• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Boguchwałą

(202)
  • Działka o pow. 29 arów
    Działka o pow. 29 arów

    Rzeszów

    • 667 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży dwie przyległe do siebie działki o łącznej powierzchni ok. 29 ar o wymiarach ok. 11m x 277m, położone w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej. Działka nie posiada dojazdu z...

  • DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW OS. WILKOWYJA
    1 / 2
    DZIAŁKA 29,98 AR RZESZÓW OS. WILKOWYJA

    Rzeszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki o powierzchni 29,89 ar zlokalizowanej w Rzeszowie, obręb 218 na osiedlu Wilkowyja Północna. Prezentowana działka ma kształt w części prostokątny, przechod...

  • Działka inwestycyjna w Rzeszowie przy Zalewie Wisłoka
    1 / 5
    Działka inwestycyjna w Rzeszowie przy Zalewie Wisłoka

    Rzeszów

    • 5 800 000 zł cena
    • 18 088 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy ścieżce pieszo-rowerowej nad Zalewem Wisłoka, około 400m od przystani i wypożyczalni sprzętu wodnego. Studium uwarunkowań i kierunków z...

  • Działka Rzeszów
    1 / 2
    Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 056 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 33 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 32,07 ara, położona w Rzeszowie na osiedlu Matysówka, przy ulicy Nowe Wzgórze. Działka o wymiarach 38 m szerokości i 86 m długości, prostokąt. D...

  • Dzialka budowlana 10.5 a4
    1 / 3
    Dzialka budowlana 10.5 a4

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż piękna działkę o powierzchni 10.5 ar . Na działce : Kanalizacja Prąd Woda Światłowód Dojazd do dzialki W pobliżu Sklep Hotel Senator Stacja paliw Blisko...

  • Działka inwestycyjna Strzyżów
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 450 000 zł cena
    • 4 947 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Strzyżowie, w województwie podkarpackim w lokalizacji łączącej bliskość natury, rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz dogodną komunikację...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,

    Rzeszów

    • 1 052 250 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu? Biuro Okazja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować grunt, który łączy potencjał, świetną lokalizację i cenę, obok której...

  • Działka Krasne ul.

    Krasne

    • 1 750 000 zł cena
    • 3 534 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyłącznie w Central Office!!!GOTOWIEC INWESTYCYJNY - KRASNE k. RZESZOWABiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka na sprzedaż 16,23 ar Zabratówka
    1 / 2
    Działka na sprzedaż 16,23 ar Zabratówka

    Zabratówka

    • 50 000 zł cena
    • 1 623 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości Omega przedstawia na sprzedaż działkę o powierzchni około 16 arów, położoną w miejscowości Zabratówka, gmina Chmielnik. Działka o wymiarach ok. 40m x 43m, dosko...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna - Rzeszów Powierzchnia: 82,11 ar | MPZP + WZ | dostęp do drogi asfaltowej PUM dla zabudowy szeregowej 2624 m2 Informacje podstawowe...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna - okazja dla dewelopera, Rzeszów - Drabinianka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 82,11 ar (31 x 266 m) , położona w Rze...

  • 1 / 3
    Działka krasne krasne

    Krasne

    • 341 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 11,76 ar (31x33 m) to doskona...

  • Sprzedam dzialke w Kielanowce
    1 / 11
    Sprzedam dzialke w Kielanowce

    Kielanówka

    • 680 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 16 arowa dzialke w Kielanowce, dzialka budiwlana,wszystkie media na dzialce,ogrodzona, poludniowy stok,pieknie polozona, projekt indywidualny na dom jednorodzinny zaadopto...

  • Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy
    Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy

    Rzeszów

    • 209 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzeszów (woj. podkarpackie), działka położona pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób ceniący...

  • 1 / 4
    Działka Czudec

    Czudec

    • 120 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Czudec , w powiecie strzyżowskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 19.68 ar daje...

  • 1 / 4
    Działka głogów małopolski głogów małopolski

    Głogów Małopolski

    • 205 000 zł cena
    • 927 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Głogów Małopolski , w powiecie Rzeszowskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchni...

  • 1 / 4
    Działka Niebylec Połomia

    Niebylec

    • 140 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Połomia , w powiecie Strzyżowskim. Działka o powierzchni 34ar daje wiele możliwości aranżacyjnych...

  • 1 / 3
    Działka Iwierzyce Olchowa

    Iwierzyce

    • 145 000 zł cena
    • 2 368 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY O 15'000 ZŁ Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Olchowa, gmina Iwierzyce, w powieci...

  • Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska
    1 / 12
    Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 449 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy
    1 / 4
    Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy

    Tyczyn

    • 235 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę widokową położoną w Tyczynie w rejonie ul Asnyka. Działka o powierzchni 10.10 a położona w pierwszym pasie zabudowy od drogi gminnej....