• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Jastarnią

(63)
  • Działka Swarzewo ul. Rybacka

    Swarzewo » ul. Rybacka

    • 898 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Genialna lokalizacja! Tylko 400m do piaszczystej plaży!Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. *W ODLEGŁOŚCI 150 m od działki w linii prostej si...

  • Działka usługowa Władysławowo, xxxx
    1 / 2
    Działka usługowa Władysławowo, xxxx

    Władysławowo

    • 3 300 000 zł cena
    • 13 119 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Grunt inwestycyjny idealny pod park handlowy, hotel, zajazd, wszelkie rodzaje turystyki i usług. Uzbrojenie w drodze, dojazd drogą gminną, asfaltową. Dla danego terenu przygotowano...

  • Sprzedam udziały w działce Władysławowo Ul. Gdyńska
    Sprzedam udziały w działce Władysławowo Ul. Gdyńska

    Władysławowo

    • 400 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam udział w działce. Ulica Gdyńska we Władysławowie. Mój udział wynosi 444/1000 Numer działki 508/1 KW/GD2W/00002773/7 Nieruchomość gruntowa. Obszar całkowitej nieruchomo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Łebcz ul. Pucka

    Łebcz » ul. Pucka

    • 599 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] Łebcz gm.Puck [/i] [i] Działka pod inwestycję . Kupujący nie płaci wynagrodzenia . Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w Łebczu gm.Puck z warunkami zabudowy [/...

  • Działka Sławoszyno ul. Księżycowa

    Sławoszyno » ul. Księżycowa

    • 149 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] SŁAWOSZYNO / Karwia [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Cena do małej negocjacji. [/i] [i] Do sprzedaży - trzy działki budowlane w Sławoszynie k/ K...

  • Działka Krokowa

    Krokowa

    • 85 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    [i] KROKOWA [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży działka leśna z lasem stuletnim o powierzchni 11.700 ha.przy al. Św. Anny [/i] [i] (modrzew,buk,...

  • 1 / 4
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 339 000 zł cena
    • 1 662 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Łebcz k/ Pucka [/i] [i] kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży działka budowlano-usługowa w Łebczu [/i][i] przy ul Puckiej o powierzchni 1662m2. [/i][i]...

  • 1 / 4
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 139 000 zł cena
    • 2 992 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] Łebcz ,Dana , [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] cena do negocjacji. [/i] [i]Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 2992m2 w Łebczu przy ulicy Młyń...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz ul. Młyńska

    Łebcz » ul. Młyńska

    • 650 000 zł cena
    • 9 602 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] ŁEBCZ gm.Puck [/i] [i] Działka Inwestycyjna Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 9602m2 położona przy ul.Młyńskiej . Odległość do Władysławowa 3 km. Uzbroje...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 199 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Łebcz gm.Puck [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] Oferuję do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1000m2 w Łebczu na nowo powstającym osiedlu . [/i]...

  • Działka Mieroszyno ul. Orzechowa

    Mieroszyno » ul. Orzechowa

    • 189 000 zł cena
    • 821 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Mieroszyno k/ Jastrzębiej Góry [/i] [i] gm.Puck Kupujący nie płaci wynagrodzenia . Wieś o charakterze letniskowym, w sezonie letnim stanowi turystyczne zaplecze noclego...

  • Działka Mieroszyno ul. Żwirowa

    Mieroszyno » ul. Żwirowa

    • 299 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] MIEROSZYNO / ŁYŚNIEWO [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] [/i] [i] Do sprzedaży działki budowlane w Mieroszynie o powierzchni 0d 1004m-1400m2.za 18...

  • 1 / 3
    Działka Mieroszyno ul. Malownicza

    Mieroszyno » ul. Malownicza

    • 290 000 zł cena
    • 1 515 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki oddalone zaledwie 1,9 km od plaży w Chłapowie, a 2,3 km od plaży w Rozewiu .Lokalizacja: Mieroszyno, powiat pucki, województwo pomorskieDziałka o powierzchni 1.515 m2 w ksz...

  • 1 / 4
    Działka budow.-rolna + łąka. Media 100 % w działce

    Minkowice

    • 200 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NIE PRZEGAP - jedna z ostatnich działek w tej okolicy !MINKOWICE - KOLONIA gm. Mełgiew : polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną o pow. 5500 m² + dodatkowo łąka 3500...

  • 1 / 3
    Działka Mieroszyno ul.

    Mieroszyno

    • 300 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1055M2 Mieroszyno ul. PuckaDZIAŁKA:Działka 1055m2 .W drodze przy granicy działki media takie jak WODA, PRĄD, KANALIZACJA.Do działki prowadzi droga gminna asfaltowa.Działka ...

  • Działka Leśniewo ul. Lipowa

    Leśniewo » ul. Lipowa

    • 289 000 zł cena
    • 1 446 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowa działka blisko lasu o pow. 1446 m2 w kształcie zbliż...

  • Działka Łebcz ul. Rumiankowa

    Łebcz » ul. Rumiankowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Łebcz ul. Rumiankowa / Polna (odległość ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Jastrzębiej Góry, ok. 8,5 km do Pucka) Atrakcyjna niezabudowana 2-frontowa działka inwestycyjna o pow....

  • Działka Darzlubie ul. Pucka

    Darzlubie » ul. Pucka

    • 260 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    nowa niższa cenaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2800 m2 w miejscowości Darzlubie przy ul. Puckiej w odległości ok. 6 km od Pucka i Zatoki Puckiej, ok. 14 km od Władysła...

  • Działka Łebcz ul. Dr. Augusta Oetkera

    Łebcz » ul. Oetkera

    • 2 950 000 zł cena
    • 29 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Łebcz ul. A.Oetkera (odległość ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Jastrzębiej Góry, ok. 8,5 km do Pucka) Atrakcyjna niezabudowana 2-frontowa działka inwestycyjna o pow. 29 500 m...

  • Działka Mała Piaśnica ul.

    Mała Piaśnica

    • 403 000 zł cena
    • 2 028 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OTULINIE LASU! OAZA SPOKOJU!LOKALIZACJA:Działka znajduje się na pograniczu dwóch wsi Domatówka oraz Małej Piaśnicy. Nieruchomość oddalona jest o 10km od Wejherowa, 20km o...

  • Działka Leśniewo ul. Mechowska

    Leśniewo » ul. Mechowska

    • 250 000 zł cena
    • 25 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Leśniewo ul. Mechowska - tuż przy lesie (odległość ok. 560 m od głównej ul. Puckiej ok. 400 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do Wejherowa...

  • Działka Mieroszyno rynek pierwotny ul. Sosnowa

    Mieroszyno » ul. Sosnowa

    • 350 000 zł cena
    • 1 029 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mieroszyno ul. Sosnowa (odległość ok. 2,8 km w linii prostej do plaży w Jastrzębiej Górze, ok. 2,4 km do Rozewia, ok. 600 m od ul. Puckiej prowadzącej z Pucka z Jastrzębiej Góry, o...

  • Działka Mieroszyno rynek pierwotny ul. Orchidei

    Mieroszyno » ul. Orchidei

    • 178 000 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mieroszyno ul. Orchidei (ok. 600 m od lasu, odległość ok. 3,5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 4,5 km do morza, ok. 750 m od głównej ulicy Puckiej (relacji Gnieżdżewo - Jastrzębia Góra)...

  • Sprzedam działkę na granicy Reda
    1 / 6
    Sprzedam działkę na granicy Reda

    Połchowo

    • 415 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwe, spokojne miejsce na wymarzony dom.Działka rolno-budowlana 1099 m², znajdująca się w odległości kilku minut spacerem do miasta Reda. Atrakcyjna dla osób ceniących sobie sp...

  • Działka Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 169 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej.Dobrze nasłoneczniona idealnie płaska działka o powierzchni 700 m² położona przy ulicy o nawierzchni asfaltowej. Kształt prostok...

  • Działka Leśniewo ul. Mikołaja Reja

    Leśniewo » ul. Reja

    • 189 000 zł cena
    • 974 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leśniewo ul. Mikołaja Reja - tuż przy lesie (odległość ok. 200 m od głównej ul. Szkolnej, ok. 1500 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do We...

  • Działka budowlana nad morzem! Karwieńskie Błoto I
    1 / 5
    Działka budowlana nad morzem! Karwieńskie Błoto I

    Karwieńskie Błoto Pierwsze

    • 348 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o wyjątkowych walorach przyrodniczych na sprzedaż! [url] Tel: [tel] Zapraszamy do zakupu niezwykłej działki, która oferuje niepowtarzalne połączenie naturalnego piękna i...

  • Działka budowlana Mieroszyno gm. Puck, Bukowa
    Działka budowlana Mieroszyno gm. Puck, Bukowa

    Mieroszyno

    • 250 000 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mieroszyno ul. Bukowa (blisko lasu, odległość ok. 3,5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 4,5 km do morza, ok. 1000 m od głównej ulicy Puckiej (relacji Gnieżdżewo - Jastrzębia Góra) Atrak...

  • 1 / 3
    Działka Mieroszyno ul.

    Mieroszyno

    • 415 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ta nieruchomość w Mieroszynie to atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej okolicy, łącząca bliskość nadmorskich kurortów z kameralnym charakterem wsi.Kluczowe parametry dz...

  • Działka Leśniewo ul. Lipowa

    Leśniewo » ul. Lipowa

    • 174 900 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowadziałka blisko lasu o pow. 795 m2 w kształcie prostok...

  • Działka Brudzewo ul. Brzozowa

    Brudzewo » ul. Brzozowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowość Brudzewo (gmina Puck), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszcza Darżlubska. Numer działki: 46/32 Po...

  • 1 / 3
    Działka Darzlubie ul. Pucka

    Darzlubie » ul. Pucka

    • 109 000 zł cena
    • 391 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka o powierzchni 391m2, położona w centrum Darzlubia przy ulicy Puckiej. Okolica oferuje liczne tereny zielone, które umożliwiają wy...

  • Działka Brudzewo ul. Poziomkowa

    Brudzewo » ul. Poziomkowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - atrakcyjna działka budowlana w BrudzewoPrezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowości Brudzewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Pus...