• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Iłownica

(2)
  • Tam, gdzie poranki smakują inaczej
    1 / 16
    Tam, gdzie poranki smakują inaczej

    Iłownica

    • 277 650 zł cena
    • 1 851 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1851 m² na granicy Iłownicy i Roztropic cisza, zieleń, piękne widoki Możliwość zamiany na mieszkanie (!) Na sprzedaż dzi...

  • Działka inwestycyjna domy jednorodzinne szeregowe
    1 / 4
    Działka inwestycyjna domy jednorodzinne szeregowe

    Iłownica

    • 582 000 zł cena
    • 6 853 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] IŁOWNICA gmina Jasienica w okolicach Bielska-Białej. Działka nr 1123/3 oraz 1121/3. Grunt płaski o powierzchni około 6850m 2 o wymiarac...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Pierściec

    Pierściec

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pierściec bardzo ładna działka budowlana Uzbrojona.

  • Działka Roztropice

    Roztropice

    • 1 400 000 zł cena
    • 10 014 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość gruntową w miejscowości Roztropice gm. Jasienica pow. bielski. Malowniczo położona działka o przeznaczeniu rolno-budowlanym z dal...

  • 1 / 4
    Działka Zaborze

    Zaborze

    • 120 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1177 m W ZABORZU - IDEALNA LOKALIZACJA, PŁASKI TEREN, UZBROJENIE! Cena netto. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnego 86m i 60m. Oszczędzasz cz...

  • Działka Mnich

    Mnich

    • 75 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana 1064 m² - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.
    1 / 10
    Działka budowlana w super lokalizacji i super cenie, Mnich.

    Mnich

    • 79 900 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka budowlana, Chybie-Mnich. W MPZP symbol MN, powierzchnia 916 m2 . Teren płaski, dostępne media: woda, en. elektryczna, gaz. Oferta tylko w naszym biurze, serdecznie...

  • Działka Zaborze ul. Darwina

    Zaborze » ul. Darwina

    • 99 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1093 m - Oferta wyłączna Opoka Nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m, położoną w spokojnej, wiejskiej okolicy. Nier...

  • Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2
    1 / 2
    Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2

    Mnich

    • 169 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z części budowlanej ok.900 m2 i części rolnej ok.4200 m2. Sprzedaż tylko obu na raz w cenie 169000 zł Mnich, Gmina Chybie, powiat cieszyński. Możliwe p...

  • Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana
    1 / 11
    Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana

    Zaborze

    • 105 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Chybie - Zaborze, przy ul. Czereśniowej, w województwie Śląsk...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 215 000 zł cena
    • 2 766 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działek o numerach B nr 283/247 i C nr 283/248 Powierzchnia działek: ok 2766 m2 Powierzchnia działki B ok 1384 m2, a działki...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 155 000 zł cena
    • 1 983 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze E nr 283/250 o wymiarach ok. 32X57 Powierzchnia działki ok 1983 m2 Cena 155 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 129 370 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze F nr 283/251 o wymiarach ok. 28X56 Powierzchnia działki ok 1522 m2 Cena 129 370 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki o numerze C nr 283/248 o wymiarach ok. 24X56 Powierzchnia działki ok 1382 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7 dzia...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 115 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący +48 [tel] Oferta dotyczy działki o numerze B nr 283/247 o wymiarach ok. 24X57 Powierzchnia działki ok 1384 m2 Cena 115 000 zł Na sprzedaż 5 z 7...

  • Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór
    1 / 8
    Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór

    Kowale

    • 217 930 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych, położonych w miejscowości Kowale przy ul. Dolny Bór. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w oto...

  • Działka Pierściec ul. Księdza Henryka Sobeckiego

    Pierściec » ul. Sobeckiego

    • 325 000 zł cena
    • 1 353 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z projektem oraz pozwoleniem na budowę w centrum miejscowości Pierściec. Do ceny sprzedaży należy doliczyć 23% podatku VAT. Kupujący nie płaci p...