• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kołem

(55)
  • OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA
    1 / 6
    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA

    Józefowo

    • 2 830 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA Renata Żabierek – Kreatywna Przestrzeń, Powiat Słupecki [tel] ⸻ Opis nieruchomości Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki o łączne...

  • DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo
    1 / 4
    DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo

    Józefowo

    • 899 000 zł cena
    • 6 175 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo, gmina Słupca | działka nr 94 | powierzchnia 6 175 m² ⸻ Lokalizacja i oznaczenie działki Miejscowość: Józefowo Gmina: Słu...

  • Działka budowlana w miejscowości Podgór, gm. Kramsk
    1 / 5
    Działka budowlana w miejscowości Podgór, gm. Kramsk

    Podgór

    • 210 000 zł cena
    • 3 957 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 39,57a (3 957 m²), zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Podgór, w gminie Kramsk. Działka jest uzbrojona w medi...

  • Działki zabudowane
    1 / 5
    Działki zabudowane

    Ruszków Pierwszy

    • 189 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2 działki obok siebie zabudowane w bardzo dobrej lokalizacji i dobrej cenie, zapraszam do zapoznania się z ofertą

  • Nieruchomość niezabudowana - Dąbrówka

    Dąbrówka

    • 162 541 zł cena
    • 2 548 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WÓJT GMINY RZEZAWA OGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Rzezawa, położonej w miejscowości Dąbrówka gmina Rzeza...

  • Na sprzedaż: Atrakcyjne działki budowlane gm. Kramsk
    Na sprzedaż: Atrakcyjne działki budowlane gm. Kramsk

    Podgór

    • 6 300 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach zaczynających się od 9,5 ara, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Podgór, w gminie Kramsk. Działki są uzbrojone w medi...

  • Kompleks Działek Budowlanych z dostępem do Jeziora OSTROWICK
    1 / 11
    Kompleks Działek Budowlanych z dostępem do Jeziora OSTROWICK

    Gaj

    • 990 000 zł cena
    • 12 550 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    NA SPRZEDAŻ – KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH Z DOSTĘPEM DO JEZIORA Gaj, gm. Witkowo, pow. gnieźnieński Wyjątkowa okazja zakupu całego kompleksu działek budowlanych o łącznej powie...

  • działka rolna, budowlana, reakracyina
    1 / 2
    działka rolna, budowlana, reakracyina

    Korzecznik-Podlesie

    • 120 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 0,93ha w pięknej spokojnej okolicy lasy jeziora,przy drodze asfaltowej , media w działce.dzialka jest zagospodarowana .

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO
    1 / 4
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO

    Gaj

    • 275 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO (POWIAT GNIEŹNIEŃSKI) Z DOSTĘPEM DO JEZIORA OSTROWICKIEGO Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowoś...

  • OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁU
    1 / 5
    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁU

    Józefowo

    • 299 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁUPECKI Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny kompleks działek gruntowych o łącznej powierzchni 0,8700 ha, położony w miejscowo...

  • Sprzedam teren po żwirowni, Wielkopolska
    1 / 15
    Sprzedam teren po żwirowni, Wielkopolska

    Stare Paprockie Holendry

    • 399 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę po byłej żwirowni w miejscowości Stare Paprockie Holendry , gmina Krzymów, powiat koniński w Wielkopolsce. Działka o wielkości 1,5400 ha z bezpośrednim zjazdem z d...

  • Grunt Rolny okolice Sompolna/Izbicy Kujawskiej

    Babiak

    • 310 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek

    Kalinowa

    • 59 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m² (0,1000 ha), zlokalizowana w urokliwej wsi Kalinowa, gmina Turek. Doskonała okazja dla osób szukających miejsca w pobliżu natury, a zaraze...

  • Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie
    1 / 5
    Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie

    Powiercie

    • 154 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1188 m2, położonej w malowniczej miejscowości Powiercie, gm. Koło. Ta nieruchomość to idealna okazja dla osób poszu...

  • 1 / 3
    Zabudowa rezydencjonalna w otulinie lasu

    Władysławów

    • 1 750 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 11.293m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola.Położona w otulinie lasu, granicą działki jest rzeczka Mrowna, w sąsiedztwie zabudo...

  • Działka Olszówka

    Olszówka

    • 155 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka połozona w Olszance Gmina Mszczonów. Okolica działki to nowo wybudowane domy, lasy oraz jezioro. Dojazd do działki jest dobry asfaltem, ostatnie ok. 400 m drogą utwardzoną....

  • Na sprzedaż działki budowlane Drążeń gm.Krzymów
    1 / 4
    Na sprzedaż działki budowlane Drążeń gm.Krzymów

    Drążeń

    • 54 341 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa niższa cena! Na sprzedaż cztery działki budowlane w miejscowości Drążeń, gmina Krzymów, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Działki o powierzchniach: 1109 mkw, 1140 m...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3000 m2 wśród lasów
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3000 m2 wśród lasów

    Plebanki

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Euro-Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki budowlanej położonej w miejscowości Plebanki gm. Osiek Mały o powierzchni 3 000 m². Med...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !

    Leśnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki idealnej, aby wybudować swój dom marzeń w którym chcesz zrelaksować się z rodziną i odpocząć od zgiełku miasta? Ta oferta jest w sam raz dla Ciebie! Oferujemy na s...

  • NIŻSZA CENA! Sprzedam atrakcyjne działki w Czołowie
    1 / 5
    NIŻSZA CENA! Sprzedam atrakcyjne działki w Czołowie

    Czołowo

    • 228 000 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na obrzeżach miasta Koła z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Czołowie gm. Koło o powierzchni 2932 m2. Wydana decyzja daje komfort rozpoczęcia szybkiej budowy...