• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Radzyniem Podlaskim

(15)
  • Działka 2014 m2 z sauną i zabudową, Czemierniki
    1 / 4
    Działka 2014 m2 z sauną i zabudową, Czemierniki

    Czemierniki

    • 248 000 zł cena
    • 2 014 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czemierniki przy ul. Kasztanowej, obejmująca działkę o powierzchni 2014 m2 zabudowaną klimatycznymi budynkami gospodarczy...

  • TANIOCHA DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA 1,10ha
    1 / 3
    TANIOCHA DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA 1,10ha

    Ustrzesz

    • 1 350 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1,10 ha. w miejscowości Ustrzesz , 3 km. od Radzynia Podlaskiego , urocza , spokojna okolica przedmieścia Radzynia. Powierzchnia 1,10ha Szerokość 26 m Typ budow...

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o numerze 983 i powierzchni 0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów. Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostałe 0,44ha rolna...

  • Żminne!!! Atrakcyjna działka w pięknym otoczeniu.

    Żminne

    • 99 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 26 arów.Działka o oznaczeniu MR, zabudowa zagrodowaPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka czysta i płaskaNA DZIAŁCE MOŻE BUDOWAĆ SIE...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o pow.0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów nr.działki 983.Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostała część czyli 0,44ha r...

  • DZIAŁKA ZAWADA k. ZAMOŚĆ rolno-budowlana woj. lubelskie, spr
    1 / 3
    DZIAŁKA ZAWADA k. ZAMOŚĆ rolno-budowlana woj. lubelskie, spr

    Zawada

    • 200 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka/pole o powierzchni ok. 1ha, oznaczenie geodezyjne działki to 505/3 w miejscowości Zawada, Gmina Zamość, przy gminnej drodze asfaltowej o szerokości 6 m w pobliż...

  • Piękna działka rolno-budowlana, Żminne, Parczew.

    Żminne

    • 399 000 zł cena
    • 18 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,84 haPowierzchnia budowlana 78 ar, powierzchnia rolna ok. 1,06 haPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka w części budowlanej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana, Czemierniki
    1 / 7
    Działka budowlana, Czemierniki

    Czemierniki

    • 75 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Tere...

  • 1 / 4
    Grunty rolno- leśne

    Borki

    • 89 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki.Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km. 1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania,...

  • Działka Marynin ul.

    Marynin

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica. Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana w odległości zaledwie kilku kilometró...

  • 1 / 3
    Działka Marynin ul.

    Marynin

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

        Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica.     Działka z gotowym projektem małego domu jednorodzinnego o powierzchni 64,2 m2...

  • Działka Jeleń ul.

    Jeleń

    • 65 000 zł cena
    • 17 680 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż las sosnowy, o powierzchni 17 680 m2 na sprzedaż. Działka położona jest w miejscowości Jeleń, gmina Ostrówek.Wymiary działki: 696x35mZapraszam do kontaktu!!!_...

  • nieruchomości
    nieruchomości

    Kopina

    • 25 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę rolno -budowlana w miejscowości Kopina gm.Cyców woj lubelskie

  • Działka budowlana

    Stara Wieś

    • 55 599 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu jednorodzinnego z czystym powietrzem dobrą infrastrukturą Nowa asfaltowa drogą dojazdową Polecam

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    działka budowlana 20a Gręzówka Nowa

    Gręzówka

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana 20a w Gręzówce Nowej. Działka przy drodze asfaltowej. Działka nr 182. Można zobaczyć w geoportal.pl .

  • 1 / 3
    Działka budowlana gotowa pod zabudowę Serock blisko Jeziora Firle...

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Mam na sprzedaż działkę budowlana gotową pod zabudowę w miejscowości Serock (gmina Firlej). Działka jest ogrodzona. Powierzchnia 1284m2, wymiary 20m x 65m. W...

  • Sprzedam siedlisko

    Krępa

    • 125 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przy trasie Kock Deblin

  • Wynajmę lub oddam w dzierżawę plac działkę

    Szczekarków

    • 1 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę lub oddam w dzierżawę na kilka lat utwardzony plac. Plac idealnie nadaje się do prowadzenia działalności typu komis samochodowy,skład opału czy też inną firme. Posesja ogro...

  • Działka pod dom lub małą działalność.

    Przytoczno

    • 345 000 zł cena
    • 8 284 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna duża działka w przepięknej okolicy rzeki Wieprz Przytoczno - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano -rolną o pow. 8284 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednor...

  • Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy
    1 / 10
    Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy

    Tulniki

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działeczki 42/2; 42/4,są ładnie zlokalizowane w zakolu drogi. Miejsce samo w sobie jest ładne, pomimo braku widoku na wielkie stawy Siemień . Wydane warunki zabudowy na domek....

  • Duża działka budowlana 33ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 390 000 zł cena
    • 3 274 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana ok. 33 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Bezpośredni dostęp do szosy Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów...

  • Działka 1.77 ha w Brzeźnicy Leśnej pow. Lubartów.

    Brzeźnica Leśna

    • 85 000 zł cena
    • 17 698 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej (według MPZP)o pow. 1,77 ha (17698 m2) przy drodze asfaltowej w m. Brzeźnica Leśna gm. Niedźwiada pow. lubartowski woj. lubelskie 40 min...

  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana Luszawa

    Luszawa

    • 80 000 zł cena
    • 7 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni 7139mk we wsi Luszawa gmina Ostrówek nr ewidencyjny 475. Wymiary działki szerokość około 20m x długość 350m. 100m długości działki w strefie zabudowy siedli...

  • 1 / 4
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 180 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorodzinną...

  • Działki na Roztoczu 0,64ha, Adamów
    1 / 9
    Działki na Roztoczu 0,64ha, Adamów

    Adamów

    • 250 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działek położonych na Roztoczu w Adamowie Powierzchnia działek: działka nr 644/12 - 0,13 ha, działka nr 644/13 - 0,51 ha, Zgodnie z Miejscowym Planem Zagos...

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o...

  • Działka budowlana, Tarło Kolonia
    1 / 9
    Działka budowlana, Tarło Kolonia

    Tarło

    • 89 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według MPZP...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Rawa

    • 80 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 97a.w Rawie gm. Michów pow.Lubartów.Działka położona jest przy drodze asfaltowej.Prąd i woda z wodociągu w pa...

  • Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa
    1 / 13
    Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa

    Szczekarków

    • 699 000 zł cena
    • 5 005 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    a sprzedaż działka położona blisko Lubartowa, w miejscowości Szczekarków. Działka o powierzchni 5005 m2, w kształcie trójkąta. Według MPZP częściowo oznaczona jest symbolem MN -...

  • Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy
    1 / 16
    Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy

    Pałecznica

    • 145 000 zł cena
    • 2 255 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni około 2100 m2 położona w Pałecznicy, gm. Niedźwiada. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MR- tereny...

  • Działka siedliskowa 2665 m² w Wiskach
    Działka siedliskowa 2665 m² w Wiskach

    Wiski

    • 133 600 zł cena
    • 2 665 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa 2665 m² – Wiski gm. Tuczna Z możliwością powiększenia terenu o sąsiednią działkę z zabudowaniami. Na sprzedaż działka o powierzchni 2665 m², położona w miejsco...

  • Działka siedliskowa z zabudową 2194 m² w Wiskach
    Działka siedliskowa z zabudową 2194 m² w Wiskach

    Wiski

    • 76 950 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa z zabudowaniami 2194 m² – Wiski gm. Tuczna Z możliwością powiększenia terenu o sąsiednią działkę. Na sprzedaż działka o powierzchni 2194 m², zlokalizowana w mi...

  • Działka rolno budowlana 1,1 ha Wola Mieczysławska

    Wola Mieczysławska

    • 200 000 zł cena
    • 11 070 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Całą działka wynosi 1,1 ha Powierzchnia budowlana około 14,5 ar, powierzchnia rolna ok. 97 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asfaltowej l...

  • Działka budowlana ok. 12 ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 135 000 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana ok. 12 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów Możliwość zakupu większ...

  • Do sprzedania dwie działki – Skrawki, gm. Jeziorzany
    1 / 4
    Do sprzedania dwie działki – Skrawki, gm. Jeziorzany

    Stoczek Kocki

    • 33 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dwie działki położone odrębnie: 1. o powierzchni 0,11 ha – grunt orny (RIVa), działka nr 37. Położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 48, w obrębie wsi Skrawki...

  • Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości

    Łukowisko

    • 25 373 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup:  udział ½ w prawie własności nieruchomości dla której prowadzona jest księga wieczysta nr LU1R/00031428/8, położonej w...

  • Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej
    1 / 16
    Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Serock, gm. Firlej, około 1,5 km od jeziora Firlej. Działka o powierzchni 1003 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z
    1 / 3
    Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z

    Tarło

    • 101 000 zł cena
    • 10 090 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z wydanymi Warunkami Zabudowy 1,09 ha na działce linia średniego napięcia idealna na częściowe zagospodarowanie pod fotowoltaikę Podpisana umowa na podłączenie prądu...

  • Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz
    Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz

    Tarło

    • 55 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tarło Kolonia nr 480; 52 ar 10 km od Lubartowa i trasy S19 Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę idealnie nadającą się na weekendowe wypady i dłuższe pobyty. Dział...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 75 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Duża działka 0,6 ha rolno budowlana Wola Lisowska

    Wola Lisowska

    • 140 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asf...

  • Działka budowlano-rolna do sprzedania
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna do sprzedania

    Bereza

    • 270 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest w Berezie, 6 km od Międzyrzeca Podlaskiego. Działka zgłoszona wnioskiem do miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni: strefa SJ (teren zabudowy jed...