• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki handlowo usługowe Radzyń Podlaski

(1)
  • 1 / 4
    Dzialka Handlowo-uslugowa-produkcja-magazyn z potencjalem

    Radzyń Podlaski

    • 1 930 000 zł cena
    • 21 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam dzialke handlowo-uslugowa o powierzchni 21537m2 w Radzyniu Podlaskim. Dzialka polozona przy granicy miasta Radzyn Podlaski przy glownej drodze DK63 w poblizu znajduje sie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę lub oddam w dzierżawę plac działkę

    Szczekarków

    • 1 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę lub oddam w dzierżawę na kilka lat utwardzony plac. Plac idealnie nadaje się do prowadzenia działalności typu komis samochodowy,skład opału czy też inną firme. Posesja ogro...

  • Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie
    1 / 3
    Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie

    Kurów

    • 1 650 000 zł cena
    • 6 376 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna w Kurowie przy ul. Głowackiego,będącej boczną ulicą do drogi wojewódzkiej 874, obok zjazdu na S17. Działka o kształcie trapezu o powie...