• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Nadolna

(2)
  • Działka rolna Nadolna gm. Dmosin,
    1 / 9
    Działka rolna Nadolna gm. Dmosin,

    Nadolna

    • 74 999 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dawne siedlisko rolne z dostępem do drogi gminnej, działki nr 175 i 174, o łącznej powierzchni 10.800 m2. Zadrzewione grunty rolne z ostoją saren i grzybów oraz otwartym, rozległ...

  • Działka Nadolna ul.

    Nadolna

    • 74 999 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dawne siedlisko rolne z dostępem do drogi gminnej, działki nr 175 i 174, o łącznej powierzchni 10.800 m2. Zadrzewione grunty rolne z ostoją saren i grzybów oraz otwartym, rozległym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna Skierniewice Rawka
    1 / 2
    Działka rolna Skierniewice Rawka

    Skierniewice

    • 427 000 zł cena
    • 7 765 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna przyległa do osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd droga asfaltową. Blisko do osiedlowego sklepu. Możliwość zakupu razem z położoną obok działką o pow...

  • Działka rolna Skierniewice Rawka
    1 / 2
    Działka rolna Skierniewice Rawka

    Skierniewice

    • 456 000 zł cena
    • 8 294 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna przyległa do osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową. Blisko do osiedlowego sklepu. Możliwość zakupu razem z położoną obok działką o pow 7...

  • Borowiny gm. Skierniewice
    1 / 6
    Borowiny gm. Skierniewice

    Borowiny

    • 255 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecamy do sprzedania działkę rolno - rekreacyjną o powierzchni 5100 mkw w miejscowości Borowiny/k Skierniewic. Działka częściowo zadrzewiona, bez ogrodzenia i bez mediów. W drod...

  • Spokojne, ciekawe miejsce
    1 / 4
    Spokojne, ciekawe miejsce

    Łódź

    • 507 000 zł cena
    • 3 381 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER CENA: 150 zł/ m2. Działka znajdują się przy ciekawym, spokojnym osiedlu Huta Jagodnica, dojazd ul. Kirasjerów. Media we własnym zakresie. Kupno działki w kilka osób, daje cen...

  • Działka Piątek

    Piątek

    • 65 000 zł cena
    • 4 991 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Posiadamy w ofercie nietypową działkę rolną w m. Piątek tzw. "Kaczeniec" o pow. 4991 mkw kl ziemi II, IIIa, IVa. Działka przez sąsiadów została przekształcona w drogę...

  • Działka rolna Lipce Reymontowskie
    Działka rolna Lipce Reymontowskie

    Lipce Reymontowskie

    • 130 000 zł cena
    • 8 696 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania ziemia rolna o pow. 0,87 ha, częściowo zalesiona. Nieruchomość położona w Lipcach Reymontowskich. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: A...

  • Działka rolna Skierniewice Borowiny
    1 / 5
    Działka rolna Skierniewice Borowiny

    Skierniewice

    • 593 000 zł cena
    • 21 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie sprzedaży: obszar o powierzchni 2,12 ha gruntów rolnych, V/VI klasy bonitacyjnej, położony w odległości 5 km od Skierniewic, na skraju Puszczy Bolimowskiej, w obrębie Bol...

  • działka w ciekawym miejscu
    1 / 2
    działka w ciekawym miejscu

    Łódź

    • 507 000 zł cena
    • 3 381 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w spokojnym, ciekawym miejscu. Identyfikator działki: 106104_9.0040.281/10 Dojazd ulicą Kirasjerów. Media we własnym zakresie.

  • Działka rolna Wólka Łasiecka gm. Bolimów
    1 / 7
    Działka rolna Wólka Łasiecka gm. Bolimów

    Wólka Łasiecka

    • 2 600 000 zł cena
    • 261 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka rolna w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 26,16 ha o kształcie nieregularnym. Działka rolna, niezagospodarowana i nieuprawiana - ale wykaszana. Położona przy dro...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Łódź

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka rolna Esterka gm. Nowy Kawęczyn
    1 / 8
    Działka rolna Esterka gm. Nowy Kawęczyn

    Esterka

    • 1 800 000 zł cena
    • 221 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzadko obecnie spotykana działka w jednym kawałku w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 22 ha, kształtem zbliżona do rombu. Działka rolna, lekko falista, niezagospodarowana i ni...

  • Działka rolna Skierniewice Balcerów
    Działka rolna Skierniewice Balcerów

    Skierniewice

    • 120 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość za budowy tylko na powiększenie gospodarstwa, czyli dla każdego kto posiada lub dzierżawi ponad hektar...

  • Działka rolna Budy Trzcińskie gm. Nowy Kawęczyn
    Działka rolna Budy Trzcińskie gm. Nowy Kawęczyn

    Budy Trzcińskie

    • 335 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedania działkę położoną w Budkach Trzcińskich o pow. ok. 6700m 2 (315 x 22). Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na dwa domy mieszkalne i podzielenie dz...

  • Działka rolna Skierniewice Dębowa Góra
    1 / 8
    Działka rolna Skierniewice Dębowa Góra

    Skierniewice

    • 375 000 zł cena
    • 16 511 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna ziemia - działka budowlano-rolna niedaleko Skierniewic , dojazd drogą asfaltową - raptem 10 minut samochodem od Skierniewic lub PKS-em. Naokoło piękne rozwijające się budown...

  • 1 / 3
    Fajne miejsce, ciekawa duża działka !

    Podsokołów

    • 621 680 zł cena
    • 15 542 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ta ciekawa działka posiada bardzo atrakcyjne położenie i jest o wymiarach 30 m x 520 m.Pierwsza działka od ulicy gminnej ma wydane Warunki zabudowy.Prąd i woda w ulicy.Składa się...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Wierzchy

    • 972 960 zł cena
    • 24 324 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne z możliwością zabudowy o pow. 24 324 m2 w miejscowości WIERZCHY, gmina Zadzim, powiat poddębicki, województwo łódzkie. Pow.24 324 m2 cena za m2 40zł/m2 cena:...

  • Działka rolna Słomków gm. Maków
    1 / 4
    Działka rolna Słomków gm. Maków

    Słomków

    • 299 900 zł cena
    • 27 200 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną zadrzewioną o powierzchni 2,72 ha. Na nieruchomości wydzielone dwie działki pod zabudowę o pow 1703 m 2 i 1144 m 2 . Dla nieruchomości zostały wydane warunki...

  • Działka rolna Skierniewice Miedniewice
    Działka rolna Skierniewice Miedniewice

    Miedniewice

    • 899 000 zł cena
    • 64 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 6,48 ha położona w miejscowości Miedniewice. Działka o wymiarach 70m x 920m krótszymi bokami przylega do dróg asfalt...

  • Domek z 2/ h ziemi
    Domek z 2/ h ziemi

    Dalków

    • 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam 2 h.ziemi na gruncie stoi dom drewniany i budynki gospodarcze /do remontu/ jest swiatlo woda w budynku / dzialka waska a dluga calosc 2.18h. .........pozdrawiam

  • Siedlisko 2.13 h ziemi
    Siedlisko 2.13 h ziemi

    Dalków

    • 450 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam siedlisko w dalkowie z budynkiem mieszkalnym /drewniany pokryty eternitem oraz budynki gospodarczy /calosc do remontu/ dzialka waska a dluga ponad 2 km. .jest swiatl...

  • Sprzedam dzialki rolne
    1 / 2
    Sprzedam dzialki rolne

    Ziemiary

    • 85 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialki z możliwością budowy domu o pow.1500 m2,3000 m2 położone w pięknej cichej okolicy puszczy Bolimowskiej w miejscowości Ziemiary.Cena 85 zł/m2 Woj.łódzkie gm.Bolimów.

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Nowy Kozłów Pierwszy

    • 10 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę 60100 metrów wymiary okolo130x500 dojazd do działki z dwóch stron drogą asfaltową zjazd z DK 92 okolo 700 metrów Media w drodze spokojna okolica gmi...

  • 1 / 2
    Wyjątkowa działka z WZ | Las Łagiewnicki

    Łódź » ul. Czapli

    • 1 260 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w prestiżowej części Łodzi, tuż przy malowniczym Lesie Łagiewnickim - jednym z największych kompleksów leśnych w granicach miasta w Europie....

  • Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2
    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2

    Kania Góra

    • 4 100 000 zł cena
    • 35 324 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2 pod inwestycje. Bez pośredników! Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Zgierz, województwo łódzkie Ideal...

  • Teren do zabudowy Cyprianów 16 200 m2
    1 / 2
    Teren do zabudowy Cyprianów 16 200 m2

    Cyprianów

    • 732 960 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną z możliwością podziału i uzyskania WZ o powierzchni 16 288 m2, bardzo dobrze skomunikowaną. Do centrum Łodzi 23 km. Możliwość uruchomienia działalności. Pr...

  • Działka rolno-leśna w Łodzi
    1 / 2
    Działka rolno-leśna w Łodzi

    Łódź

    • 790 000 zł cena
    • 18 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt podzieliny na 4 działki rolno-leśne. Nieruchomość graniczy z terenem lotniska. Posiada dostęp do drogi publicznej. Numer ewidencyjny działki: 203/2, 204/2, 205/2, 2...