• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Gołębiewo Wielkie

(5)
  • Działka Gołębiewo Wielkie ul. Wrzosowa

    Gołębiewo Wielkie » ul. Wrzosowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1505 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana Z WYDANYMI warunkami zabudowy, o powier...

  • Działka Gołębiewo Wielkie

    Gołębiewo Wielkie

    • 218 500 zł cena
    • 3 183 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o nr 204/4, o powierzchni3'183m, położona: Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie, powiat Gdański. Działka posiada bardzo korzystny do zagospodarowania, pro...

  • Działka rolna z potencjałem
    1 / 2
    Działka rolna z potencjałem

    Gołębiewo Wielkie

    • 950 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową, działka rolna o powierzchni 7 ha, położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie. Brak planu zagospodarowania prz...

  • Działka Gołębiewo Wielkie ul. Różana

    Gołębiewo Wielkie » ul. Różana

    • 219 000 zł cena
    • 1 027 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1027 m2 w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1027 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie n...

  • Działka Gołębiewo Wielkie ul. Różana

    Gołębiewo Wielkie » ul. Różana

    • 219 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 1000 m2 w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrod...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Postołowo

    Postołowo

    • 130 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i]POSTOŁOWO K GDAŃSKA[/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia , oferta warta jest uwagi . [/i] [i]Postołowo wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powieci...

  • Działka Kleszczewo ul. Brzozowa

    Kleszczewo » ul. Brzozowa

    • 147 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Kleszczewo jako lokatę kapitału. Dzięki temu, że powstały tu pierwsze osiedla bliźniaków miejscowość zyskała na popularności na rynku. Bardzo fajnie zyskuje na wartości odk...

  • Działka Różyny ul.

    Różyny

    • 1 790 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Różyny, położone niedaleko Pruszcza Gdańskiego. Jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się miejscowość zlokalizowana na terenie gminy Pszczółki. W pobliżu znajduję się...

  • Działka Skowarcz ul.

    Skowarcz

    • 4 655 000 zł cena
    • 24 632 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki w Skowarczu (obok Pszczółek). Prawie 2,5 hektara terenu przylegającego do strefy zabudowy jednorodzinnej (działka nie j...

  • Działka Ulkowy ul.

    Ulkowy

    • 785 520 zł cena
    • 4 364 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, nieza...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 340 956 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 376 500 zł cena
    • 5 020 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2 cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2 cena: 75zł/m2 = 376 500zł1/2...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 347 840 zł cena
    • 4 348 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2   cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2   cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2   cena: 75zł/m2 = 376 50...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 322 300 zł cena
    • 3 223 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• 1 / 2
    Działka Gołębiewko ul.

    Gołębiewko

    • 450 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 20 500 m2 w malowniczym Gołębiewku k.Trąbek! DZIAŁKA: Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 20 500 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie nieogrodz...

  • Działka Skowarcz ul. Lazurowa

    Skowarcz » ul. Lazurowa

    • 189 000 zł cena
    • 728 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Skowarcz to miejscowość położona w gminie Pszczółki przy drodze krajowej nr E91 która gwarantuje bezproblemową komunikację. Ponadto przez Skowarcz biegnie trasa linii k...

  • Działka Ulkowy ul.

    Ulkowy

    • 499 000 zł cena
    • 3 159 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działki w miejscowości Ulkowy z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY.W ofercie 4 działki, możliwość wyboru.- działka 214/1, pow. 3159 m2 - 499 000 zł.- działka 214/2...

  • Działka Skowarcz ul. Słoneczna

    Skowarcz » ul. Słoneczna

    • 899 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD BUDOWNICTWO WIELORODZINNE W SKOWARCZUUnikatowa oferta, bardzo dobrze położona działka w Skowarczu, ul. Słoneczna, blisko ul. Gdańskiej. Zaledwie kilkanaście minut od Gd...

  • 1 / 2
    Działka z potencjalem budowlanym

    Żukczyn

    • 430 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3800 m2 położona w Żukczynie, gmina Pruszcz Gdański.Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej (oświetlonej, wykonanej z kostki br...

  • DZIAŁKA ZE STAWEM–OAZA CISZY I NATURY-ŻUŁAWKA

    Żuławka

    • 1 999 000 zł cena
    • 17 752 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ZE STAWEM 1,7 HA – OAZA CISZY I NATURY | ŻUŁAWKA, GMINA PRUSZCZ GDAŃSKI Na sprzedaż wyjątkowa działka ze stawem o powierzchni 17 752 m², położona w malowniczej miejscowości...

  • Działka Żuławka ul. Spacerowa

    Żuławka » ul. Spacerowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1424m2.powiat: gdański, gmina: Pruszcz Gdański, obręb: ŻuławkiDziałka  jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania  1. Ustala się...

  • Działka Różyny ul. Purpurowa

    Różyny » ul. Purpurowa

    • 950 000 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 742 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCHLOKALIZACJADziałka położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Różynach przy ul. Purpurowej. Blisko szkoła oraz dworzec PKP. ...

  • Działka Czerniewo ul.

    Czerniewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 903 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Czerniewo (kaszub. Czërniéwò) to wieś położona w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Leży ono wzdłuż drogi powiato...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 198 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 197 640 zł cena
    • 1 098 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 197 100 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 192 780 zł cena
    • 1 071 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w otoczeniu przyrody-spokój,relaks,natura

    Żuławka

    • 199 000 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz nietuzinkowej działki-oazy spokoju i relaksu, a może jesteś miłośnikiem łowiectwa lub jeździectwa-ta nieruchomość czeka właśnie na CIEBIE!Przedstawiamy ofertę sprze...

  • Działki budowlane
    1 / 13
    Działki budowlane

    Kleszczewo

    • 205 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki 10/23 , 10/21, 10/20 , 10/19, 10/18, 10/17 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Kleszczewie, gmina Trąbki Wielkie, powiat gdański. Działki znajdują się prz...

  • Działka Jagatowo ul. Wichrowe Wzgórze

    Jagatowo » ul. Wichrowe Wzgórze

    • 360 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 120/27 - Jagatowo, media przy działce, MPZPNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 120/27 położona w miejscowości Jagatowo, w gminie Pruszcz Gdański, z wygodn...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 797 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe położone w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, niezagospodarowany...

  • 1 / 4
    Działka Jagatowo ul. Kolonia

    Jagatowo » ul. Kolonia

    • 420 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ USTAWNA, PIĘKNA DZIAŁKA Z DELIKATNYM NACHYLENIEM 20 MINUT OD GDAŃSKA!Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1040m2 położona w urokliwej miejscowości Jagatowo, gmina...

  • Działka w otoczeniu przyrody-spokój,relaks,natura

    Żuławka

    • 199 000 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ełganowo ul. Polna

    Ełganowo » ul. Polna

    • 1 039 000 zł cena
    • 50 900 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    -Na sprzedaż działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym-Ełganowo, gm Trąbki Wielkie LOKALIZACJA:Nieruchomość gruntowa położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ełganowo,...

  • Działka Boroszewo ul.

    Boroszewo

    • 519 000 zł cena
    • 11 031 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BOROSZEWO k. TczewaDZIAŁKA Z WZ - dwa wolnostojące domy jednorodzinne! DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 1.1031 ha, zlokalizowana w miejscowości Boroszewo, w gminie Gniew...