• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Pielgrzymowice

(1)
  • 1 / 3
    Działka Pielgrzymowice

    Pielgrzymowice

    • 234 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o łącznej powierzchni 18 600 m² , położona w malowniczej miejscowości Pielgrzymowice , w gminie Gmina Pawłowice . Nieruchomoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka komercyjna w Pruchnej
    działka komercyjna w Pruchnej

    Pruchna

    • 800 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    sprzedam działkę komercyjną w Pruchnej bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Pawłowice -Cieszyn, blisko ronda, pow. 5270m2, pełne uzbrojenie, legalny zjazd z pasem wyłączenia i le...

  • działka rolno/ budowlana 67,49 ar,  w tym 20 ar działki budowlane...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 530 000 zł cena
    • 6 749 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w centrum Kaczyc na sprzedaż.
    1 / 6
    Działka budowlana w centrum Kaczyc na sprzedaż.

    Kaczyce

    • 190 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Centrum Kaczyc przy ul. Harcerskiej. Działka budowlana o powierzchni ok 1800 m2 wg miejscowego planu zagospodarowania jest oznaczona symbolem MN2...

  • 1 / 2
    działka inwestycyjna Kupujący nie płaci prowizji do biura !!!!

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 000 zł cena
    • 17 845 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działke P.O.D Zacisze w Jastrzębiu Zdroju
    Sprzedam działke P.O.D Zacisze w Jastrzębiu Zdroju

    Jastrzębie-Zdrój

    • 25 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OKAZJA . Sprzedam dzialke rekreacyjna P.O.D Zacisze w Jastrzebiu Zdroju, murowana altanka ,drzewa i krzewy owocowe . Tel kontaktowy [tel]

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Jastrzębie-Zdrój

    • 255 000 zł cena
    • 2 121 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • Działka Studzionka ok. 900m2
    Działka Studzionka ok. 900m2

    Pawłowice

    • 98 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Studzionka ok. 900m2 prąd , woda, gaz , . Działka budowlana kształt prostokąta. Większość działek sprzedanych to jest ostatnia działka do sprzedaży. W tej erze dynamiczny...

  • " Działka rolna i las w gratisie "
    1 / 4
    " Działka rolna i las w gratisie "

    Kończyce Wielkie

    • 60 000 zł cena
    • 3 439 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Atrakcyjna działka rolna z udziałem w lesie – doskonała inwestycja w naturę! Miejscowoś...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD IRYS
    1 / 11
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD IRYS

    Jastrzębie-Zdrój

    • 45 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rekreacyjna na terenie ROD ,,Irys'' w Jastrzębiu Zdroju. Domek na zewnątrz po całkowitym remoncie remoncie, położono nowa papę na dachu, wymieniono...

  • Działka przy głównej drodze.
    1 / 4
    Działka przy głównej drodze.

    Pruchna

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro REZERWACJA 1.Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagro...

  • Działka Bąków

    Bąków

    • 3 800 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo- mieszkaniowa. Cała działka jest objęta miejscowym planem. Działka posiada dwa zjazdy z DK81 (wymagają jednak odświeżenia). Część usługowa zajmuje ok. 2,3...

  • Działka inwestycyjna 1ha
    Działka inwestycyjna 1ha

    Jastrzębie-Zdrój

    • 850 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną 1ha w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Rozwojowej.

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Kończyce Małe

    Kończyce Małe

    • 395 687 zł cena
    • 11 308 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Doradca restrukturyzacyjny Aneta Brachaczek (nr lic.: 695) prowadzący postępowanie upadłościowe: Mirosława Suchomskiego, Pesel: 60060210236, zam. Poprzeczna 6/4 A, 44-200 Rybnik...

  • Działka przy drodze Cieszyn - Katowice
    1 / 4
    Działka przy drodze Cieszyn - Katowice

    Pruchna

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Nietypowa oferta sprzedaży działki przy jednej z głównych dróg Cieszyn - Katowice . Mie...

  • Działka Strumień

    Strumień

    • 170 000 zł cena
    • 1 437 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż - Strumień, 1437 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1437 m², położona w spokojnej...

  • 1 / 4
    Działka Strumień

    Strumień

    • 145 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Strumień, 1227 m² Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1227 m², położona w spokojnej części miejscowości Strumień....

  • Duży teren z potencjałem dla inwestora
    1 / 16
    Duży teren z potencjałem dla inwestora

    Strumień

    • 1 490 000 zł cena
    • 57 527 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż grunty w Zabłociu gmina Strumień powiat Cieszyn, województwo śląskie. Powierzchnia działki: 5,75 ha (575,27a, 57527m2,) z czeg...

  • działka mieszkaniowo-usługowa

    Jastrzębie-Zdrój

    • 180 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana 21 ar ul. Olszowa Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 180 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr

Kończyce Małe

    • 150 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kończycach Malych powiat cieszyński województwo śląskie.Wszyskie media w granicach działki.Atrakcyjna lokalizacja w pięknej,spokojnej okolicy(szkoła, p...

  • MEDIA w granicy REZERWACJA

    Kaczyce

    • 36 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Ruptawa ostatnie 3 działki !
    1 / 8
    Ruptawa ostatnie 3 działki !

    Jastrzębie-Zdrój

    • 113 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    #dzialkitonaszaspecjalnosc NR OGŁOSZENIA: 379DZ1025 KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Do...

  • Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój Zdrój, Dębowa
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Jastrzębie-Zdrój Zdrój, Dębowa

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 2 414 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka budowlana 2414 m² z domkiem letniskowym - Jastrzębie-Zdrój, ul.Dębowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2414 m² położona w spokojnej części Jastrzębia...

  • Działka budowlana Zebrzydowice
    1 / 15
    Działka budowlana Zebrzydowice

    Zebrzydowice

    • 90 000 zł cena
    • 1 141 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż 2 urokliwe działki budowlane o powierzchni 1141 m2 oraz 1221 m2 położone w Zebrzydowicach przy ul. Jesionowej w II lini zabudowy od drogi publicznej. Dzi...

  • Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna
    1 / 6
    Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna

    Krzyżowice

    • 129 000 zł cena
    • 2 072 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano- rolna o powierzchni 2072m2. Działka płaska w sąsiedztwie luźna zabudowa domków jednorodzinnych z dala od zgiełku miasta. Atrakcyj...

  • 1 / 4
    Działka Jastrzębie-Zdrój Ruptawa ul. Zachodnia

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Zachodnia

    • 210 000 zł cena
    • 2 490 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w dzielnicy Ruptawa w Jastrzębie-Zdrój, w spokojnej i zielonej części miasta, idealną pod budowę domu jednorodzinnego...

  • Działka Jastrzębie-Zdrój ul.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 210 000 zł cena
    • 1 772 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1772,2 m², położona w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju - Bzie Górne. Nieruchomość znajduje się w trakcie przemiany z działki rolnej n...

  • Działka Zebrzydowice Zebrzydowice Dolne ul. Stawowa

    Zebrzydowice » ul. Stawowa

    • 149 000 zł cena
    • 4 019 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża i klimatyczna działka budowlano-rolna o powierzchni 4019 m² położona w miejscowości Zebrzydowice - idealna pod dom lub inwestycję. Działka jest objęta miejscowym p...