• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pszczyną

(209)
  • 1 / 4
    Działka, 9793 m², Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 3 917 200 zł cena
    • 9 793 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE Prezydent Miasta Bielska-Białej ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Bielsku-Białej przy ul. Wincen...

  • DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU
    1 / 16
    DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU

    Jasienica

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 427 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro DZIAŁKA WIDOKOWA NA WZGÓRZU IDEALNA POD KAMERALNE OSIEDLE DOMÓW PREMIUM #Jasienica, pow...

  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 259 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana 658m2. przy ulicy Augustowskiej w Bielsku-Białej. Wapienica Działka nr 1498/23. Zabudowana budynkiem 35m2 rekreacji indywidualnej, posadowiony...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 129 000 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 890 m² - Suszec, powiat pszczyński Idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycje deweloperską. Możliwość kupienia sąsiedniej działki!. Lokaliz...

  • Działka w Bielsko Biała budowlana, centrum sprzedam
    Działka w Bielsko Biała budowlana, centrum sprzedam

    Bielsko-Biała

    • 1 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Udział 1/4 w działce sprzedam Najdroższa dzielnica Bielska Biała Centrum kamienicy Na działce pozostałości domu Posiadam tylko 25 proc udziału Reszta należy do jednej osoby Zaprasz...

  • Działka Rudziczka 750m2 blisko las
    Działka Rudziczka 750m2 blisko las

    Rudziczka

    • 131 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m². Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej i ziel...

  • Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.
    1 / 10
    Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.

    Mnich

    • 79 900 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana, Chybie-Mnich. W MPZP symbol MN, powierzchnia 916 m2 . Teren płaski, dostępne media: woda, en. elektryczna, gaz. Oferta tylko w naszym biurze, serdecznie...

  • Działka Studzionka

    Studzionka

    • 449 000 zł cena
    • 4 580 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną ze stuletnim domem - Studzionka, gm. Pszczyna. Fakty: Powierzchnia całkowita: 4 580 m²...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Suszec

    Suszec

    • 599 000 zł cena
    • 3 759 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - Suszec, 3759 m², ogrodzona Na sprzedaż działka o powierzchni 3759 m², położona w miejscowości Suszec , z przeznacz...

  • 1 / 4
    Działka Żory Centrum

    Żory

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 946 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Oferta idealna dla inwestorów! Tylko i wyłącznie w naszym biurze! Działka usługowa Żory - Śródmieście, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, idealna pod stac...

  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 1 554 000 zł cena
    • 42 169 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka rolna w Jasienicy koło Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 4, 2169 ha, klasie ziemi: RIVb, PsIV, PsV, LsIV, Lzr-RIVb. Do działki prow...

  • Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 260 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka budowlana i rekreacyjna w to miejsce wyjątkowe ponieważ łączy w sobie zarówno bliskość wszelkich dogodności cywilizacyjnych jak i prywatną część ogrodową. Na...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 628 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana- 3356 m² - Suszec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3356 m², zlokalizowana w Suszcu, w spokojnej okolicy z luźną zab...

  • Działka budowlana Międzyrzecze Dolne, pow. bielski
    1 / 3
    Działka budowlana Międzyrzecze Dolne, pow. bielski

    Międzyrzecze Dolne

    • 265 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, położoną w Międzyrzeczu Dolnym, około 11 km od miasta Bielsko-Biała. Działka ma uregulowaną sytuację prawną, czystą księgę wieczystą - bez obciążeń ora...

  • Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 420 000 zł cena
    • 1 452 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Tylko i wyłącznie u nas! Działka budowlana Żory-Rogoźna 1452m2 Bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej! Idealna pod inwestycję, możliwość postawienia domów zab...

  • Działka Żory

    Żory

    • 250 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano-usługowa 801 m² - Żory | media, MPZP, blisko A1 ! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 801 m², położona w Żorach - pr...

  • 1 / 4
    Działka Jasienica

    Jasienica

    • 4 532 000 zł cena
    • 32 622 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Działka przemysłowa PU 3,236 ha w Jasienicy k/Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową, o numerze ewidencyjnym 714/5, położoną w Jasienicy koło Bielska-Bi...

  • Działka rolna Kobielice ok. 1ha
    Działka rolna Kobielice ok. 1ha

    Kobielice

    • 80 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Kobielice ok. 1ha działka na razie przeznaczona na cele rolne. Możliwość powiększenia gospodarstwa rolnego. lub na rekreacje. Atuty działki: Idealna pod rekreacje – duża...

  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 945 000 zł cena
    • 8 329 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż 83,29 ar deweloperska na 8 dwulokalowych budynków mieszkalnych Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną, widokową nieruchomość gruntową, zlokalizowan...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA -KOMOROWICE ŚLĄSKIE
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA -KOMOROWICE ŚLĄSKIE

    Bielsko-Biała

    • 400 000 zł cena
    • 1 646 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż przestronna działka budowlana nr 3921/5 o powierzchni 1646 m², położona...