• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Niskiem

(40)
  • Działka budowlana- Gwoździec- Zakliczyn-Małopolska

    Gwoździec

    • 120 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Gwoździec, gmina Zakliczyn, Małopolska.Działka o powierzchni 40 arów. Media: woda, prąd, gaz są dostępne do podciągnięcia z nieruchomo...

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM
    1 / 3
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM

    Jastkowice

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Jastkowicach Nr. 181803_2.0003.594/5 Wymiar działki to 47 x 21m, położona w miejscowości JASTKOWICE koło Stalowej Woli w bardzo dobrym miejscu z dobrym dojazdem...

  • 1 / 4
    Działka Jeżowe Cholewiana Góra

    Jeżowe

    • 179 000 zł cena
    • 3 509 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • 1 / 3
    Działka Jeżowe Nowy Nart

    Jeżowe

    • 89 500 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Nowym Narcie gm. Jeżowe powiat niżański . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprze...

  • Działka ROD HUTNIK II

    Stalowa Wola

    • 32 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 419 ROD HUTNIK II Na działce znajduje się altana murowana z piwnicą, pokój + duże pomieszczenie gospodarcze, woda. W cenie : toaleta turystyczna, meble ogrodowe , piaskow...

  • 1 / 4
    sprzedaż działki stalowa wola

    Stalowa Wola

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD przed wałem w Stalowej Woli. Cena do negocjacji

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Krzeszów » ul. Działka

    • 111 760 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1016m2 przeznaczonej pod zabudowę, znajduje się w malowniczej miejscowości w Krzeszów, gmina Kamienna Góra, województwo dolnoślą...

  • 1 / 3
    Działka budowlana, Jamnica podkarpacie

    Jamnica

    • 176 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha i komfortowa przestrzeń, tak można nazwać to miejsce, w którym znajduje się działka budowlana na sprzedaż. Grunt znajduje się w województwie podkarpackim, gminie Grębów, miej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka w centrum

    Rudnik nad Sanem

    • 56 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w centrum Rudnika nad Sanem, przy ulicy Sanowej, numer działki to 1356. W odległości kilku minut drogi pieszo znajduje się kościół, Biedronka, przedszkole i rynek...

  • 1 / 3
    Działka Rekreacyjna ROD SAN Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 33 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dwie przylegające do siebie działki. Na jednej znajduje się murowana altanka z poddaszem i zabudowanym tarasem.

  • sprzedam działkę

    Stalowa Wola

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3 ary zlokalizowaną na ROD "Hutnik II" w Stalowej Woli. tel. kom.: [tel]

  • sprzedam działkę

    Stalowa Wola

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• sprzedam działkę

    Stalowa Wola

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka

    Stalowa Wola

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Sprzedam działkę w spokojnej okolicy

    Moskale

    • 346 140 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Nisku na ul. Leśnej, działka bardzo dobrze usytuowana z względu na bliskość do Stalowej Woli jak i do centrum Niska i obwodnicy. W pięknej okolicy, przy lesie. N...

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...

  • Nieruchomość niezabudowana - Turbia

    Turbia

    • 110 523 zł cena
    • 5 014 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Pawła Słomianego sygn. akt KI1L/GUp-s/169/2023 adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży Prawo własności ni...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną

    Stalowa Wola

    • 21 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Hutnik II w Stalowej Woli. Na działce stoi murowana altanka z zadaszoną werandą. Szpic na wodę, drzewa i krzewy owocowe, tuje, kompostownik i mie...

  • Sprzedam działkę budowlaną z pełnym uzbrojeniem w media

    Wólka Tanewska

    • 60 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20 arowa przy drodzę asfaltowej uzrojona jest w kanalizację,wodociąg gaz,prąd zlokalizowana w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.

  • Sprzedam od renki najlepiej w tym roku

    Grębów

    • 600 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Gospodarstwo Rolne Trzy Hektary w tym Tereny Budowlane Położone Na Obrębie Grębów ,Wydrza ,Krawce ,Pięknie położone blisko budynki , dobre sąsiedztwo.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dwa domy i działkę

    Gierlachów

    • 390 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, sprzedam działkę na Gierlachowie wraz z dwoma domami. Domy po remoncie, działka o wielkości 21 arów, bardzo dobra lokalizacja blisko miasta Sandomierz. Oba domy s...

  • Sarzyna - działka 2200m2

    Sarzyna

    • 110 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę z możliwością zabudowy, 22 ary, cena 50,00zł/m2 - prostokąt. Szczegółowe informacje na telefon. Zapraszam do oglądania.

  • Działka przy drodze krajowej

    Trześń

    • 120 000 zł cena
    • 2 829 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 28,29 ar, położoną w Trześni przy drodze krajowej nr 77. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 19 m x 150 m. Cena: 120 000 zł -...

  • Sprzedam działkę

    Tarnogóra

    • 99 000 zł cena
    • 3 918 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka zajmuje powierzchnię 3918 m². Teren płaski, korzystne warunki dla zabudowy. Działka niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona. Sieci sanitarne zlokalizowane od 50 m do 150...

  • Sprzedam działkę

    Brzóza Królewska

    • 82 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Brzoza Królewska, 25 arów, 3300 zł za ar. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji w centrum, blisko szkoła, przedszkole , kościół, sk...

  • Działka Gorzyce

    Gorzyce

    • 95 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 041 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu piękną, widokową działkę w miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród, powiat Jasielski, województwo Podkarpackie. Działka jest położona w malowniczej okolicy n...

  • Działki budowlane w Brzózie Królewskiej

    Brzóza Królewska

    • 0 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Brzóza Królewska. Mniejsza o powierzchni 11.5a, większa 41a. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na nr [tel].

  • Działka Kamień

    Kamień

    • 97 900 zł cena
    • 1 125 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki po budowę domu? w naszej ofercie posiadamy do sprzedania sześć działek z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działki znajduj...

  • Działka Wólka Niedźwiedzka

    Wólka Niedźwiedzka

    • 320 000 zł cena
    • 9 129 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m²), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa pod...

  • Działka Wólka Niedźwiedzka

    Wólka Niedźwiedzka

    • 350 000 zł cena
    • 9 129 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa podkarpackiego. Działka zn...

  • Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne

    Radomyśl nad Sanem

    • 450 000 zł cena
    • 104 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość, która posiada urządzoną Księgę Wieczystą – gospodarstwo rolne - o powierzchni ponad 8,7 ha położone w gminie Radomyśl nad Sanem za kwotę 450 000zł i 1,5 ha...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA  W SARZYNIE
    1 / 7
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W SARZYNIE

    Sarzyna

    • 93 000 zł cena
    • 1 877 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy o powierzchni 18,77ar położonymi w miejscowości SARZYNA, gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajski, województwo podkarpackie. D...

  • 1 / 3
    Działka Kamień Krzywa Wieś

    Kamień

    • 80 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 11,12 ar - KAMIEŃ, PODKARPACKIE Spokojna okolica | Warunki zabudowy | Media w pobliżu Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę b...

  • Sprzedam działkę rolną w Raniżowie
    Sprzedam działkę rolną w Raniżowie

    Raniżów

    • 106 000 zł cena
    • 6 658 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Długa działka rolna w Raniżowie.Dostęp do wszystkich mediów.Atrakcyjna ze względu na położenie rozrastającego się Raniżowa.Jest droga dojazdowa.

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ

    Wola Zarczycka

    • 84 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 18,50ar, położona w miejscowości WOLA ZARCZYCKA, gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Działka usytuowana...

  • Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa
    1 / 4
    Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa

    Kustrawa

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję na sprzedaż działkę położną w Kustrawie. * Działka położona w ładnej i spokojnej okolicy otoczonej lasami, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, * Działka znajduje się bezpo...

  • Działka Wólka Sokołowska

    Wólka Sokołowska

    • 81 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Wólce Sokołowskiej , gmina Sokołów Małopolski , powiat rzeszowski . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy...

  • Działka w Dzierdziówce 57 ar
    1 / 4
    Działka w Dzierdziówce 57 ar

    Dzierdziówka

    • 57 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Dzierdziówce Gmina Zaleszany Powierzchnia 57 ar, klasa gleby II Identyfikator działki: 181806_2.0001.560 Numer działki: 560 Teren: płaski, niezabudowany Dojazd...

  • Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna
    Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna

    Sarzyna

    • 95 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nr 3483/2 Powierzchnia 22,91 ar Numer działki 3483/2, Identyfikator działki180805_5.0003.3483/2 Obręb SARZYNA Jeden właściciel Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudo...

  • Działka, 3 466 m², Łętownia

    Łętownia

    • 135 310 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki
    Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki

    Osówek

    • 75 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las sosnowy, ok. 80 letni, o powierzchnki 1,30 ha, w miejscwości Osówek, gmina Potok Wielki.

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI
    1 / 3
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W JELNEJ OSIEDLE BORKI

    Jelna

    • 259 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 34,54ar, położona w miejscowości JELNA na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych "Borki", gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajs...

  • Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska
    1 / 8
    Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 130 000 zł cena
    • 11 258 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, ok. 9 km [10min] Nowa Sarzyna, ok. 18 km [17min] Rynek Leżajsk, ok. 8 km [10min] d...

  • Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie
    1 / 4
    Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie

    Jelna

    • 150 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2065 m² z WZ w trakcie + zgody na media Jelna – sołectwo Judaszówka | gm. Nowa Sarzyna Na sprzedaż działka nr 490 o powierzchni 2065 m², położona w miejscowości Jelna (sołe...

  • Dwie Działki leśne na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, DZIAŁKA o nr ew. 10858 o pow. 12 ar 10982 o pow...

  • DO SPRZEDAŻY DWIE DZIAŁKI LEŚNE!!! WOLA ZARCZYCKA

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 51ar, położone w WOLI ZARCZYCKIEJ gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie W skład nieruchomości w...

  • Działka 49 ar w terenie zabudowanym
    Działka 49 ar w terenie zabudowanym

    Sarzyna

    • 210 000 zł cena
    • 49 330 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudowy mieszkaniowej. Blisko sklepy, szkoła, apteka. Działka obecnie niezabudowana dojazd z dwóch stron. Działka o kształcie regularnym o wym...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE
    1 / 10
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE

    Stare Miasto

    • 130 000 zł cena
    • 2 710 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 27,10ar, położona w miejscowości STARE MIASTO, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Dzia...

  • Działka budowlana * SPRZEDAŻ * Hucisko * gm. Niwiska
    1 / 7
    Działka budowlana * SPRZEDAŻ * Hucisko * gm. Niwiska

    Hucisko

    • 161 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM- działkę budowlaną , w miejscowości Hucisko , gmina Niwiska , powiat Kolbuszowski , o powierzchni łącznej 56,00 a – położonej w pobliżu lasu . Klasa gruntu Ł IV – 37...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Radomyśl nad Sanem

    • 126 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam jedną lub dwie sąsiadujące ze soba działki, każda o powierzchni 12 ar w miejscowości Radomyśl nad Sanem pow. Stalowowolski nr ewid. 1356/5 oraz 1356/4 Okolica bardzo spoko...