• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Nisko

(1)
  • 1 / 4
    Działka Nisko Nisko

    Nisko

    • 150 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 5 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednor...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną z pełnym uzbrojeniem w media

    Wólka Tanewska

    • 60 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20 arowa przy drodzę asfaltowej uzrojona jest w kanalizację,wodociąg gaz,prąd zlokalizowana w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.

  • Sprzedam działkę w spokojnej okolicy

    Moskale

    • 346 140 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Nisku na ul. Leśnej, działka bardzo dobrze usytuowana z względu na bliskość do Stalowej Woli jak i do centrum Niska i obwodnicy. W pięknej okolicy, przy lesie. N...

  • Działka w centrum

    Rudnik nad Sanem

    • 56 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w centrum Rudnika nad Sanem, przy ulicy Sanowej, numer działki to 1356. W odległości kilku minut drogi pieszo znajduje się kościół, Biedronka, przedszkole i rynek...

  • 1 / 3
    Działka budowlana, Jamnica podkarpacie

    Jamnica

    • 176 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha i komfortowa przestrzeń, tak można nazwać to miejsce, w którym znajduje się działka budowlana na sprzedaż. Grunt znajduje się w województwie podkarpackim, gminie Grębów, miej...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Krzeszów » ul. Działka

    • 111 760 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1016m2 przeznaczonej pod zabudowę, znajduje się w malowniczej miejscowości w Krzeszów, gmina Kamienna Góra, województwo dolnoślą...

  • 1 / 3
    Działka Jeżowe Nowy Nart

    Jeżowe

    • 89 500 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Nowym Narcie gm. Jeżowe powiat niżański . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprze...

  • 1 / 4
    Działka Jeżowe Cholewiana Góra

    Jeżowe

    • 179 000 zł cena
    • 3 509 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • Działka budowlana- Gwoździec- Zakliczyn-Małopolska

    Gwoździec

    • 120 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Gwoździec, gmina Zakliczyn, Małopolska.Działka o powierzchni 40 arów. Media: woda, prąd, gaz są dostępne do podciągnięcia z nieruchomo...

  • Działka pod domek rekreacyjny

    Krzeszów

    • 95 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Krzeszowie ( powiat suski, woj. małopolskie ) – Twoje miejsce na własny domek letniskowy.Jeśli marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość nat...

  • Krzeszów - widokowa działka budowlana

    Krzeszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 928 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m² w Krzeszowie – idealne miejsce na realizację Twoich marzeń!Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natu...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę

    Mostki

    • 100 000 zł cena
    • 14 629 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z lasem

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...

  • Działka Jeżowe Jeżowe

    Jeżowe

    • 99 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Jeżowe , w powiecie niżańskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 11.35 ar daje w...

  • Działka budowlana Pysznica, Jastkowice
    Działka budowlana Pysznica, Jastkowice

    Jastkowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 10 arów i kształt kwadratu. Położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej na lekkim wzniesieniu. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz,...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzeszó...

  • 1 / 3
    Działka Grębów Krawce

    Grębów

    • 130 000 zł cena
    • 4 723 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krawce. Działka jest o powierzchni 47,23 ar (30x160 m) to doskonała propozycja dla osób...

  • 1 / 4
    Działka Rudnik nad Sanem Kopki

    Rudnik nad Sanem

    • 94 800 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Kopki , gmina Rudnik nad Sanem , powiat niżański . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątko...

  • Działka budowlana 47 arów, Krawce + warunki zabudowy
    1 / 6
    Działka budowlana 47 arów, Krawce + warunki zabudowy

    Krawce

    • 130 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowosci Krawce (Stary Sulechów) gmina Grębów. Działka przy drodze asfaltowej, w pełni uzbrojona (prąd, gaz, woda , kanalizacja) o szerokości ok 30 m, długoś...

  • Działka Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.16.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (D...