• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Mszaną Dolną

(81)
  • Widokowa działka budowlana

    Jordanów

    • 220 000 zł cena
    • 1 912 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ========== Osoba prowadząca ofertę ========== ========== Tel: [tel] ==========Marzysz o własnym kawałku nieba w...

  • Działka 6700m2,gm.Dobra,dr.asf.las.

    Dobra

    • 1 699 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.6700 ha. Użytki PS IV, Ls IV.Brak planu zagospodarowania przestrzennego....

  • 1 / 4
    Działka Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 3 323 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budo...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!

    Niedźwiedź

    • 189 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA, BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż pięknie nasłoneczniona działka budowlana położona u podnóży Gorców w miejscowości Niedźwiedź. W pobliżu liczne szlaki turystyczne piesz...

  • Działka Krzeczów

    Krzeczów

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI, 4 KM DO CENTRUM BOCHNI!!! Do sprzedaży oferuję 3 działki położone w miejscowości KRZECZÓW, gmina RZEZAWA, powiat bocheński ....

  • Działka Pcim Kudłacze ul.

    Pcim

    • 380 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Pcim/ Kudłacze pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie 190zł/m2.Działka o powierzchni 2000m2 / 20aDziałka w kształci...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dobra » ul. Działka

    • 1 080 000 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną, położoną w świetnej lokalizacji. Jest to konkretnie pogranicze Dobrej i Wołczkowa. Działka gotowa do szybkiej zabudowy - w 2016 roku wydan...

  • Działka Pcim Kudłacze ul.

    Pcim

    • 230 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Pcim/ Kudłacze pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie 197zł/m2.Działka o powierzchni 1270m2 / 12.7aDziałka w kształ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKA 1148 M2,GM.DOBRA

    Dobra

    • 365 000 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana został...

  • 1 / 4
    Działka Stróża ul. false

    Stróża

    • 540 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży widokowej nieruchomości położonej w Stróży, gmina Pcim, 30 km od obwodnicy Krakowa. Prezentowany grunt to działka budowlana...

  • Działka Pcim

    Pcim

    • 1 510 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Widokowa działka budowlana na sprzedaż - Kudłacze, Pcim | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - prezentuje wyjątkow...

  • 1 / 4
    Działka Pcim ul.

    Pcim

    • 239 000 zł cena
    • 1 625 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Pcim, pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie 159zł/m2.Działka o powierzchni 1625m2 /16.25arDziałka w kształcie pros...

  • Sprzedam

    Półrzeczki

    • 1 864 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki: - zabudowaną 1700m2 media, woda, prąd, gaz dojazd droga asfaltowa budynek do adaptacji. - działki rolne 28000m2 - działki leśne 40400m2 założona K.W.

  • 1 / 2
    Sprzedam

    Rabka-Zdrój

    • 120 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka 95 ar ze zgoda na sprzedaż KOWR-u. Działka znajduje się w południowo zachodniej części gminy Rabka Zdrój w rejonie Piatkowej góry 600 m od Zakopianki i zabytkowego kościół...

  • Nowe

    Działka w Rabce-Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 490 000 zł cena
    • 2 003 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-rolna w centrum Rabki - Zdrój o powierzchni 20ar, położona w drugiej linii zabudowy, na działce znajduje się murowany garaż, wg planu zagospodarowan...

  • Działka leśna 78a
    Działka leśna 78a

    Stróża

    • 85 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną 78a. Działka położona w miejscowości Stróża na południowym zboczu góry Kotoń. Kontakt sms - oddzwonię.

  • Sprzedam działke rolną
    Sprzedam działke rolną

    Skomielna Czarna

    • 14 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke rolną 1397 a kl 5 pod lasem Skomielna Czarna rola Mirkowa

  • Działka budowlana w Pcimiu wsród zieleni
    Działka budowlana w Pcimiu wsród zieleni

    Pcim

    • 88 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o miejscu z widokiem na góry i bliskością natury, ta działka w Pcimiu spełni Twoje oczekiwania. Z jej terenu rozpościera się piękny widok na Beskid Wyspowy, który zac...

  • DZIAŁKI ROLNE W GORCACH
    DZIAŁKI ROLNE W GORCACH

    Niedźwiedź

    • 60 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne, położone w miejscowości Niedźwiedź (powiat limanowski): nr. 487 - 17 ar - 68 000 zł nr. 491 - 33 ar - 132 000 zł nr. 493 - 23 ar - 92 000 zł nr. 495 - 16...