• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Działki Suskowolskie
  • Bereżnica Wyżna
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Brzegiem

(24)
  • Nieruchomość - Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 231 873 zł cena
    • 4 033 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Opolu ul. Armii Krajowej 2, 45-071 Opole tel. 77 443 51 11 OGŁASZA PRZETARG USTN...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Lubsza

    • 100 000 zł cena
    • 2 082 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną położoną w malowniczej miejscowości Sielska Woda w pobliżu akwenu kąpieliska od strony lasu przy ul.Jesiotrowa.Cena do negocjacji.

  • Działka rekreacyjna ogrodowa sektor Krokus
    Działka rekreacyjna ogrodowa sektor Krokus

    Oława

    • 13 000 zł cena
    • 356 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień Dobry. Sprzedam 2 działki rekreacyjne, ogrodowe o powierzchni 356m2 każda w sektorze Krokus pod Jaczkowicami ROD im. S. Sztaszica. Działki sąsiadują ze sobą, więc łączna powi...

  • Działka Inwestycyjną na trasie Oława- Strzelin blisko ZJAZDU A4

    Goszczyna

    • 675 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam mam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1.35 Hektarów, znajduje się ona przy głównej drodze na trasie STRZELIN - OŁAWA blisko miejscowości GOSZCZYNA , oraz Blisko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw
    1 / 5
    Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw

    Grodziec

    • 950 000 zł cena
    • 9 120 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę inwestycyjną w Grodżcu gmina Ozimek pow. Opole przy D.K. 46 z Opola w kierunku na Warszawę, Częstochowę np: stacja benzynowa, hotel, zajazd, sklep, baza przeła...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Dobrzeń Wielki bez pośredników

    Dobrzeń Wielki

    • 99 880 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę przy ul. Krasickiego w Dobrzeniu Wielkim. Działka nr.:907/86 o pow. 880m2 w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe....

  • 1 / 3
    Duża działka budowlana w Chróścicach

    Chróścice

    • 560 000 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chróścice - Działka budowlana o powierzchni 81,5 ara, polożona w spokojnej części Chróścic w drugij lini zabudowy. Dojazd od ulicy nowowiejskiej.

  • Działka Popielów ul. Kraszewskiego

    Popielów » ul. Kraszewskiego

    • 120 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z projektem i pozwoleniem na budowę Popielów Nr działki: 1225/173 Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowe...

  • Działka 1.9857ha,Kopice,gm.Stepnica,blisko Zalew.

    Kopice

    • 110 000 zł cena
    • 19 857 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomości gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Kopice, gmina Stepnica, pow.goleniowski, którą stanowią dwie współgraniczące działki o...

  • Działka 6462 z widokiem na muzeum w Czarnolesie

    Czarnolas

    • 149 000 zł cena
    • 6 462 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 6462 m2 składająca się z trzech pojedynczych z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową lub mieszkaniowa, znajdu...

  • Działka budowlana-sprzedaż 9,10 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 127 400 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 910 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie ki...

  • sprzedaż uzbrojona działka budowl. 13ar Świerczów

    Świerczów

    • 65 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 1320 m2, - Świerczów, 15 km. od Namysłowa. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 13,20 ar, zlokalizowaną w miejscowości Świerczów. Z...

  • Sprzedaż działka budowlana 16,88 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 236 320 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 1688 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 16,88 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie...

  • sprzedaż uzbrojona działka budowl.5120m2. Popielów

    Popielów

    • 239 000 zł cena
    • 5 120 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 5120 m2. - Popielów, ok. 35 km. od Opola kierunek na Brzeg. Proponujemy Państwu kształtną działkę budowlaną o pow. 51,20 ar. ( szer. frontu 2...

  • Działki zalew Michalice

    Józefków

    • 90 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szukasz miejsca blisko natury, zdala od zgiełku miasta.Oferuję na sprzedaż niezwykłe i unikatowe działki, położone w Michalicach, w gminie Namysłów - tylko 1 godzina jazdy od Wrocł...

  • Działka Brynica ul. Polna

    Brynica » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa o...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec
    sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec

    Grodziec

    • 210 210 zł cena
    • 6 829 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 6829 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność us...

  • Działka z domem
    1 / 9
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 690 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu. Nie trzeba nic przyłączać z Medii ponieważ wszystko jest, na samej działce lub w granicy. Dom jest niezamieszkały. Cena podana...

  • Działki role w Barzynie

    Barzyna

    • 880 000 zł cena
    • 182 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne we wsi Barzyna, są to trwałe użytki zielone, o łącznej powierzchni 18,22 ha. Działki są utrzymane w dobrej kulturze rolnej (co roku pobieram dotacje uni...

  • Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka

    Jeszkowice

    • 179 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m², położona w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka znajduje się przy ul. Wojnowickiej , w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobry...

  • Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka

    Jeszkowice

    • 179 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka

    Jeszkowice

    • 349 000 zł cena
    • 1 801 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw
    1 / 16
    Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw

    Miłocice

    • 230 000 zł cena
    • 2 178 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Miłocicach Małych 113/5 cena 230000 zł - wolna (1997 m2 z prywatnym stawem) 113/10 cena 230000 zł - wolna (2178 m2 z dwoma domkami letniskowymi) 113/3 cena 1...

  • Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa
    1 / 2
    Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa

    Skarbiszów

    • 219 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę o powierzchni 32 a położoną w miejscowości Skarbiszów w gminie Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dojazdem drogą asfaltową. Działka jest...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 394 590 zł cena
    • 3 758 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3758 m2 położoną w miejscowości Brzoza, gmina Borów, pow. strzeliński. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Teren płas...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 197 295 zł cena
    • 1 879 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 1879 m2 położoną w miejscowości Brzoza, gmina Borów, pow. strzeliński. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Teren płas...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 197 295 zł cena
    • 1 879 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Działka inwestycyjna z dużym potencjałem.
    Działka inwestycyjna z dużym potencjałem.

    Skarbiszów

    • 199 999 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna ok. 3500 m² – idealna pod zabudowę mieszkaniową | blisko strefy ekonomicznej Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3500 m², stanowiąca doskonałą pr...

  • Przetarg - obręb Czarnolas

    Czarnolas

    • 57 700 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnejKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna...

  • Twoja Enklawa Spokoju: działka 1134 m² Chrząstawa

    Chrząstawa Mała

    • 289 000 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy we Wrocławiu, Jelcza Laskowic czy Oławy dojedziesz sprawnie i bez stresu? Ta oferta jest dla Ciebie.

  • Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice
    1 / 2
    Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice

    Gościejowice

    • 50 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,99 ha zlokalizowaną w miejscowości Gościejowice, w gminie Niemodlin. Nieruchomość położona jest na płaskim terenie, ma regularny...

  • Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek
    1 / 3
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...

  • Strategicza Działka Inwestycyjna 4080m² przy DW455

    Czernica » ul. Wrocławska

    • 1 195 000 zł cena
    • 4 080 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny w miejscowości Czernica położony przy drodze wojewódzkiej 455 Wrocław – Jelcz-Laskowice . Nieruchomość charakteryzuje się doskona...

  • Dobrzykowice | Budowlana | 1129 m² | media
    1 / 11
    Dobrzykowice | Budowlana | 1129 m² | media

    Dobrzykowice

    • 449 003 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1129 m² – Dobrzykowice, ul. Agatowa | media przy działce | spokojna, prestiżowa okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m², położona w miejscowo...