• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Parsów

(1)
  • Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie
    1 / 14
    Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie

    Parsów

    • 190 000 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną-usługową własność w miejscowości Parsów gm Bielice pow. Pyrzyce z możliwością odnowienia warunków pod zabudowę(już były wydawane warunki pod dom z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Szczecin-Skolwin 3074 m2.

    Szczecin

    • 410 000 zł cena
    • 3 074 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Szczecin-Skolwin, obr. Nad Odrą, o powierzchni 3074 m2. Użytek R IIIa pow. 3074 m2.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. (...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 1 281 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na z...

  • 1 / 3
    Niezabudowana działka rolna – udział

    Komarowo

    • 962 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Krystyny Marszałkiewicz – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 961 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup składników wchodząc...

  • 1 / 2
    Działka 2240 m2,Kliniska Wielkie, gm. Goleniów

    Kliniska Wielkie

    • 335 000 zł cena
    • 2 241 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Kliniskach Wielkich, gm. Goleniów, powiat goleniowski, o powierzchni 2241 m2 ( łącznie),tj: powierzchnia działki wynosi 2090 m2...

  • DZIAŁKA pod OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

    Szczecin » ul. Pastelowa

    • 1 380 000 zł cena
    • 21 150 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA Cena!Obniżka ceny o 680 000 zł !Idealna propozycja dla Deweloperów pod budowę osiedla domów jednorodzinnych lub jako BANK Ziemi.Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa n...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 2 000 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • Działka pod magazyn energii -sprzedaż
    Działka pod magazyn energii -sprzedaż

    Mostkowo

    • 350 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę pod magazyn energii przy GPZ-cie w miejscowości Mostkowo, gmina Barlinek, powiat myśliborski. Działka położona przy 2 drogach asfaltowych klasy 5 Na działce słup...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej – nowa cena

    Komarowo

    • 1 600 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 60% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 1 200 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 40% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 800 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę rolną

    Komarowo

    • 400 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Komarowo

    • 100 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprzedam ładną działkę pod lasem
    Sprzedam ładną działkę pod lasem

    Szczecin

    • 260 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z perspektywą zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 1960 m2 znajdująca się w Szczecin Wielgowo przy ul. Żywicznej. Działka jest położona w pięknym ,cichy...

  • 1 / 4
    Działka w Wołczkowie 1.3393 ha w rej. lasu.

    Wołczkowo

    • 400 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. Rodzaje użytków,tj Ł IV i Ł V.Działka zlokalizowana w r...

  • Szczecin-Warzymice - działka sprzedam lub wynajmę
    1 / 4
    Szczecin-Warzymice - działka sprzedam lub wynajmę

    Warzymice

    • 3 000 zł cena
    • 3 660 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szczecin-Warzymice. Doskonale położona w atrakcyjnej części Szczecina -Warzymice , przy ul. Szafirowej . 350 zl./ m2 Media: wodociąg wiejski, gaz, prąd, kanalizacja, Internet....

  • Działka rolna 2.50 ha na sprzedaż położona przy wsi
    Działka rolna 2.50 ha na sprzedaż położona przy wsi

    Pstrowice

    • 200 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ładne miejsce spokojne nadaje się na siedlisko 150m do wsi Pstrowice gm.Pyrzyce 2 jeziora Tel. [tel]

  • Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż
    1 / 11
    Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż

    Komarowo

    • 397 000 zł cena
    • 140 073 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w obrębie Inina, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 14,0073 ha oferuje wyją...

  • Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela
    1 / 2
    Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela

    Dołuje

    • 199 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka orna Na sprzedaż działka orna znajdująca się przy ul. Daniela w Dołujach. Powierzchnia działki 909 m2. Nr działki 102/3 Kanaliza: szambo Woda: studnia...

  • grunt rolny okolice gryfina
    grunt rolny okolice gryfina

    Pacholęta

    • 45 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka klasy III B obecnie uprawiane - rzepak itp . To jest waski pas pomiedzy innymi polami.nie występują tam podtopienia teren na lekkiej pochyłości.

  • śprzedaż
    śprzedaż

    Krasne

    • 70 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialkę rolną,o pwierzchni 1,57 h. KRASNE gmina LIPIANY,powiat PYRZYCE