• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Boguchwała

(1)
  • 1 / 2
    Działka rolno-rekreacyjna 12a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 192 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie trapezu, o wymiarach 31m x 38m, położona wzdłuż drogi utwardzonej s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ogródek działkowy 3 ary ROD Wieniawskiego

    Rzeszów

    • 32 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działkę znajdująca się na terenie ogródków działkowych "Wieniawskiego", blisko ulicy Dunikowskiego. Powierzchnia : 3 ary Zabudowania: - Murowany domek na fundamen...

  • Sprzedam Działka ROD Ogródek działkowy

    Rzeszów

    • 34 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy ROD Puchalskiego przedłużenie ulicy Jana Welca. Działka niedaleko wejscia, niecałe 4 ary, domek z tarasem i 2 szopki, dodatkowo domek na drzewie dla dzie...

  • 1 / 3
    Spora działka rekreacyjna z zabudowaniem

    Rzeszów » ul. Ciepłownicza

    • 59 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej na terenie rodzinnych ogródków działkowych w Rzeszowie.Oferta dostępna tylko w naszym biurze...

  • 1 / 4
    Sprzedam 4a działkę rekreacyjną ROD w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 50 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 4 ary, położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Puchalskiego w Rzeszowie, przy ul. Welca (Staromieście - bocz...

  • domek na ogródku działkowym Rzeszów
    1 / 16
    domek na ogródku działkowym Rzeszów

    Rzeszów

    • 155 000 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, Mam do sprzedania domek całoroczny na ogródku działkowym ROD "Zdrowie, wjazd znajduje się od ul. Wieniawskiego. Dokładną lokalizację oraz dojazd z drogi głównej od bie...

  • sprzedam ogródek działkowy

    Rzeszów

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawa do użytkowania ogródka działkowego (3 ary) w ROD Krokus z domkiem (z wyposażeniem) i narzędziami (kosiarka elektryczna, nożyce elektryczne, sekatory itp). Nasadzenia...