• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Brzegiem Dolnym

(51)
  • Działka Środa Śląska

    Środa Śląska

    • 670 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działki położonej w Środzie Śląskiej przy ul. H. Probusa o powierzchni około 2038 m2. Pełna infrastruktura, w Planie Przestrzennym Zagospodarowania działka jest oznaczona...

  • Działki budowlane w Święte
    Działki budowlane w Święte

    Święte

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W okolicach Środy Śląskiej w odległości 6 km w Święte zlokalizowane są 4 działki budowlane na terenie zabudowy mieszkaniowe jednorodzinne wyłącznie w układzie wolnostojącym, zabudo...

  • TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE
    1 / 2
    TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE

    Skokowa

    • 253 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z podziału działki 133/2 (Skokowa, gm. Prusice) powstały 4 działki budowlane: 133/4 o pow. 842 m2, 133/5 o pow. 844 m2, 133/6 o pow. 844 m2 i 133/7 o pow. 844 m2, objęte mpzp dla c...

  • Działka Ciechów

    Ciechów

    • 245 000 zł cena
    • 6 501 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Nr 515 położona w Ciechowie zgodnie z miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej 14MN, Las...

  • Działka Budowlana (1338 m2) MEDIA (Ciechów)
    1 / 2
    Działka Budowlana (1338 m2) MEDIA (Ciechów)

    Ciechów

    • 150 000 zł cena
    • 1 338 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka nr 544/33 o powierzchni 1 338 m2, objęta miejscowym planem (21MN) pod budownictwo jednorodzinne (budynki wolnostojące). Media (150m od działki): Prąd, woda,...

  • Sprzedam działke w miejscowości Głoska
    1 / 3
    Sprzedam działke w miejscowości Głoska

    Głoska

    • 1 240 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Głoska położoną bezpośrednio przy nowo powstałej drodze dojazdowej do nowego mostu w Brzegu Dolnym, 1,20 ha. Cena do negocjacji. Na całej długoś...

  • Działka Budowlana (1829 m2) MEDIA (Żurawiniec)
    1 / 3
    Działka Budowlana (1829 m2) MEDIA (Żurawiniec)

    Żurawiniec

    • 400 000 zł cena
    • 1 829 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka nr 312/10 bez MPZP z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Jest to świetna oferta dla osób które chcą zamieszkać w miejscowości niedaleko Wrocławi...

  • Pięknie położona działka budowlana

    Lubiąż

    • 80 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona, kształtna działka budowlana o powierzchni 1900 m w Lubiążu, gm. Wołów, woj. Dolnośląskie, ok. 40 km od Wrocławia. Nieruchomość idealna pod zabudowę jednorodzinną,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    DZIAŁKA 14 arów ŚRODA ŚLĄSKA

    Środa Śląska

    • 160 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę budowlaną w Środzie Śląskiej ( ok. 14 arów). Spokojna, zielona okolica, w pobliżu Średzki Park Wodny, Szkoła, Przedszkole. Cena do negocjacji 160 000zł.

  • Działka Święte

    Święte

    • 200 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam pole rolne Zabór Wielki 1ha
    Sprzedam pole rolne Zabór Wielki 1ha

    Miękinia

    • 70 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole rolne 1 ha Łąki IV

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mierzowice Budowlana
    Mierzowice Budowlana

    Mierzowice

    • 75 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 12a, w Mierzowicach (MPZP). Użytek Ekologiczny „Korytarz ekologiczny Mierzowice” utworzony został w 1996 roku. Piękna okolica. Cisza i spokój w otoczeni...

  • 1 / 2
    Działka Psary

    Psary

    • 800 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedaż działki gruntu przeznaczeniem usługowo-przemysłowym, łączna pow 4000 m2 Oferta interesująca ze względu na lokalizację w rejonie rozwijającej się zabudowy przemysłowej -h...

  • 1 / 2
    Działka Długołęka

    Długołęka

    • 600 000 zł cena
    • 4 663 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IWESTYCYJNA do sprzedaży w Długołęce o powierzchni 4663 m2 w Planie Zagospodarowaia Przestrzenego ujęta jako USRW (pod działalność usługową) np. hotel, pensjonat, klub sportowy, ba...

  • Działka Długołęka

    Długołęka

    • 5 148 000 zł cena
    • 28 600 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo atrakcyjnie położona działka przy samej trasie warszawskiej ze zjazdem, usługowa nadająca się znakomicie na market, stację benzynową, hotel, firmę logistyczną itp. Powierzc...

  • Działka budowlana 16a
    1 / 2
    Działka budowlana 16a

    Kawice

    • 149 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 558/1 w miejscowości Kawice media do podłączenia obok działki dobra lokalizacja, cena do negocjacji. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu C...

  • Działka Długołęka

    Długołęka

    • 250 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W bardzo przyjemnej lokalizacji w Długołęce działka budowlana o pow 600 m2 Wszystkie media przy działce prąd, woda, gaz, kanalizacja. Dojazd drogą gminną. Na miejscu żłobek, prze...

  • Działka Kłębanowice ul.

    Kłębanowice

    • 584 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Potencjał, który zarabia: 73 ary z pełnym uzbrojeniem i możliwością podziału - Twoja inwestycja zaczyna się tutaj.Szukasz terenu, który daje nieograniczone możliwości kształtowania...

  • Działka rekreacyjna - sprzedam

    Grzybiany

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka znajduje się na terenie ROD Relaks w Ziemnicach k. Legnicy. Jest zadbana, uprawiana, z nasadzeniami - krzewy, drzewka owocowe i iglaste, byliny. Altana murowana z wyrem...

  • Sprzedam Dzialke budowlana pelni uzbrojone w Koskowicach
    Sprzedam Dzialke budowlana pelni uzbrojone w Koskowicach

    Koskowice

    • 199 000 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Dzialki budowlana w Koskowicach z widokiem na jezioro pow.1624 m2 , pelne uzbrojenie , prad na dzialce zlocze ZK Tauron, woda , kanalizacja , ogrzewanie elektryczne, ekogr...

  • Działka budowlana o pow. 22ary z możliwością zabudowy
    1 / 2
    Działka budowlana o pow. 22ary z możliwością zabudowy

    Grzybiany

    • 440 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, uzbrojona o powierzchni 2200 m2, przygotowana pod zabudowę domu wolnostojącego. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do posesji drogą osiedlową utwardzoną. Ter...

  • Na sprzedaż Działka (Przemysłowa) w Szczedrzykowicach
    1 / 3
    Na sprzedaż Działka (Przemysłowa) w Szczedrzykowicach

    Szczedrzykowice

    • 540 000 zł cena
    • 20 952 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż Działka (Przemysłowa) w Szczedrzykowicach, gmina Prochowice, powiat legnicki, woj. dolnośląskie. Nieruchomość ma powierzchnię 2,0952 ha i posiada nadany adres. Teren...

  • Budowlana Lisowice/Prochowice
    1 / 2
    Budowlana Lisowice/Prochowice

    Lisowice

    • 250 000 zł cena
    • 1 529 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 15,29 arów w Lisowicach k/Prochowic nr 389/6. Znakomite położenie bezpośrednio przy trasie Lubin – Wrocław. Działka graniczy bezpośrednio z rondem powstającym na...

  • Działka ROD "ZORZA" w Ziemnicach k/Legnicy (PILNE).

    Grzybiany

    • 40 000 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię prawa do użytkowania działki w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "ZORZA" w Ziemnicach k/Legnicy. Powierzchnia działki: 404 m2 Działka położona w sektorze "B" przy alei R...

  • Działka budowlana w Tymowej!

    Tymowa

    • 375 000 zł cena
    • 3 350 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 33,50 ar położona w miejscowości Tymowa, gmina Czchów, powiat brzeski.Cena nieruchomości - 375 000 zł.Do nieruchomości prowadzi...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Szczytnikach Małych
    1 / 3
    Na sprzedaż działka budowlana w Szczytnikach Małych

    Szczytniki nad Kaczawą

    • 169 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1204 m2 usytuowaną w SZCZYTNIKACH MAŁYCH (przy miejscowości Spalona) w bliskiej odległości od jeziora i terenów rekreacyjn...

  • Sprzedam działkę Zaborów
    Sprzedam działkę Zaborów

    Zaborów

    • 159 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę obręb 0019 powiat Lubiński Nr. 196 w Zaborowie przy drodze 292 Działka położona ok. 300 m od Szkoły Podstawowej 3700m 2 Sprzedam działki w Zambrowie obręb 0019 p...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ruja

    Ruja

    • 186 640 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży a)           prawo własności nieruchomości lokalowej nr 1 o powierzchni użytkowej 166,70 m2  wraz z udziałem w nieruchomości wspó...

  • Działka budowlana Rosochata gm. Kunice,
    1 / 6
    Działka budowlana Rosochata gm. Kunice,

    Rosochata

    • 90 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną o pow. 13 ar (1300 m2) zlokalizowaną w Rosochatej k/Legnicy. szer. 37 m dł. 44 m Kształt nieregularny. W niedalekiej odległości zabudowa d...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ruja

    Ruja

    • 163 400 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – III próba sprzedaży a)           prawo własności nieruchomości lokalowej nr 1 o powierzchni użytkowej 166,70 m2  wraz z udziałem w nieruchomości wsp...

  • Działka budowlana Jarosław gm. Udanin
    1 / 3
    Działka budowlana Jarosław gm. Udanin

    Jarosław

    • 110 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana (działka budowlana o powierzchni 0, 0700 ha) przeznaczona w MPZP pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja: Jarosław g...

  • Działka z domkiem, ROD "Zorza", Ziemnice koło Legnicy

    Grzybiany

    • 65 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Pięknie urządzona oraz wyposażona działka 4 - arowa idealna dla rodzin z dziećmi. Na działce znajduje się piękna altanka (rok budowy 2019) z tarasem o powierzchni 35 m2. W altanie...

  • 1 / 2
    Działka Budziwojowice

    Budziwojowice

    • 250 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka budowlana , Jedyna w swoim rodzaju. Powierzchnia 900 m2 media - prąd i woda przy działce dojazd - droga asfaltowa oraz szutrowa. Do centrum Łozin...

  • Działka Rod Ziemnice
    1 / 11
    Działka Rod Ziemnice

    Kunice

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedazy. Działka ROD Ziemnice kolo Legnicy,9sektor B, aleja Fiołkowa, nr 85, działka 4 ary, altana murowana z piwnica. Na działce są krzewy, drzewa owocowe. Więcej informacji...

  • od 12000zl Dzialka Rekreacyjna Koskowice z własnym jeziorem
    1 / 4
    od 12000zl Dzialka Rekreacyjna Koskowice z własnym jeziorem

    Koskowice

    • 12 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialki Rekreacyjno-Ogrodowe w Koskowicach w pobliżu rezerwatu przyrody "Jezioro Koskowice" dzialka Nr.7 powierzchnia 500 m2 - 12.000 zl dzialki na załączonej mapce np...

  • Działka ROD ZORZA w Ziemnicach k/Legnicy (PILNE)
    1 / 9
    Działka ROD ZORZA w Ziemnicach k/Legnicy (PILNE)

    Grzybiany

    • 40 000 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawa do użytkowania działki w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "ZORZA" w Ziemnicach k/Legnicy. Powierzchnia działki: 404 m2 Działka położona w sektorze "B" przy alei Różan...

  • Działka Buków gm. Żarów
    Działka Buków gm. Żarów

    Buków

    • 80 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna w Bukowie . Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na naszej stronie. Pobieramy prowizję od kupując...