• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki z linią brzegową Darłowo

(4)
  • Sprzedam działkę blisko morza ok 400 metrów
    1 / 2
    Sprzedam działkę blisko morza ok 400 metrów

    Darłowo

    • 289 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 915 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nad morzem okolice Darłówka, metraż 316 m kw, działka ogrodzona, prąd, szambo. Działka znajduje się kolo 400 metrów od morza i około 800 m od jeziora Kopań. Super...

  • Na sprzedaż działka nad morzem w Darłowie
    1 / 7
    Na sprzedaż działka nad morzem w Darłowie

    Darłowo

    • 399 000 zł cena
    • 6 218 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę na cele rekreacyjne 6218m2 w Darłowie przy ul. Lotników Morskich gmina Darłowo powiat sławieński woj. zachodniopomorskie. Działka o regularnym kształci...

  • Działka nad morzem
    Działka nad morzem

    Darłowo

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 30 arów. Rolna ,v klasa .położona na terenach polderów łąkowych oznaczonych symbolem 75 RZ. Położona w cichym i ustronnym miejscu. Pod Darłówkiem zachodnim.

  • Działka nad morzem.
    1 / 4
    Działka nad morzem.

    Darłowo

    • 370 300 zł cena
    • 8 050 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0.8050 . Poldery łąkowe v klasa. W planie zagospodarowania oznaczone symbolem 75 RZ.Miejsce w okolicy zagospodarowanych dzialek. Przy dzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka nad morzem Darłowo/Kopnica
    Działka nad morzem Darłowo/Kopnica

    Kopnica

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr ew 29/2 malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze,nowo wybudowane domy/ 200-300m/ oraz widok na morze i jezioro Kopań. Działk...

  • Działka inwestycyjna nad morzem oraz jeziorem
    1 / 5
    Działka inwestycyjna nad morzem oraz jeziorem

    Jezierzany

    • 315 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 1 276 m² (0,1276 ha). Położona w dynamicznie rozwijającej się części Jezierzan zaledwie kilka minut spacerem od...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad morzem, 200 m od p
    1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad morzem, 200 m od p

    Wicie

    • 750 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad samym morzem, 200 m od plaży, pierwsza linia zabudowy, 200 m od morza, miejscowość Wicie, ul. Wydmowa, gmina Darłowo. Działka jest niezab...

  • Działka bud. 2,90 ha nad morzem i jeziorem Łącko
    1 / 9
    Działka bud. 2,90 ha nad morzem i jeziorem Łącko

    Łącko

    • 750 000 zł cena
    • 29 022 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 396/9434 OGS. Na sprzedaż duża działka przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe i domy jednorodzinne. Działka leży w miejscowości Ł...

  • Działka budowlana Gleźnowo  gm. Darłowo
    1 / 8
    Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo

    Gleźnowo

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rekreacyjna 500 m2 - 300 m od Jeziora Bukowo Szukasz miejsca pod dom letniskowy, całoroczny lub inwestycję nad jeziorem i blisko morza? Ta oferta to połączenie n...

  • Działka inwestycyjna Jezierzany gm. Postomino
    Działka inwestycyjna Jezierzany gm. Postomino

    Jezierzany

    • 1 690 920 zł cena
    • 5 124 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Jezierzanach w bliskiej odległości od Jarosławca nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Prezent...