• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Barcinem

(59)
  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż w Wenecji koło Żnina

    Wenecja

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Prezentujemy państwu działkę w Wenecji do wydzielenia od 3000 tys. m 2 zł do 13000 tys m2 . Działka od 3000 tys m2 . Media -prąd , woda . Działka przylega do dro...

  • 1 / 2
    Działka Złotniki Kujawskie

    Złotniki Kujawskie

    • 85 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1012m2 w Złotnikach Kujawskich. Media: w drodze prąd, woda Bardzo dobr...

  • Działka Smolniki Reputki, gmina Szubin. Uzbrojona, ogrodzona, war...

    Smolniki

    • 95 280 zł cena
    • 794 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną w lokalizacji Smolniki Reputki, na ul. Tęczowej. Działka jest ogrodzona, uzbrojona, wydane są warunki zabudowy. W drugiej połowie 2022 przewi...

  • 1 / 4
    Sprzedaż

    Kornelin

    • 70 000 zł cena
    • 604 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rekreacyjna z domkiem drewnianym ( 25 m2).Teren pod zabudowę letniskowej Własność prywatna -Księga wieczysta Ogrodzona, prąd, woda, szambo .Do jeziora 100m (Meszno) .Drog...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 114 000 zł cena
    • 2 020 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w biurze Patronus Nieruchomości. Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę w Pakości o powierzchni 2020 m2 z projektem domu i pozwoleniem na budowę. Koszt działk...

  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. M...

  • 1 / 3
    Teren inwestycyjny z MPZP

    Prądocin

    • 2 250 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycji z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne, o powierzchni 2,25ha, położony w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy, wodo...

  • 1 / 3
    Działka budowlana nad jeziorem

    Prądocin

    • 148 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 200 metrów od jeziora w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy. Powierzchnia 924m2, wodociąg I kanalizacja w drodze, skrzynka elektryczna przy działce, dojazd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Gąbin

    • 35 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    -działki rolne od 1600m do 3000 m2,  -miejscowość Gąbin koło Szubina (5 km ) od trasy na Poznań (S5) -w pobliżu woda, prąd, asfalt -spokojne ,atrakcyjne tereny, w pobliżu las,...

  • Działka Janikowo

    Janikowo

    • 117 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną - działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Janikowie - 10 km od Inowrocławia Działka o powierzchni 1600m2. Dojazd do nieru...

  • teren pod park rozrywki

    Prądocin

    • 100 zł cena
    • 5 000 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam teren 50 ha bez mpzp ,klasa gruntu 5,6 dojazd asfalt.LOTNISKO 10KM.S5.S10 w okolicy.Przystanek PKP,PKS,MZK 1000metrow.Las,rzeka,jezioro przy działce.Pelne uzbrojenie SN,NN...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 54 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 970 m2 w Pakości w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Kupując nieruchomość z firmą Patronus Nieruchom...

  • teren dla dewelopera

    Prądocin

    • 13 000 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren ze studjum uwarunkowan pod mieszkalnictwo otoczony z 3 stron lasem ,srednie napiecie na działce, wodociag gminny,kanalizacja w drodze asfaltowej.Jezioro okolo 1km.Bydgoszcz 1...

  • Działka Wąsosz

    Wąsosz

    • 700 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działką o powierzchni 5000 m2 w cenie 700 000 zł. Na działce znajduje się hala o długości 47 m i szerokości 10 m, w której mieści się mieszkanie o...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 130 000 zł cena
    • 2 147 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Pakości o powierzchni 2147 m2. Usytuowana jest w cichym i urokliwym miejscu. Koszt działki wynosi 130 000 zł. Kupując nieru...

  • Działka Smerzyn

    Smerzyn

    • 59 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o powierzchni około 1000 m2 w Smerzynie koło Łabiszyna. Koszt działki wynosi ok. 59 000 zł Działki położona w cichym i spokojnym...

  • Działka Knieja

    Knieja

    • 46 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój? Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Kania

    Kania

    • 57 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta wyłącznie w biurze Patronus Nieruchomości. Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 w Pakości w sąsiedztwie domów jednorodzinnyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kłopot

    Kłopot

    • 176 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlane o powierzchni około 1700 m2 usytuowaną w malowniczej okolicy. Do obiektu przygotowana jest instalacja wodna w...

  • Działka Murowaniec

    Murowaniec

    • 270 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Flantrowo

    Flantrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W PEŁNI UZBROJONA ! Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Flantrowie, położoną w powiecie żnińskim, gmina Janowiec Wielkopolski. Powierzchnia dział...

  • 1 / 3
    Działka Skrzeszewo żukowskie

    Skrzeszewo

    • 165 300 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1140 m umiejscowiona w Skrzeszewie Żukowskim przy ulicy Łąkowej.Działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy dla budynków mieszkalnych j...

  • Działka Flantrowo

    Flantrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 391 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY JANOWCU WIELKOPOLSKIM. Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Flantrowie pełne uzbrojenie garaż blaszany w cenie - usadowiony na działce....

  • Działka na sprzedaż 3 009,00 m², oferta nr DICA682 nowość
    Działka na sprzedaż 3 009,00 m², oferta nr DICA682 nowość

    Zajezierze » ul. Działka

    • 239 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Działka budowlana w pięknej okolicy wśród jezior i lasów, położona na wzniesieniuGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• bli...

  • 1 / 3
    Działka 4900m2,Lubieszewo,J. Lubie,las.

    Lubieszewo

    • 529 200 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Lubieszewo, gm. Złocieniec, powiat Drawsko Pomorski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4900 m 2.Działka znajdu...

  • Działka rod Kruszyn Krajeński
    1 / 5
    Działka rod Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 94 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam fajna działka blisko Bydgoszczy dojazd gminnym autobusem. Z domkiem 37m . Calo roczna kominek. Budynek jest na fundamencie lanym z pustaka dziurawki 18cm plus docieplenie. Je...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 246 480 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody s...

  • Działki rolne Chrzanowo k. Ełku możliwe WZ

    Chrzanowo

    • 70 210 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne i rolno-budowlane w Chrzanowie obok Ełku.Nieruchomość należy do kompleksu działek rolno-budowlanych wykorzystywanych p...

  • Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota
    1 / 13
    Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota

    Kruszyn Krajeński

    • 87 200 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/112- powierzchnia 1210m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od tras...

  • Działki Kruszyn Krajeński
    Działki Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 420 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Kruszyn Krajeński ul.olszynowa 3 dzialki po 1000m2 Warunki zabudowy. Blisko tereny natura 2000. Cena za 1m2 145zl Przy całości rabat Tel [tel]

  • Działka ROD Formet! Nad Brdą !
    1 / 3
    Działka ROD Formet! Nad Brdą !

    Lisi Ogon

    • 55 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u NAS! TEN NUMER TELEFONU DZIAŁA !! [tel] !!! Działka Rekreacyjna ROD Formet! Nad Brdą! Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 315 m², położona w kompleksie ROD „Form...

  • Działka budowlano-usługowa LISI OGON
    1 / 2
    Działka budowlano-usługowa LISI OGON

    Lisi Ogon

    • 169 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-usługowa! Działka w sąsiedztwie węzła Bydgoszcz Miedzyń! Teren płaski. Do ulicy utwardzonej 200 m. Media w ulicy: woda, kanalizacja, prąd, gaz. M...

  • Działka Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 620 000 zł cena
    • 3 254 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    N a sprzedaż super działka w Łochowie - linia lasu przy działce. Powierzchnia- 3254m2 , kształt- prostokąt. Jeden z dłuższych boków działki przylega do linii lasu....

  • Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota

    Ciele

    • 197 000 zł cena
    • 1 421 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota, o powierzchni 1421m2. Wymiary działki: Front działki to 35m, głębokość 37m, tylnia...

  • Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 12
    Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 199 900 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta wyłącznie w biurze JAGŁA NIERUCHOMOŚCI - na sprzedaż działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego PROJEKT - "...

  • Działka Białe Błota, Lechicka
    1 / 6
    Działka Białe Błota, Lechicka

    Białe Błota

    • 1 116 345 zł cena
    • 11 751 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ Powierzchnia działki 11751 m2 Dogodna lokalizacja, grunt graniczy z lasem Dojazd - asfalt Media - woda i prąd w granicy d...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 7
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 388 000 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości ŁOCHOWO, gmina Białe Błota. Grunt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dla działki zostały wydane warunki z...

  • Działka z warunkami zabudowy niedaleko jeziora.
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy niedaleko jeziora.

    Stawiska

    • 200 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Dla działk...

  • Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.
    1 / 5
    Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.

    Stawiska

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1200 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-p...

  • Działka z linią brzegową jeziora.
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora.

    Stawiska

    • 2 370 000 zł cena
    • 79 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 79000 m2 (7,9 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w wo...

  • Działki z linią brzegową dwóch jezior.
    1 / 16
    Działki z linią brzegową dwóch jezior.

    Stawiska

    • 2 952 400 zł cena
    • 134 200 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne z linią brzegową, o powierzchni łącznej 134.200 m2 (13,4 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w...

  • Działka z linią brzegową jeziora.
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora.

    Stawiska

    • 951 000 zł cena
    • 31 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 31700 m2 (3,17 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w w...

  • Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.
    1 / 5
    Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.

    Stawiska

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie k...

  • Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.
    1 / 16
    Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.

    Stawiska

    • 120 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, o powierzchni łącznej 5000 m2 (0,5 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsk...

  • Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.
    1 / 16
    Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.

    Stawiska

    • 481 000 zł cena
    • 18 500 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, o powierzchni łącznej 18500 m2 (1,85 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujaw...

  • Działka na sprzedaż - Stawiska - gmina Mogilno
    Działka na sprzedaż - Stawiska - gmina Mogilno

    Stawiska

    • 77 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Stawiskach nieużytek rolny klasy LIV i W nr działki 56/1, która aktualnie czeka na warunki zabudowy w Urzędzie Gminy w Mogilnie na dom o powierzchni do 200 m2 wr...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza
    1 / 6
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza

    Łochowo

    • 249 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m² każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atra...

  • Działka Lubieszewo

    Lubieszewo

    • 44 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...