• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Brzegiem

(24)
  • 1 / 3
    Duża działka w Bystrzycy 3616m2

    Bystrzyca

    • 560 000 zł cena
    • 3 616 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BIURA!!!! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zale...

  • 1 / 3
    Duża działka w Bystrzycy

    Bystrzyca

    • 360 000 zł cena
    • 2 316 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w Bystzycy

    Bystrzyca

    • 229 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Prędocin

    Prędocin

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,8404 ha (8404 m), położona w miejscowości Prędocin (gmina Skarbimierz, powiat brzeski). Numer działki : 160102_2.0132.1/4...

  • Działka budowlana Oława/Jaczkowice
    Działka budowlana Oława/Jaczkowice

    Oława

    • 192 400 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/...

  • Działka budowlana Oława/Jaczkowice
    Działka budowlana Oława/Jaczkowice

    Oława

    • 740 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Skarbimierzu przy ul. Biedronkowej
    1 / 7
    Działka w Skarbimierzu przy ul. Biedronkowej

    Skarbimierz-Osiedle

    • 700 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w dynamicznie rozwijającej się Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To idealna propozycja dla przedsiębiorcó...

  • Działka Lubsza

    Lubsza

    • 120 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1150 m, położona w miejscowości Lubsza (nr działki 245/1). Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Czeska Wieś

    Czeska Wieś

    • 99 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1500 m, położona w miejscowości Czeska Wieś, gmina Olszanka, województwo opolskie.Numer ewidencyjny działki: 206/2. Grunt rolny klasy III do...

  • Działka budowlana 881m² w Myśliborzycach k/Brzegu
    1 / 4
    Działka budowlana 881m² w Myśliborzycach k/Brzegu

    Myśliborzyce

    • 130 000 zł cena
    • 881 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Myśliborzycach – Twoje wymarzone miejsce do zamieszkania! Marzysz o spokojnym życiu w bliskiej odległości od miasta? Oferuję wyjątkową działkę budowlaną w miej...

  • Nieruchomość Miejscowość Dobrzyń Gmina Lubsza opolskie 0.6h
    1 / 8
    Nieruchomość Miejscowość Dobrzyń Gmina Lubsza opolskie 0.6h

    Dobrzyń

    • 190 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ; Dom z duża piękną i atrakcyjną działką. ADRES Miasto: Dobrzyń Województwo: Opolskie Kraj: Poland SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI Cena: 190 000...

  • Działkę sprzedam
    1 / 3
    Działkę sprzedam

    Tarnowiec

    • 69 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną w Tarnowcu, gm.Lubsza - sprzedam. Działka położona jest w rejonie zabudowy jednorodzinnej w centrum miejscowości, dobrze skomunikowana, z dostępem do w...

  • Działka budowlana sprzedaż Bąkowice, gm. Świerczów

    Bąkowice

    • 88 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę pod zabudowę o pow. 59 ar (pow. 5900 m2), położona w miejscowości Bąkowice, gm. Świerczów, która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Oława

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Działki WZ Strzelniki dostęp do J. Orzysz PROMOCJA

    Strzelniki

    • 1 999 000 zł cena
    • 97 500 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować piękne działki z wydanymi warunkami zabudowy oraz z bezpośrednim dostępem do Jeziora Orzysz.Nieruchomość zlokalizowana jest w mie...

  • Działka Prędocin

    Prędocin

    • 160 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2793m2 znajdującą się w miejscowości Prędocin w Gminie Skarbimierz w powiecie Brzeskim. Działka ma kształt prostokąta, teren równ...

  • Działka Oława ul. Szafirowa

    Oława » ul. Szafirowa

    • 510 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować działkę o powierzchni 1668m2 znajdująca się przy ulicy Szafirowej w Oławie(Nowy Otok) Działka o wielkości 1668m2 składa się z 2 mniejszych działek o...

  • Działka Skarbimierz

    Skarbimierz

    • 2 500 000 zł cena
    • 72 617 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA CENA! Gm. Skarbimierz, Pępice Oferta na wyłączność! działki: 714/35, 714/36, 714/37, 714/38 Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7,2617 ha położona...

  • Działka Lewin Brzeski ul. Romantyczna

    Lewin Brzeski » ul. Romantyczna

    • 199 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31MN - zabudowa mieszkaniowa jednor...

  • Działka Inwestycyjną na trasie Oława- Strzelin blisko ZJAZDU A4

    Goszczyna

    • 675 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam mam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1.35 Hektarów, znajduje się ona przy głównej drodze na trasie STRZELIN - OŁAWA blisko miejscowości GOSZCZYNA , oraz Blisko...