usytuowaną w zalesionej miejscowości Sosnówka , gmina Twardogóra. Media -prąd i woda miejska , do obwodnicy Wrocławskiej S8 jest 15 minut jazdy autem ,ci...

  • Działka budowlana 1500 m² – Suszki, 8 km od Bolesławca
    1 / 5
    Działka budowlana 1500 m² – Suszki, 8 km od Bolesławca

    Suszki

    • 149 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w miejscowości Suszki, gmina Bolesławiec. Lokalizacja: ok. 8 km od Bolesławca (szybki dojazd samochodem) działka budo...

  • Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów
    1 / 6
    Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów

    Krzywa

    • 499 500 zł cena
    • 2 775 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników (bezpośrednio od właściciela) kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2775 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym MPZP pod zabudowę wolnostojącą...

  • Działka budowlana Podgórzyn,
    1 / 3
    Działka budowlana Podgórzyn,

    Podgórzyn

    • 700 000 zł cena
    • 2 212 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na sprzedaż - 2212 m² -  warunki zabudowy na zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z czterech działek o łącznej powi...

  • Działka budowlana Mysłakowice,
    1 / 3
    Działka budowlana Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1178 m², przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w malowniczych Mysłakowicach, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje...

  • Działki budowlane na sprzedaż
    1 / 5
    Działki budowlane na sprzedaż

    Krzywa

    • 533 000 zł cena
    • 2 764 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2764 m2 z przeznaczeniem w MPZP pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą w miejscowości Krzywa gm. Ch...

  • Działka budowlana, Brunów, gm. Chocianów
    Działka budowlana, Brunów, gm. Chocianów

    Brunów

    • 75 000 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,32 ar znajdującą się w miejscowości Brunów w gminie Chocianów. Działka atrakcyjnie usytuowana, dobrze nasłonecznio...

  • Działki
    Działki

    Młyńsko

    • 90 zł cena
    • 1 343 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki w miejscowości młyńskio gmina gryfów śląski do sprzedania z warunkami zabudowy miejscowośc jest piękna blisko są kurorty ,sanatoria npswiradow Zdrój itp

  • Działka Gruszków

    Gruszków

    • 550 000 zł cena
    • 17 800 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna i urokliwa działka, niezabudowana położona w malowniczej miejscowości Gruszków, obręb Gruszków, gmina Mysłakowice. Działka znajduję się w otulinie Rudawskiego P...

  • Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu
    1 / 13
    Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Okmiany, gm. Chojnów w powiecie legnickim. Działka jest położona na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzenn...

  • Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,

    Żeliszów

    • 135 830 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Żeliszowie. Działki mają regularny kształt prostokątów, posiadają dostęp do drogi asfaltowej oraz położone są na...

  • Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,
    1 / 14
    Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane na nowym osiedlu w świetnie rozwijającej się miejscowości Okmiany. Działki położone są w kompleksie 43 działek po...

  • Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 1 650 000 zł cena
    • 7 698 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym, położoną w miejscowości Kruszyn pod  Bolesławcem. Działka z dojazdem z drogi 94 oraz z d...

  • 1 / 3
    Przetarg - działka zabudowana

    Wolbromek

    • 75 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 205/2026Starosty JaworskiegoZ dnia 14 kwietnia 2026 r.STAROSTA JAWORSKIDziałając na podstawie § 6 ust. 1 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z d...