• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Malawa

(5)
  • Działka 72 ar przy lesie – Malawa blisko Rzeszowa
    1 / 8
    Działka 72 ar przy lesie – Malawa blisko Rzeszowa

    Malawa

    • 719 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 72 ar przy lesie w Malawie to propozycja, która łączy spokój natury z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka nr 3679/18 (klasy gruntu: RIIIa, RIVa, Lzr/PsIV...

  • Działka w I pasie zabudowy przy drodze asfaltowej
    Działka w I pasie zabudowy przy drodze asfaltowej

    Malawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 54 a. Nieruchomość położona w pierwszym pasie zabudowy na wprost punktu widokowego w Malawie Magdalence. Działka nr 2951 obręb 002 b...

  • 1 / 3
    Działka Malawa

    Malawa

    • 185 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka z dobrym dojazdem. Nieruchomoac jest niereguralnego kształtu o wymiarach: dl. 94.5m x 14m szerokości. Cały areał tej działki wynosi 1300m2. Klasa; RII,...

  • 1 / 3
    Działka Malawa

    Malawa

    • 180 000 zł cena
    • 2 015 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Atrakcyjna oferta działki o powierzchni 2015m2. Działka rolna, klasa III. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach dł, 60mx33m. Przejazd na działkę drogą gminną. Prąd jes...

  • Sprzedam działkę 18 ar w centrum wioski Malawa
    Sprzedam działkę 18 ar w centrum wioski Malawa

    Malawa

    • 140 000 zł cena
    • 180 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka w centrum Malawy 7 km od miasta Rzeszów, pomiędzy zabudowaniami lub zamienię na małe mieszkanie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Obarzym

    Obarzym

    • 63 800 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy piękną działkę położoną w miejscowości Obarzym, gmina Dydnia. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 53 m x 45.5m, powierzchni ok. 22 ary. Dział...

  • Działka budowlana

    Bykowce

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka budowlana przy ul. Jasnej, w Bykowcach, w gminie Sanok Powierzchnia: 1000 m² Kształt regularny, zbliżony do kwadratu Dojazd utwardzony Ogrodzenie drewniane Media: woda...

  • Działka Witryłów

    Witryłów

    • 85 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 84 ary położoną w Witryłowie, w gminie Dydnia. Działka stanowi użytki klasy: - PsIV - 25 arów - PSV 58 arów Teren na lekkim wzn...

  • Działka Witryłów

    Witryłów

    • 15 000 zł cena
    • 2 606 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno- leśną (drzewostan mieszany) o powierzchni 26,6 ara położoną w Witryłowie, na terenie gminy Dydnia. Działka kształtem zbliżo...

  • Syndyk sprzeda działki w Tyrawie Solnej gm. Sanok 1,6338 ha

    Tyrawa Solna

    • 90 930 zł cena
    • 16 338 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Syndyk masy upadłości Anny Zimoń, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości położonej w Tyrawie So...

  • Syndyk sprzeda atrakcyjne działki inwestycyjne w Tyrawie Solnej

    Tyrawa Solna

    • 90 930 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka rolna (do zalesienia) w Bezmiechowej Górnej
    Działka rolna (do zalesienia) w Bezmiechowej Górnej

    Bezmiechowa Górna

    • 58 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Bezmiechowa Górna, gmina Lesko. Jest to działka o powierzchni 1,2800 ha, w kształcie wieloboku. Znajduje się ona na...

  • Syndyk sprzeda działki Tyrawa Solna 75% wartości oszacowania

    Tyrawa Solna

    • 68 198 zł cena
    • 16 338 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka w Trepczy k/ Sanoka
    1 / 9
    Działka w Trepczy k/ Sanoka

    Trepcza

    • 115 000 zł cena
    • 5 433 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Trepcza, gmina Sanok, w terenie pomiędzy drogą powiatową, a rzeką San. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaln...

  • Działka Wańkowa

    Wańkowa

    • 690 000 zł cena
    • 7 320 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Wańkowa Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży nieruchomości, która stanowi idealne połą...

  • Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady
    1 / 13
    Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady

    Siemuszowa

    • 85 000 zł cena
    • 2 402 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Siemuszowa, gmina Tyrawa Wołoska, w północnej części powiatu sanockiego, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnyc...

  • Działka rolno - leśna nad rzeką na Pogórzu Dynowskim
    1 / 15
    Działka rolno - leśna nad rzeką na Pogórzu Dynowskim

    Temeszów

    • 85 000 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek położony w miejscowości Temeszów, gmina Dydnia, na Pogórzu Dynowskim i Przemyskim, w Dolinie rzeki San. Kompleks o charakterze rolno –...

  • Działka z możliwością zabudowy położona w dolinie rzeki San
    1 / 13
    Działka z możliwością zabudowy położona w dolinie rzeki San

    Kreców

    • 240 000 zł cena
    • 24 792 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Kreców, gmina Tyrawa Wołoska, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych, na trasie pomiędzy Sanokiem, a Przemyśle...

  • Działka z w pięknej miejscowości - Bezmiechowa!

    Bezmiechowa Górna

    • 485 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 97 arów – Bezmiechowa Górna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 97 arów, położona w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Górna – miejscu cenionym za cis...

  • Działka w spokojnej okolicy w Bieszczadach!

    Bezmiechowa Górna

    • 270 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Górna, o powierzchni 1,28 ha. Nieruchomość znajduje się w zacisznej lokalizacji, w otoczeniu lasu, z d...

  • Działka budowlana - Wujskie!

    Wujskie

    • 226 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów (3000 m2) , położona w miejscowości Wujskie - gmina Sanok . Najważniejsze atuty : bezpośredni zjazd z drogi głów...

  • Dwie widokowe działki budowlane w Trepczy z WZ
    1 / 8
    Dwie widokowe działki budowlane w Trepczy z WZ

    Trepcza

    • 399 000 zł cena
    • 7 886 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki: o powierzchni 42,04 mkw. oraz 36,82 mkw., położone w miejscowości Trepcza, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla działek uzyskano w 2023 roku warunki zabu...

  • Działka budowlana Obarzym
    1 / 3
    Działka budowlana Obarzym

    Obarzym

    • 29 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Obarzym o powierzchni 2200 m2. Działka znajduję się przy drodze z widokiem na jeziora pożwirowe i dolinie Sanu. Zainteresowanych proszę o kontakt.

  • Działka z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar
    1 / 6
    Działka z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar

    Wujskie

    • 280 000 zł cena
    • 9 606 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 96 ar położona we wsi Wujskie, w gminie Sanok, w powiecie sanockim. Dla działki uzyskano w 2004 roku warunki zabudowy na budowę...

  • Działka z warunkami zabudowy 12,64 ar w Trepczy
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 12,64 ar w Trepczy

    Trepcza

    • 125 000 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana po przeprowadzonym podziale geodezyjnym, o powierzchni 12,64 ar, położona w miejscowości Trepcza, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla dział...

  • Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p
    1 / 10
    Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p

    Załuż

    • 179 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 16 ar (1 600 m.kw.) w malowniczej miejscowości Załuż, w powiecie sanockim. Działka została wydzielona z większego terenu i jes...

  • Sprzedam 6 dzialek
    1 / 2
    Sprzedam 6 dzialek

    Dydnia

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dydnia,6 dzialek z warunkami zabudowy o roznej powierzchni.cena nie podlega negocjacji.ar 5tys.mozliwosc podzialu na mniejsze dzialki 10-12a

  • Sprzedam dziłkę Nozdrzec 58 arów
    1 / 4
    Sprzedam dziłkę Nozdrzec 58 arów

    Nozdrzec

    • 1 450 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę w miejscowości Nozdrzec. Działka na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Sanu. Blisko do Dynowa, Brzozowa....

  • Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem
    1 / 7
    Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem

    Tyrawa Solna

    • 120 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem – oaza spokoju , Tyrawa Solna 38-503 , nr działki 373 Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferuję urokliwą działkę rolną (z częścią leśną)...

  • DZIAŁKA 35 arów
    DZIAŁKA 35 arów

    Siedliska

    • 130 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę – 35 arów – Siedliska, gm. Medyka Na sprzedaż działka o powierzchni 35 arów (3500 m²) położona w miejscowości Siedliska, gmina Medyka, powiat przemyski. spokojn...

  • Działka rolna Dębna gm. Sanok
    1 / 8
    Działka rolna Dębna gm. Sanok

    Dębna

    • 39 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 61 arów, położoną w malowniczej miejscowości Dębna, gmina Sanok. Grunty oznaczone są klasami: RIVb, LS, PsIV. Numer działki 102/...

  • Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,
    1 / 4
    Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,

    Mrzygłód

    • 286 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z dala od zabudowań w pięknej okolicy o powierzchni 44 arów położona w miejscowości Mrzygłód, gmina Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej...

  • Działka rolno-budowlana z wydanymi WZ, Siedliska k. Przemyśl
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana z wydanymi WZ, Siedliska k. Przemyśl

    Siedliska

    • 100 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Mam do sprzedania działkę rolno-budowlaną z wydanymi WZ w miejscowości Siedliska gmina Medyka. Działka nr 802/62 o powierzchni 9.90 ar. W pobliżu drogi krajowej nr 28...

  • Działka budowlana Nozdrzec,
    1 / 10
    Działka budowlana Nozdrzec,

    Nozdrzec

    • 120 000 zł cena
    • 7 513 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Nozdrzec (Gmina Nozdrzec, Powiat Brzozów), składającą się z kilku sąsiaduj...

  • Działka Wara

    Wara

    • 162 000 zł cena
    • 4 627 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Jeśli marzysz o własnym kawałku raju nad piękną rzeką San, mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę! Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchni 46,27 arów, położone bezpośrednio pr...