• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Michałowem

(29)
  • Działka Straszewo

    Straszewo

    • 59 040 zł cena
    • 4 259 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczonyNieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Ryjewo oznaczona w...

  • Sprzedam łąki z dostępem do rzeki Narewka
    1 / 6
    Sprzedam łąki z dostępem do rzeki Narewka

    Lewkowo Stare

    • 86 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 5 działek rolnych typu łąka. Część działek z dostępem do rzeki Narewka w miejscowości Lewkowo Stare. Sprzedaję 5 działek jako całość o łącznej powierzchni 3.4 ha. Nr dzia...

  • Atrakcyjna , duża działka rolna - gm. NAREW
    Atrakcyjna , duża działka rolna - gm. NAREW

    Narew

    • 207 108 zł cena
    • 82 843 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna , duża działka rolna położona w gm. Narew. Dojazd - droga szutrowa, do drogi asfaltowej ok. 0,5 km. Zaciszna lokalizacja, w pobliżu las. Działka dogodna jako inwestycja....

  • Działka rekreacyjna Rafałówka gm. Zabłudów,
    1 / 13
    Działka rekreacyjna Rafałówka gm. Zabłudów,

    Rafałówka

    • 1 560 000 zł cena
    • 8 316 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka rekreacyjno -...

  • Działka budowlana Kuryły gm. Michałowo,
    1 / 3
    Działka budowlana Kuryły gm. Michałowo,

    Kuryły

    • 130 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu d...

  • Działka budowlana Rafałówka gm. Zabłudów,
    1 / 9
    Działka budowlana Rafałówka gm. Zabłudów,

    Rafałówka

    • 185 250 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Atrakcyjna działka rolna 1604.00 m2 - Narew
    Atrakcyjna działka rolna 1604.00 m2 - Narew

    Narew

    • 110 000 zł cena
    • 1 604 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka rolna z możliwością uzyskania decyzji o war. zabudowy położona w Narwi, ok. 40 km od Białegostoku. Dostępne media w drodze przy działce prąd, woda kanalizacja w...

  • Działka Łuka nad zalewem Siemianówka Stary Dwór
    1 / 8
    Działka Łuka nad zalewem Siemianówka Stary Dwór

    Nowa Łuka

    • 115 000 zł cena
    • 573 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę letniskową nad zalewem Siemianówka numerze 1092/3 powierzchnia 573m2 oraz 1/7 udziału w drodze numer działki 1092/10 Teren objęty jest miejscowym planem zagospodar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Gorędy

    Gorędy

    • 120 000 zł cena
    • 3 694 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w miejscowości Gorędy , gm. Narew , w odległości ok. 43 km od Białegostoku , ok. 35 km od Bielska Podla...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Zabłudów

    • 135 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Zabłudowie Kolonii. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Piękna okolica, po sąsiedzku las. Ok 15 km do Białegostoku.

  • Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Nare
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Nare

    Doratynka

    • 76 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Narew o powierzchni 1223 m . Teren inwestycyjny posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Projektowany rodzaj zabudowy-mi...

  • Las, przestrzeń, możliwości: Grzybowce czekają

    Grzybowce

    • 99 000 zł cena
    • 1 845 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościTa wieś to inwestycja w ciszę, naturę i całoroczny komfort życia Na sprzedaż trzy wyjątkowe działki położone w miejscowości Grzybowce, gmina Gród...

  • Działka Zabłudów Zabłudów

    Zabłudów

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w mieście Zabłudów , przy ul. Św. Rocha, w odległości ok. 15 km od Białegostoku. Działki po podzi...

  • Działka Tarnopol Stary Dwór ul.

    Tarnopol

    • 398 000 zł cena
    • 4 431 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka inwestycyjna położona bezpośrednio nad malowniczym zalewem  Siemianówka. Idealna pod zabudowę rekreacyjna, turystyczną, prywatną.W cenie działki jest gotowy pr...

  • Działka Soce ul.

    Soce

    • 210 000 zł cena
    • 33 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż piękny las o powierzchni 3,32 ha, znajduje się w okolicy miejscowości Soce. Gatunkiem dominującym jest sosna (90%) wiek ok 60 lat Brzoza (10%)Szczegóły oferty:Powierzch...

  • Działka Tarnopol Stary Dwór ul.

    Tarnopol

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: działka rekreacyjna o powierzchni 2000 m2, położona bezpośrednio nad pięknym  zalewem Siemianówka. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natu...

  • Działka ZABŁUDÓW Zabłudów

    Zabłudów

    • 420 000 zł cena
    • 2 094 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | ***DUŻA DZIAŁKA Z UTWARDZONĄ DROGĄ DOJAZDOWĄ ORAZ PEŁNYM UZBROJENIEM W ULICY*** Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 2094 m 2 , położoną w mieście...

  • Działka ZABŁUDÓW Żuki

    Zabłudów

    • 150 000 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Mam przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż, położoną w miejscowości Żuki, gm. Zabłudów, powiat białostocki, województwo podlaskie. W okolicy nowa zabudow...

  • Działka Zabłudów Żuki

    Zabłudów

    • 106 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w obrębie Żuki , gm. Zabłudów , w odległości ok. 12 km od Białegostoku. Teren pr...

  • Rafałówka 10 min od Białegostoku

    Rafałówka

    • 173 000 zł cena
    • 3 220 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościPolecam Państwu działkę położną w okolicy m. Rafałówka gm. Zabłudów.W ofercie działka Z WARUNKAMI ZABUDOWY na kolejne działki zostały złożone dok...