• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Leżajskiem

(56)
  • 1 / 4
    Działka Grodzisko Górne

    Grodzisko Górne

    • 110 000 zł cena
    • 5 008 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Na sprzedaż dwie działki sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 58,08 ara. Pierwsza działka jest położona przy drodze asfaltowej. Jest to działka rolno-budowlana o powierz...

  • 1 / 4
    Działka Białobrzegi Białobrzegi

    Białobrzegi

    • 220 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Wyjątkowa Działka w Białobrzegach niedaleko Łańcuta! Idealne miejsce na Twój Dom! Działka dla rolnika klasa gruntu III Lokalizacja: Białobrzegi...

  • Działka grodzisko dolne grodzisko dolne

    Grodzisko Dolne

    • 85 000 zł cena
    • 4 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | GRODZISKO DOLNE - DZIAŁKA POD LASEM- 47,20 ARA Z WARUNKAMI ZABUDOWY DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W GRODZISKU DOLNYM KLASA GRUNTU Lzr/RIVb,Lzr/RIVa,RIVb,RIVa WYMIARY 103...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mi...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 37 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mie...

  • Działka Rakszawa

    Rakszawa

    • 445 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działka rolna o powierzchni 0,42ha Działka rolna położona w Rakszawie o powierzchni 42 ary- Sprzedam. Działka bez warunków zabudowy. Działka jest nieuzbrojon...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Krzeszów » ul. Działka

    • 111 760 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1016m2 przeznaczonej pod zabudowę, znajduje się w malowniczej miejscowości w Krzeszów, gmina Kamienna Góra, województwo dolnoślą...

  • Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy
    Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy

    Sieniawa

    • 56 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu działki budowlane w sąsiedztwie jezior i lasów w bardzo atrakcyjnej miejscowości Surmaczówka. Wymiary około 28 m x 50 m - powierzchnia 14 arów. Do każdej dzia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka do budowy ok 39 ar przy drodze asfaltowej, media
    Działka do budowy ok 39 ar przy drodze asfaltowej, media

    Grodzisko Dolne

    • 35 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę 39 arów w województwie podkarpackim położoną w Grodzisku Dolnym, działka znajduje się obok działki zabudowanej, dostęp do drogi asfaltowej, częściowo jest to dział...

  • Sprzedam działkę rolną w Sarzynie 30 arów
    Sprzedam działkę rolną w Sarzynie 30 arów

    Nowa Sarzyna

    • 19 800 zł cena
    • 3 099 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Sarzynie, nr działki 2959

  • Sprzedam działkę rolną w Sarzynie 40 arów
    Sprzedam działkę rolną w Sarzynie 40 arów

    Nowa Sarzyna

    • 24 000 zł cena
    • 4 002 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Sarzynie, na Porębie, numery działek 1344, 1345

  • Działka 49 ar w terenie zabudowanym
    Działka 49 ar w terenie zabudowanym

    Sarzyna

    • 210 000 zł cena
    • 49 330 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudowy mieszkaniowej. Blisko sklepy, szkoła, apteka. Działka obecnie niezabudowana dojazd z dwóch stron. Działka o kształcie regularnym o wym...

  • Działki budowlane w Brzózie Królewskiej

    Brzóza Królewska

    • 0 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Brzóza Królewska. Mniejsza o powierzchni 11.5a, większa 41a. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na nr [tel].

  • Sprzedam działkę

    Brzóza Królewska

    • 82 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Brzoza Królewska, 25 arów, 3300 zł za ar. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji w centrum, blisko szkoła, przedszkole , kościół, sk...

  • Sprzedam działkę

    Tarnogóra

    • 99 000 zł cena
    • 3 918 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka zajmuje powierzchnię 3918 m². Teren płaski, korzystne warunki dla zabudowy. Działka niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona. Sieci sanitarne zlokalizowane od 50 m do 150...

  • Sarzyna - działka 2200m2

    Sarzyna

    • 110 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę z możliwością zabudowy, 22 ary, cena 50,00zł/m2 - prostokąt. Szczegółowe informacje na telefon. Zapraszam do oglądania.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Czarna

    Czarna

    • 486 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNA W CZARNEJ K. ŁAŃCUTA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę, idealną pod zabudowę wielorodzinną zlokalizowaną w powiec...

  • Działka Zarzecze

    Zarzecze

    • 41 900 zł cena
    • 2 592 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż położoną w województwie podkarpackim, powiat jasielski, gmina Dębowiec, miejscowość Zarzecze nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 26 arów....

  • Działka Piwoda

    Piwoda

    • 42 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w uroczej części Piwody w powiecie jarosławskim, w gminie Wiązownica. Idealna dla rodziny pod budowę wymarzonego domu jednorodzinn...

  • 1 / 4
    Działka Wiązownica

    Wiązownica

    • 64 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w cichym i spokojnym miejscu w Wiązownicy. Idealna dla rodziny pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego. Działka posiada Miejsc...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrówki

    Dąbrówki

    • 252 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę nr. 242 położoną w urokliwych Dąbrówkach , otoczonych malowniczymi terenami natury oraz zaledwie kilka kroków od lasów. Ta 22...

  • Działka Medynia Głogowska

    Medynia Głogowska

    • 135 600 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Aktualizacja - kolejna działka została zarezerwowana, a całość inwestycji została wykarczowana! Na sprzedaż działki budowlane w Medyni Głogowskiej koło Łańcuta Szuka...

  • działka budowlana w Zarzeczu k. Niska na sprzedaż
    działka budowlana w Zarzeczu k. Niska na sprzedaż

    Zarzecze

    • 125 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    bardzo interesująca działka budowlana w Zarzeczu k. Niska ul. Bukowina. zainteresowanych proszę o kontakt na telefon

  • 1 / 4
    Działa z WZ - idealna pod budowę domu

    Zarzecze

    • 559 700 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Zarzecze gm. BoguchwałaOpis nieruchomości:- powierzchnia całkowit...

  • Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki
    Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki

    Adamówka

    • 339 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Adamówka, w województwie podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: Narożna dział...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W MALENISKACH BUDOWLANO-ROLNA
    1 / 13
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W MALENISKACH BUDOWLANO-ROLNA

    Maleniska

    • 260 000 zł cena
    • 9 293 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 92,93ar, położona w miejscowości MALENISKA, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie. W miejscowym planie zagospod...

  • 1 / 3
    Działka Wiązownica Radawa

    Wiązownica

    • 148 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam przyjemność zaprezentować działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Radawa, gmina Wiązownica, w powiecie Jarosławskim. Działka jest w kształcie prostokąta o powierzchni 8,...

  • działka budowlana
    działka budowlana

    Medynia Łańcucka

    • 216 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Medyni Łańcuckiej o powierzchni 18 a nr 681 - cena 216 000. Więcej informacji pod nr tel. WhatsApp 0014132447976 lub [tel]

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Mołodycz

    • 145 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno -budowlaną o powierzchni 0,39 ha pośrodku wsi Mołodycz.

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

    Szówsko

    • 81 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 9 ar położonej w miejscowości Szówsko gm. Wiązownica. Prezentowan...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

    Ujezna

    • 38 743 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow.: 9,01 ar położona w miejscowości Ujezna gm. Przeworsk. Preze...

  • Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała,
    1 / 13
    Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała,

    Zarzecze

    • 522 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, gdzie przestrzeń łączy się z pełną infrastrukturą? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w miejscowoś...

  • działka rozniatów powiat przeworsk 0,04 h
    działka rozniatów powiat przeworsk 0,04 h

    Rożniatów

    • 4 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowańia działke połozono w miejscowości rozniatów gmina zarzecze powiat przeworsk wojewudrztwo podkarpackie nr działki 330/2 powierzchńia 0,04 h

  • Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała
    Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała

    Zarzecze

    • 522 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS Partner Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną w miejscowości Zarzecze, gmina Boguchwała. Działka posiada wydane warunki zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Pow...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa
    1 / 10
    Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa

    Czerwona Wola

    • 337 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 29a, z wydanymi warunkami zabudowy w Czerwonej Woli, ok 5 km od miejscowości wypoczynkowej Radawa, w której znajduje się zalew, ścieżki r...

  • Działka rolna Czarna Lipie
    1 / 12
    Działka rolna Czarna Lipie

    Czarna

    • 99 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,14 ha, położoną w miejscowości Lipie, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się w sercu Bieszczad, w otoczeniu malowniczych lasów i łąk....

  • Działka leśna
    Działka leśna

    Siedleczka

    • 80 000 zł cena
    • 8 797 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka jest duża. Rośnie na niej las mieszany z większą ilością modrzewia i olchy. Do tej działki jest dojazd asfaltowy i na wjeździe mostek betonowy, także z drugiej strony dział...

  • Maleniska działka budowlana 67 ar
    1 / 2
    Maleniska działka budowlana 67 ar

    Maleniska

    • 159 000 zł cena
    • 6 714 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MALENISKA 67 AR, 159 000 ZŁ KONTAKT TEL [tel] Działka budowlana w Maleniskach niedaleko Leżajska(7 km) odległość od drogi wojewódzkiej ok. 1 km do drogi wojewódzkiej 875, odległ...

  • Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała,
    1 / 3
    Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała,

    Zarzecze

    • 420 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej i rozwijającej się okolicy? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Zarzeczu, która łączy świetną lokalizację, korzyst...

  • Działka inwestycyjna Zarzecze gm. Boguchwała,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Zarzecze gm. Boguchwała,

    Zarzecze

    • 378 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz gruntu pod dużą inwestycję handlową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę, która idealnie wpisuje się w potrzeby inwestorów pl...

  • Działka rolna -budowlana
    1 / 4
    Działka rolna -budowlana

    Czerce

    • 15 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna -budowlana, prąd, dwie działki dzielą z działką na której uzyskano pozwolenie na budowę domu i budynków gospodarczych, do zabudowań 150m. Działka nr 710 w m Czerce gm...

  • działka mikulice o powierzchni 0,27h powiat przeworski
    1 / 2
    działka mikulice o powierzchni 0,27h powiat przeworski

    Mikulice

    • 200 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,27h w miejscowości Mikulice gmina gać powiat Przeworsk woj podkarpackie nr działki 63

  • działka siennuw o powierzchni 0,08h powiat przeworsk
    1 / 2
    działka siennuw o powierzchni 0,08h powiat przeworsk

    Siennów

    • 15 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,08h w miejscowości siennów gmina zarzecze powiat Przeworsk woj podkarpackie nr działki 462

  • Działka Zarzecze 10a z warunkami.
    Działka Zarzecze 10a z warunkami.

    Zarzecze

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę w miejscowości Zarzecze 10a działka prostokątna w pięknej okolicy wszystkie info dla zainteresowanych pod numerem tel.

  • Działka budowlana 30 ar Zarzecze
    1 / 3
    Działka budowlana 30 ar Zarzecze

    Zarzecze

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• ATRAKCYJNA DZIAŁKA 29 ARÓW – ZARZECZE z WZ
    1 / 14
    ATRAKCYJNA DZIAŁKA 29 ARÓW – ZARZECZE z WZ

    Zarzecze

    • 464 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana