• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sompolnem

(93)
  • Sprzedam działkę nad jeziorem
    1 / 2
    Sprzedam działkę nad jeziorem

    Głuszynek

    • 120 000 zł cena
    • 766 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow. 766m2 w kształcie prostokąta. Ogrodzona z bliskim dostępem do jeziora 200m. Więcej informacji pod numerem telefonu.

  • dokonała lokalizacja w pierwszej linii od jeziora

    Morzyczyn

    • 3 190 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Proponuję do sprzedaży nieruchomość składającą się z 2 działek w doskonałej lokalizacji – pierwsza linia jeziora Miedwie. To oferta, która łączy w sobie prestiż, naturę i ogromny p...

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Osiek Mały

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Gmina Osiek Mały, obręb Osiek Mały. Działka nr: 146/7 powierzchnia 10 a, 146/8 powierzchnia 10 a, 146/9 powierzchnia 9,5...

  • Działka Święciec

    Święciec

    • 74 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1200m2 w miejscowości Święciec (gmina Kramsk) z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, w której usyt...

  • Działka na sprzedaż w miejscowości Dębicz gm. Kramsk
    Działka na sprzedaż w miejscowości Dębicz gm. Kramsk

    Dębicz

    • 70 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w miejscowości Dębicz gm. Kramsk WYDANE WARUNKI ZABUDOWY Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębicz gm. Kramsk -dz. nr 558/6 o powierzchni 0,1400 ha N...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane

    Osiek Mały

    • 85 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż 2działki umiejscowione są w spokojnej okolicy przy lesie. Jest to nowo powstająca ulica o nazwie ul.Zielona . Zapewniony jest chodnik. Poniżej przedstawiam ceny:9,7...

  • Sprzedam. Działka + Budynek. Lwówek wlkp.
    1 / 16
    Sprzedam. Działka + Budynek. Lwówek wlkp.

    Józefowo

    • 515 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam. Działka + Budynek ,Działka w pełni uzbrojona woda prąd doprowadzone do budynku, szybki internet światłowód , alarm w budynku, spokojna okolica, niedaleko las 1km. od Lwów...

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior
    1 / 8
    Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną nieruchomość zlokalizowaną w pierwszej linii brzegowej jeziora na obrzeżach Skulska. Działka o pow. 6200 m2 (Wymiary: 114m x 54 m), zalesiona i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jeziora

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka z WZ o powierzchni 6191 m²
    1 / 8
    Działka z WZ o powierzchni 6191 m²

    Osiek Wielki

    • 99 000 zł cena
    • 6 191 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z potencjałem tuż przy markecie Dino – Osiek Mały, Nowe Budki! Jeśli szukasz przestrzeni pod inwestycję lub zabudowę jednorodzinną, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje....

  • Działka Budowlana – Gmina Ślesin
    1 / 10
    Działka Budowlana – Gmina Ślesin

    Ślesin

    • 95 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy na terenie Gminy Ślesin przy drodze powiatowej. W pobliżu park, plac zabaw, boisko, sklep...

  • Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie
    1 / 10
    Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 700 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjne działki letniskowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomości o regularnym kształcie i powierzchniach: 663 m2, 531 m2, 693 m2, 500 m2. Płaskie działki w blisk...

  • Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy
    1 / 9
    Okolice Ślesina – Działki Budowlane z Warunkami zabudowy

    Ślesin

    • 70 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo atrakcyjne położone działki budowlane w okolicy Ślesina. Nieruchomości zlokalizowane wśród domków jednorodzinnych i zabudowy zagrodowej. Działki płaskie o regularny...

  • Grunt Rolny Gmina Ślesin
    1 / 7
    Grunt Rolny Gmina Ślesin

    Ślesin

    • 300 000 zł cena
    • 20 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny w Gminie Ślesinie o powierzchni 2,01 ha. (Klasoużytek: RIVb – 0,5300, RV – 1,4800). Nieruchomość z idealną lokalizacją, położona na obrzeżach miasta przy drodz...

  • Ślesin – Działka Leśna
    1 / 12
    Ślesin – Działka Leśna

    Ślesin

    • 95 000 zł cena
    • 3 201 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną przy jeziorze ślesińskim w miejscowości Ślesin działkę leśną. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3201 m2 (Klasoużyte...

  • Grunt Rolny Okolice Ślesina
    1 / 10
    Grunt Rolny Okolice Ślesina

    Ślesin

    • 199 000 zł cena
    • 12 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny w okolicach Ślesina o łącznej powierzchni 1,2250 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie sąsiadujące ze sobą działki. Teren płaski, regularny kształt działek, k...

  • Skulsk – Działki z warunkami zabudowy
    1 / 11
    Skulsk – Działki z warunkami zabudowy

    Skulsk

    • 59 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 4 atrakcyjnie położone działki budowlane z udziałem w drodze dojazdowej w Skulsku. Nieruchomości o regularnym kształcie, powierzchni 1050 m2 każda, zlokalizowane na nowo p...

  • Sprzedam ziemię
    1 / 3
    Sprzedam ziemię

    Osiek Mały

    • 75 000 zł cena
    • 13 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię, Kolonia Osiek Mały, działki nr 15,16 i 21. W sumie 1.36ha. Klasy IVb, V i VI. [tel] Cena 75 000 zł.

  • Unikalna Działka – Obrzeża Ślesina
    1 / 8
    Unikalna Działka – Obrzeża Ślesina

    Ślesin

    • 175 900 zł cena
    • 1 690 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w najbliższym sąsiedztwie Ślesina. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta a jednocześnie blisko centrum. W najbliższym sąsiedzt...

  • Na sprzedaż działka budowlana, Augustynowo, Izbica Kujawska
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana, Augustynowo, Izbica Kujawska

    Augustynowo

    • 58 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Augustynowo, gm. Izbica Kujawska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Augustynowo, gmina Izbica Kujawska. Powierzchnia:...