• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Polanicą-Zdrojem

(41)
  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • NA SPRZEDAZ GRUNT
    1 / 8
    NA SPRZEDAZ GRUNT

    Starkówek

    • 1 620 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAZ GRUNT WE WSI STARKOWEK,BLISKO KURORTU POLANICA ZDROJ 5km.DUSZNIK ZDROJU,ZIELENCA,KUDOWA ZDROJ.WROCLAW 90KM. BRAK PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZSTRZENNEGO w/w NIERUCHOMOSC L...

  • Syndyk sprzeda udział w drodze

    Boguszyn

    • 3 667 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/6 w prawie własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działki o nr. ewidencyjnym 74/7 AM-1...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 450 000 zł cena
    • 6 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest ATRAKCYJNIE POŁOŻONA działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 6568 m2 o niereg...

  • Działka budowlana Złotno gm. Szczytna, Złotno
    1 / 7
    Działka budowlana Złotno gm. Szczytna, Złotno

    Złotno

    • 229 000 zł cena
    • 1 338 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Klimatyczne miejsce w otulinie Gór Stołowych. Działka budowlana położona we wsi Złotno powiat kłodzki, gmina Szczytna. Działka o powierzchni 1338 m2, w miejscowym planie zagospodar...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    1 / 6
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 259 000 zł cena
    • 2 112 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 2112 m2, w kształcie prostokąta...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 130 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w malowniczej okolicy? A może chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze? Omega Estate oferuje urokliwą działkę w górskiej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce...

  • działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój
    1 / 2
    działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3-4 km od granic Kłodzka/Polanicy. Bdb położona, przy bocznej drodze prowadzącej do lasu. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Prąd-skrzynka na działce. Dobrzy sąsi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Kłodzko

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Działka Duszniki-Zdrój Podgórze ul.

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kapitał w Górach: Kompleks Działek MN/U przy Ski Arena Podgórze - Duszniki-ZdrójPrzedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną w sercu Ziemi Kłodzkiej. Na sprzedaż trafia strategicznie...

  • 1 / 3
    Dwie działki rolne 2,61ha

    Bystrzyca Kłodzka

    • 139 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne w miejscowości Stary Waliszów,blisko miasta Bystrzyca Kłodzka .Działka nr1 o powierzchni 1,53ha,Działka nr2 o powierzchni 1,08ha.Łączna powierzchnia dzi...

  • Sprzedam działkę budowlaną, 4 km od Polanicy-Zdrój, dobrze położo...

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Szczytna Szklana Góra ul.

    Szczytna

    • 219 000 zł cena
    • 1 339 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opowieść o Działce w Szczytnej - Twój Wymarzony Zakątek w Górach StołowychWitaj w Szczytnej - urokliwym zakątku u podnóża Gór Stołowych, gdzie marzenia o własnym miejscu na ziemi s...

  • Działka Dzikowiec, Góry Sowie, Srebrna Góra, Nowa Ruda - Bezpośre...

    Dzikowiec

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy działki budowlane znajdujące się w Górach Sowich w miejscowości Dzikowiec. Działki położone są w spokojnej, cichej okolicy z pięknymi widokami na las i otaczając...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 290 000 zł cena
    • 4 247 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY
    1 / 3
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Niwa

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialke-3000 m2- rolna-kl.4-B/ obok Polanicy-Zdroju na trasie szlakow gorskich-Gor Stolowych-SUDETY-. Piekna,spokojna okolica.zasilanie energetyczne-linia swiatlowodu-dzia...

  • Zieleniec ostatnia działka, 50 arów, możliwość budowy pensjonatu/...

    Duszniki-Zdrój

    • 1 351 890 zł cena
    • 5 007 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 k...

  • Nieruchomość - Wambierzyce

    Wambierzyce

    • 95 000 zł cena
    • 3 911 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wambierzyce, Góry Stołowe — działki 779/1–779/7 u stóp Góry Mnich Są miejsca, które w swoim majestacie tworzą coś wyjątkowego. Wystarczy stanąć na chwilę w ciszy, spojrzeć na lini...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 115 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca położonego z dala od miejskiego zgiełku? Działki w górach, gdzie widok zapiera dech w piersiach? Zapraszamy do Bieganowa!Wśród łąk, lasów i gór, tuż przy Górze Świę...