• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kania Góra

(2)
  • Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2
    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2

    Kania Góra

    • 4 100 000 zł cena
    • 35 324 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2 pod inwestycje. Bez pośredników! Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Zgierz, województwo łódzkie Ideal...

  • 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS
    1 / 16
    7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS

    Kania Góra

    • 300 000 zł cena
    • 7 810 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaż...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Zgierz Kurak 1,16 hektara rolno-budowlana bezpośrednio

    Zgierz

    • 2 900 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy w Zgierzu przy ul. Rudnickiej na osiedlu Kurak. Grunt znajduje się w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Dojazd do działki bezp...

  • 1 / 2
    Działka budowlana Zgierz ul. Zegrzanki

    Zgierz

    • 456 800 zł cena
    • 2 855 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zgierzu, przy ul. Nadrzecznej. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (warunki zabudowy na 3 domy) Możliwość podzielenia na trzy odrębne działki Dział...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Małachowice

    • 85 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Małachowicach gmina Ozorków wszystkie media w ulicy wielkość działek po 1000m2 tel.[tel]

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka Zgierz ul. Zegrzanki, woj. Łódzkie, Łódź

    Zgierz

    • 182 000 zł cena
    • 1 519 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Atrakcyjna działka Zgierz ul. Zegrzanki, woj. Łódzkie, Łódź Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Zgierzu, przy ul. Nadrzecznej 46A ( nr. ewidencyjny 121/9, obręb 115) na nowopo...

  • Działka o świetnej lokalizacji w Zgierzu - do sprzedania
    1 / 3
    Działka o świetnej lokalizacji w Zgierzu - do sprzedania

    Zgierz

    • 900 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedamy doskonale usytuowaną działkę w Zgierzu, przy ulicy Konstantynowskiej 23, przy rondzie Sybiraków. Działka przylega do ruchliwej ulicy - trasy do Konstantynowa i Pabianic....

  • Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie
    Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie

    Jeżewo

    • 214 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania dwie przylegające do siebie działki łącznie na 3300 m2 (jedna działka ma powierzchnię 1300 m2 a druga 2000 m2). Teren działki jest położony w leśnym otoczeniu w...

  • DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Kotowice

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 756m2 - wieś Kotowice gm. Zgierz -prąd w drodze -woda w drodze wymiary: 19m (szerokość) x 40m(głębokość) Dojazd drogą asfaltową. Na końcu działki w prawym nar...

  • DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 15
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Gieczno

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Działka Sokolniki-Las ul.

    Sokolniki-Las

    • 271 328 zł cena
    • 1 696 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową. Ta piękna działka budowlana w Sokolnikach Las to idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu i relaksie na łonie...

  • sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    sprzedam działki budowlane

    Kowalewice

    • 80 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działek 1080 m2 jedna działka miejscowość kowalewice gmina parzeczew droga dojazdowa asfaltowa media w drodze tel [tel]

  • Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski
    Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski

    Kowalewice

    • 100 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działki budowlane W ładnej okolicy droga Dojazdowa Asfaltowa blisko Łodzi

  • Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem
    1 / 12
    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem

    Dzierżązna

    • 400 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem, letniskowym domkiem oraz przyczepą kempingową. Nieruchomość położona w Dzierżąznej (gmina Zgierz). Na działkę zostały wydan...

  • Działka Zgierz ul. Łąkowa

    Zgierz » ul. Łąkowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 5 821 m2 powierzchnia
    • 653 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa położona w Zgierzu przy ul. Łąkowej 11-13, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczenie 2U - teren usług.Powierzchnia działki: ...

  • Działka usługowa Zgierz, Łąkowa
    1 / 6
    Działka usługowa Zgierz, Łąkowa

    Zgierz

    • 3 500 000 zł cena
    • 5 821 m2 powierzchnia
    • 602 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa położona w Zgierzu przy ul. Łąkowej 11-13, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczenie 2U - teren usług. Powierzchnia działki:...

  • TEREN INWESTYCYJNY 1031 m² – ZGIERZ CENTRUM – WZ

    Zgierz » pl. Plac Jana Kilińskiego

    • 990 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---TEREN INWESTYCYJNY 1031 m² – ZGIERZ CENTRUM - KILIŃSKIEGO – WZ NA USŁUGI - inwestycyjna położona w ścisłej strukturze miejskiej...

  • sprzedam działkę Łódzkie Dzierżązna k. Zgierza ul. Polna
    1 / 4
    sprzedam działkę Łódzkie Dzierżązna k. Zgierza ul. Polna

    Dzierżązna

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 3000 m nr działki 382/15 lub/i 382/16 możliwość przyłączenia prądu. Dojazd do działek od ul Polnej (blisko skrzyżowania z ul. Zagajnikową) drogą wewnętrzną międ...

  • Działka budowlana Sokolniki-Las gm. Ozorków,
    1 / 3
    Działka budowlana Sokolniki-Las gm. Ozorków,

    Sokolniki-Las

    • 271 328 zł cena
    • 1 695 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Spokojna działka pod Twój dom, 10 min od Zgierza
    1 / 5
    Spokojna działka pod Twój dom, 10 min od Zgierza

    Zgierz

    • 300 000 zł cena
    • 3 146 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy, położoną w urokliwej miejscowości Podole, powiat zgierski, przy ul. Cynamonowej. Działka o powierzchni 3146 m² z waru...

  • Działka Ozorków ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego

    Ozorków » skwer Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 4 900 000 zł cena
    • 13 669 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość zabudowana położona w Ozorkowie ul. Wyszyńskiego 30. Nieruchomość stanowią cztery działki gruntu nr : 47/4, 47/5, 47/6 i 47/8 w obrębie 1,007 o łącznej powierzchni 1,3...

  • Działka Zgierz ul. Barona

    Zgierz » ul. Barona

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 950 m2 powierzchnia
    • 848 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA W CENTRUM ZGIERZA - STREFA USŁUGOWA o powierzchni 2 950 m² + możliwość powiększenia o 1500 m²Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny (3 spójne działki|) poło...

  • Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz
    1 / 9
    Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz

    Grotniki

    • 465 000 zł cena
    • 2 321 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w leśnym zakątku Ustronia na terenie gdzie nie obowiazuje plan zagospodarowania przestrzennego. Złożony został wniosek o wydanie warunków n...

  • Teren do zabudowy Cyprianów 16 200 m2
    1 / 2
    Teren do zabudowy Cyprianów 16 200 m2

    Cyprianów

    • 732 960 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną z możliwością podziału i uzyskania WZ o powierzchni 16 288 m2, bardzo dobrze skomunikowaną. Do centrum Łodzi 23 km. Możliwość uruchomienia działalności. Pr...

  • Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²
    1 / 6
    Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²

    Leonów

    • 250 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu - idealna okazja do dokończenia wymarzonej inwestycji! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1304 m², położona w miejsc...

  • Działka Zgierz Chełmy
    1 / 9
    Działka Zgierz Chełmy

    Zgierz

    • 70 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna Zgierz-Chełmy w okolicy Radogoszcza. Możliwość podłączenia wody i prądu. Działka nieogrodzona. Wymiary 34 na 36. Aktualnie brak możliwości zabudowy. Na działce znajdu...

  • Działka inwestycyjna 12 184 m² | Zgierz Boruta | PnB, WZ, me
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 12 184 m² | Zgierz Boruta | PnB, WZ, me

    Zgierz

    • 4 190 000 zł cena
    • 12 184 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 12 184 m², położona w Zgierzu przy ul. Energetyków, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Przemysłowego Boruta. Nieruchomość stanowi bard...

  • Działka Zgierz, ul. Jana Kasprowicza

    Zgierz » ul. Kasprowicza

    • 320 000 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNa podstawie art. 38 ust. 1 i 2, art. 39 ust. 2, w związku z art. 35 ust. 1 i 2, art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarc...

  • Działka Zgierz

    Zgierz

    • 11 500 000 zł cena
    • 39 336 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż uzbrojony teren przemysłowy o pow. 3,93 ha w Zgierzu (woj. łódzkie) z bocznicą kolejową. MPZP - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów Stan prawn...

  • Działka Zgierz

    Zgierz

    • 2 142 000 zł cena
    • 4 982 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania grunt inwestycyjny o pow. 4982 m2 w Zgierzu w południowej części miasta. Możliwość dokupienia dwóch działek od Urzędu Gminy o pow. 697 m2 oraz 979 m2 i uzyskania...