• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pasymiem

(46)
  • Ogródek działkowy na sprzedaż
    1 / 7

    Nowe

    Ogródek działkowy na sprzedaż

    Szczytno

    • 35 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, sprzedam działkę w Szczytnie w ROD Jurand, obok Akademii Policyjnej. -działka jest wyposażona w domek drewniany (zbudowany w VIII 2024)z podłączona wodą i prądem, duży folia...

  • Wyjątkowa działka z domem w atrakcyjnej lokalizacj
    1 / 9
    Wyjątkowa działka z domem w atrakcyjnej lokalizacj

    Szczęsne

    • 499 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z budynkiem mieszkalnym do kapitalnego remontu lub możliwością wystąpienia o nowe warunki zabudowy w Szczęsnym. Położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorod...

  • Działka budowlana przy lesie nad jeziorem Łajskim
    1 / 7
    Działka budowlana przy lesie nad jeziorem Łajskim

    Łajs

    • 395 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania. Działka z wydanymi warunkami...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO
    1 / 2
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO

    Waplewo

    • 1 317 500 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi)...

  • 1 / 4
    Działka Dźwierzuty

    Dźwierzuty

    • 227 000 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3124 m, położona w malowniczej osadzie nad Jeziorem Sasek Wielki, na terenie objętym programem Natura 2000. To miejsce, które zachwyca...

  • Na sprzedaż 4 działki rolne
    1 / 9
    Na sprzedaż 4 działki rolne

    Rutki

    • 115 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki w sercu Warmii i Mazur – Rutki, blisko jeziora Kalwa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych działek rolnych położonych w malowniczej mi...

  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...

  • Działka Patryki

    Patryki

    • 256 380 zł cena
    • 4 273 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną nieopodal Olsztyna o wielkości - 4273 m Posiada warunki zabudowy! Spokój, natur...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu
    1 / 7
    Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu

    Bartołty Małe

    • 149 600 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6800 m2, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu pobliżu ośmiu jezior i niezliczonych kompleksów leśnych. Dzięk...

  • Szczytno działka pod budynki wielorodzinne z garaż
    1 / 15
    Szczytno działka pod budynki wielorodzinne z garaż

    Szczytno

    • 5 337 200 zł cena
    • 9 704 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Masz już plan na inwestycję? Mamy dla Ciebie działkę pod zabudowę dwóch budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną, parkingami oraz terenem zielonym...

  • Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior
    1 / 12
    Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior

    Bartołty Wielkie

    • 226 152 zł cena
    • 28 269 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka o powierzchni 2,82 ha, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu ośmiu jezior i rozległych kompleksów leśnych. Idealne miejsce dla osób marzących o siedlisku...

  • Sprzedam zadbaną działkę ROD z domkiem – Szczytno
    1 / 8
    Sprzedam zadbaną działkę ROD z domkiem – Szczytno

    Szczytno

    • 40 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję zadbaną działkę rekreacyjną w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym w Szczytnie (Działki ogrodnicze "Bogumiła Linki"). Działka o powierzchni ok. 4,5 ara (450 m²) to id...

  • Działka rolna- budowlana blisko Ełku.
    1 / 8
    Działka rolna- budowlana blisko Ełku.

    Siedliska

    • 119 000 zł cena
    • 2 240 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż niezabudowaną działkę, położoną w miejscowości Siedliska, zaledwie 3 km od Ełku, na trasie do Oracz. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju w s...

  • Sprzedam działkę pasymska 4 ary
    1 / 5
    Sprzedam działkę pasymska 4 ary

    Szczytno

    • 25 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam na sprzedanie działkę ulica pasymska na przeciwko McDonald's około 4 ary na działce znajduje się nowy domek. Z łazienko dwa pokoje nowy prąd podłączony woda . wrazi...

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 301 600 zł cena
    • 2 786 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą działki o imponującej powierzchni 2785.75m2, usytuowanej w uroczej miejscowości Purda, w malowniczym województ...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną koło Szczytna
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną koło Szczytna

    Nowe Kiejkuty

    • 42 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-budowlana w Nowych Kiejkutach koło Szczytna, gmina Dźwierzuty. Można uzyskać Warunki Zabudowy oraz podłączyć prąd. Blisko las. Około 1,5 km od jeziora Łęsk. Nad jezio...

  • Działka rolno-budowlana koło Szczytna
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana koło Szczytna

    Nowe Kiejkuty

    • 101 900 zł cena
    • 2 613 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Nowych Kiejkutach koło Szczytna. Można uzyskać WZ. Działka 235/38. Około 1,5 km do jeziora Łęsk. Nad jeziorem ogólnodostępne kąpielisko. Można wystąpić o zas...

  • Działki blisko Szczytna
    1 / 8
    Działki blisko Szczytna