• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Grądzkie

(2)
  • Działka leśna Grądzkie gm. Wydminy
    1 / 7
    Działka leśna Grądzkie gm. Wydminy

    Grądzkie

    • 56 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż grunt na Mazurach. Numer geodezyjny 113/13 obręb Grądzkie. gmina Wydminy. Działka o powierzchni 140...

  • Działka Grądzkie

    Grądzkie

    • 299 000 zł cena
    • 3 386 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej na Mazurach to ta oferta jest dla Ciebie!!! Do wspólnej plaży na jeziorze Gawlik jest zaledwie 400 m. Każdy właściciel ma udział w działce z lin...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka do zabudowy nad jeziorem

    Orzechowo

    • 105 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działka do zabudowy- Orzechowo gm. Stare Juchy

    Orzechowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działki nad stawem pod zabudowę
    1 / 16
    Działki nad stawem pod zabudowę

    Bałamutowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ze wspólną częścią plaży nad oczkiem wodnym Atrakcyjne działki budowlane położone w ogrodzonym i zagospodarowanym kompleksie działek w okolicy miejscowości Bałamutowo, odd...

  • Działki do zabudowy - 14 km. od Ełku

    Bałamutowo

    • 117 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka na Mazurach - Rogojny, jezioro Łaźno, WZ

    Rogojny

    • 98 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki na Mazurach z warunkami zabudowy.Dwie niezabudowane działki położone są obok siebie i mają powierzchnie po 3000m2.Ze względu...

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem
    1 / 13
    Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem

    Boćwinka

    • 230 000 zł cena
    • 3 828 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rekreacyjna/inwestycyjna 0,38ha ze starodrzewiem na Mazurach obok ścieżki rowerowej GrenVelo Działka rekreacyjna/inwestycyjna położona w bardzo urokliwym miejscu na Mazura...

  • Działka rekreacyjna 0,37ha z linią brzegową i starodrzewiem
    1 / 15
    Działka rekreacyjna 0,37ha z linią brzegową i starodrzewiem

    Boćwinka

    • 380 000 zł cena
    • 3 680 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna położona w bardzo urokliwym miejscu na Mazurach. Nad rzeczką w otoczeniu pięknych starych drzew. 250m od rzeki Gołdapy idealnej na spływy kajakowe. Tutaj odpoc...

  • Działka Nowe Sołdany

    Sołdany

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Jeśli szukasz sporej działki pod budowę wymarzonego domu to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą !!! Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 342/11 , położona w miejs...

  • Działka Kożuchy Wielkie

    Kożuchy Wielkie

    • 120 000 zł cena
    • 2 217 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki budowlane w malowniczej miejscowości Kożuchy Wielkie gm. Giżyck...

  • Działka Talki

    Talki

    • 652 000 zł cena
    • 14 968 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlanej Miejscowość: Talki, gmina Wydminy Informacje o Działce: - Numer działki: 52 - Powierzchnia: 14968 m2 - Położenie: W pobliżu jez...

  • Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka
    1 / 3
    Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka

    Szwałk

    • 272 460 zł cena
    • 4 541 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki z linią brzegową Jeziora Szwałk Wielki, położone we wsi Szwałk, gmina Kowale Oleckie. Inwestycja składa się z 16 działek o powierzchni od 4541 m2 do 7092 m2....

  • Działka w urokliwej lokalizacji
    1 / 16
    Działka w urokliwej lokalizacji

    Gorło

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada po...

  • Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!
    1 / 11
    Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!

    Kuty

    • 2 250 000 zł cena
    • 23 437 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy działkę z linią brzegową Jeziora Czarna Kuta – Kuty, gmina Pozezdrze. 1. Dane działki Miejscowość: Kuty, gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski, woj. warmińsko-ma...

  • Działka z linią brzegową i WZ!
    1 / 16
    Działka z linią brzegową i WZ!

    Żywy

    • 799 000 zł cena
    • 20 186 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy w ofercie atrakcyjną działkę z linią brzegową Jeziora Żywy – Żywy, gmina Kruklanki. Dane podstawowe Lokalizacja: Żywy, gmina Kruklanki, powiat giżycki, woj. warmińsko-ma...

  • Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim
    1 / 16
    Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holender...

  • Sprzedam ziemię rolną
    Sprzedam ziemię rolną

    Główka

    • 237 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną o powierzchni użytkowej 3 ha . Działka położona jest w okolicach Gołdapi , przy dróżce rowerowe Grand Velo . Odległość do drogi Wojewódzkiej 650 to...

  • Działka Kruklanki ul. Borecka

    Kruklanki » ul. Borecka

    • 250 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Kruklanki, ul. Borecka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 411/23 o powierzchni 868 m, położona w miejscowości...

  • Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-
    1 / 8
    Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-

    Stare Juchy

    • 285 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 7500m2 zlokalizowaną w miejscowości Stare Juchy pow. Ełk .Działka rolna nr.188- oddalona 650m od jeziora Gar...

  • Działka budowlana Sucholaski gm. Wydminy
    1 / 5
    Działka budowlana Sucholaski gm. Wydminy

    Sucholaski

    • 86 000 zł cena
    • 1 108 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę. Działka o numerze 27/2 położona jest w Sucholaskach gmina Wydminy. Dojazd do działki drogą asfaltową. Med...

  • Działka budowlana Kożuchy Wielkie gm. Giżycko
    1 / 6
    Działka budowlana Kożuchy Wielkie gm. Giżycko

    Kożuchy Wielkie

    • 150 000 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę okolice Giżycka. Działka położona jest w miejscowości Kożuchy Wielkie Numer działki 374. Położona jest w sp...

  • 1 / 4
    Działka Kruklanki

    Kruklanki

    • 220 000 zł cena
    • 33 859 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeśli szukasz dużej działki rolnej na uboczu to właśnie znalazłeś!!!! Na sprzedaż działka o powierzchni 33 859 m2 (3,3859 ha) położona w miejscowości Kruklanki , gminie Kru...

  • Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli
    1 / 15
    Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli

    Pańska Wola

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kożuchy Wielkie

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 12 arów 1200m z warunkami zabudowy.Działka znajduję się 6km od Giżycka w miejscowości Kożuchy Wielkie ,działka jest położona 2km od j...

  • Działka Kuty

    Kuty

    • 80 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pozezdrze, dnia 24.04.2026 r.PP.6840.7.2025.WK OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Nowe

    Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Stare Juchy

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazury!!!Stare Juchy pow. Ełk na sprzedaż działki szt.16 po 3000m2 cena 85 zł m2 .Działka nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod zabudowę rekreacyjną bez zezwolenia, baseny ,s...