• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sompolnem

(93)
  • Działki budowlane Słupca Józefowo
    1 / 5
    Działki budowlane Słupca Józefowo

    Józefowo

    • 198 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Sprzedam 2 działki budowlane (464/17 I 464/16) każda z nich wielkości 1050 m z miejscowym planem zabudowy znajdujące się na nowo powstałym osiedlu w Józefowie. Atutem działki...

  • Działka budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo
    1 / 8
    Działka budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo

    Sokołowo

    • 67 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TERAZ JESZCZE NIŻSZA CENA Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 892 m2, położona w Sokołowie - miejscowości oddalonej od Gn...

  • Działka rolno-budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo

    Sokołowo

    • 465 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest grunt rolny o powierzchni 1,5 ha, położony w Sokołowie gmina Witkowo powiat gnieźnieński. Jest to miejscowość oddalon...

  • Na sprzedaż działka rolna 1,0969 Ślesin
    1 / 4
    Na sprzedaż działka rolna 1,0969 Ślesin

    Ślesin

    • 225 000 zł cena
    • 10 969 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej. Lokalizacja: Ślesin, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Powierzchnia: 1,0969ha. Klasa bonitacyjna gruntu:...

  • Sprzedaż działka 4030m2 nad jeziorem
    1 / 2
    Sprzedaż działka 4030m2 nad jeziorem

    Świesz

    • 299 000 zł cena
    • 4 030 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    TYLKO u NAS. Polecam do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 4030 m2 z dostępem do jeziora Świesz (ok 40 m), województwo kujawsko-pomorskie, powiat radziejowski, gmina Bytoń, obr...

  • Działka na sprzedaż w Skulsku
    1 / 6
    Działka na sprzedaż w Skulsku

    Skulsk

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Skulsku Szczegóły oferty Nr oferty2146 Cena 89 000 PLN Cena za m2 - 89,00 zł/m2 Działka - 1 000 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Skulsk Dział...

  • OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA
    1 / 6
    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA

    Józefowo

    • 2 830 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA Renata Żabierek – Kreatywna Przestrzeń, Powiat Słupecki [tel] ⸻ Opis nieruchomości Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki o łączne...

  • DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo
    1 / 4
    DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo

    Józefowo

    • 899 000 zł cena
    • 6 175 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo, gmina Słupca | działka nr 94 | powierzchnia 6 175 m² ⸻ Lokalizacja i oznaczenie działki Miejscowość: Józefowo Gmina: Słu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Licheń Stary - Działka budowlana z potencjałem

    Licheń Stary

    • 490 706 zł cena
    • 6 722 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w miejscowości Podgór, gm. Kramsk
    1 / 5
    Działka budowlana w miejscowości Podgór, gm. Kramsk

    Podgór

    • 210 000 zł cena
    • 3 957 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 39,57a (3 957 m²), zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Podgór, w gminie Kramsk. Działka jest uzbrojona w medi...

  • Na sprzedaż działka rolna 1,0969ha Ślesin
    1 / 4
    Na sprzedaż działka rolna 1,0969ha Ślesin

    Ślesin

    • 125 000 zł cena
    • 10 969 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Na sprzedaż: Atrakcyjne działki budowlane gm. Kramsk
    Na sprzedaż: Atrakcyjne działki budowlane gm. Kramsk

    Podgór

    • 6 300 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach zaczynających się od 9,5 ara, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Podgór, w gminie Kramsk. Działki są uzbrojone w medi...

  • Sprzedam działkę około 8200m2 po 88zlm2
    1 / 3
    Sprzedam działkę około 8200m2 po 88zlm2

    Połajewek

    • 713 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, posiadam działkę na sprzedaż w miejscowości Połajewek nad jeziorem Gopło przy drodze głównej, w linii prostej od linii brzegowej około 200 m. Jest zgłoszone pięć działek pod...

  • Na sprzedaż działka rolna 2,84ha gm.Wierzbinek
    1 / 3
    Na sprzedaż działka rolna 2,84ha gm.Wierzbinek

    Synogać

    • 145 000 zł cena
    • 28 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,84 ha położona w miejscowości Synogać, gmina Wierzbinek, powiat koniński, w województwie wielkopolskim. Działka znajduje się w spokojnej,...

  • Działka z domkami letniskowymi

    Ślesin

    • 320 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Na sprzedaż działki budowlane, Zaryń gm.Wierzbinek
    1 / 6
    Na sprzedaż działki budowlane, Zaryń gm.Wierzbinek

    Zaryń

    • 35 332 zł cena
    • 1 606 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks działek budowlanych położonych wśród terenów zielonych. Ofertą sprzedaży jest 7 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki zlokalizowane są...

  • działka rolna, budowlana, reakracyina
    1 / 2
    działka rolna, budowlana, reakracyina

    Korzecznik-Podlesie

    • 120 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 0,93ha w pięknej spokojnej okolicy lasy jeziora,przy drodze asfaltowej , media w działce.dzialka jest zagospodarowana .

  • Działki pod budowę domu, Żółwieniec gm. Ślesin
    1 / 5
    Działki pod budowę domu, Żółwieniec gm. Ślesin

    Żółwieniec

    • 82 500 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sosnowa oaza w Żółwieńcu - Działki pod budowę domu, 900 m od Jeziora Ślesińskiego Marzysz o domu w otoczeniu sosnowego lasu, w bliskiej odległości jeziora? To ogłoszenie jest dla C...

  • Skulsk – Działki z warunkami zabudowy

    Skulsk

    • 59 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁU
    1 / 5
    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁU

    Józefowo

    • 299 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁUPECKI Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny kompleks działek gruntowych o łącznej powierzchni 0,8700 ha, położony w miejscowo...