• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przeginia Narodowa
  • Stalowa Wola
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Budy Trzcińskie

(1)
  • Działka rolna Budy Trzcińskie gm. Nowy Kawęczyn
    Działka rolna Budy Trzcińskie gm. Nowy Kawęczyn

    Budy Trzcińskie

    • 335 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedania działkę położoną w Budkach Trzcińskich o pow. ok. 6700m 2 (315 x 22). Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na dwa domy mieszkalne i podzielenie dz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Skierniewice

    • 309 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem typu loggia w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum handlowe, szkola, przedszkole, przychodnia Mieszkanie znajduje się na 4 pięt...

  • Działka leśna Doleck gm. Nowy Kawęczyn
    Działka leśna Doleck gm. Nowy Kawęczyn

    Doleck

    • 37 200 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży grunt z lasem o powierzchni 1,38 ha w miejscowości Doleck. Grunt leśny usytuowany jest w dwóch częściach po 0,37 ha i 0,56 ha nieprzyległych do siebie. Cicha,...

  • Działka Strzyboga gm. Nowy Kawęczyn
    1 / 5
    Działka Strzyboga gm. Nowy Kawęczyn

    Strzyboga

    • 550 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana położona wśród zabudowy jednorodzinnej, w niedalekiej odległości od Skierniewic. Idealnie nadaje się do wybudowania ładnej rezydencji - po uzyskani...

  • KAWALERKA NA ULICY SOBIESKIEGO
    1 / 8
    KAWALERKA NA ULICY SOBIESKIEGO

    Skierniewice

    • 195 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Obok centrum i PKP-zyskaj czas i miejsce na relaks
    1 / 14
    Obok centrum i PKP-zyskaj czas i miejsce na relaks

    Skierniewice

    • 459 360 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 66m przestrzeń do komfortowego życia+ogromny balkn
    1 / 12
    66m przestrzeń do komfortowego życia+ogromny balkn

    Skierniewice

    • 449 360 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 890 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Nowy Kawęczyn
    1 / 7
    Działka Nowy Kawęczyn

    Nowy Dwór-Parcela

    • 110 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W gminie Nowy Kawęczyn działka budowlano-rolna. Niesamowite widoki naokoło na okoliczne pola. Fantastyczna przestrzeń. Widać tylko niebo. Do najbliższego sąsiada 800 metrów, tyle t...

  • Odpoczynek od zgiełku i pośpiechu, w naturze
    1 / 9
    Odpoczynek od zgiełku i pośpiechu, w naturze

    Nowy Dwór-Parcela

    • 196 360 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skierniewice

    • 617 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna Esterka gm. Nowy Kawęczyn
    1 / 8
    Działka rolna Esterka gm. Nowy Kawęczyn

    Esterka

    • 1 800 000 zł cena
    • 221 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzadko obecnie spotykana działka w jednym kawałku w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 22 ha, kształtem zbliżona do rombu. Działka rolna, lekko falista, niezagospodarowana i ni...

  • Pełen komfort!
    1 / 16
    Pełen komfort!

    Skierniewice

    • 397 360 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Skierniewice

    • 603 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 349 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 449 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skierniewice

    • 380 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka Stary łajszczew

    Stary Łajszczew

    • 84 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usytuowana w bliskiej odległości od Puszczy Mariańskiej i duzych obszarów leśnych . Teren inwestycyjny wygodny do zagospodarowania . Dojazd drogą wewnetrzną Wymiar 116x26...

  • Działka budowlana przy ulicy gminnej

    Miedniewice

    • 209 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Miedniewice koło Żyrardowa. Dojazd do działki przez drogę wewnętrznąDo sprzedania są trzy działki w zbiżonej cenie i metrażu.Media w ulicy.Zachęc...

  • Działka budowlana w zacisznym miejscu Żyrardowa

    Miedniewice

    • 212 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Miedniewice koło Żyrardowa.Działka znajduję się bezpośrednio przy asfalcie w cichej okolicy oraz zabudowań jednorodzinnych. Na sąsiedniej działce p...

  • Nietypowa działka 2 ha w Kawęczynie gm. Ciepielów

    Nowy Kawęczyn

    • 190 000 zł cena
    • 20 080 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o pow. 2,08 ha (20080 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 288 i 300 obręb Kawęczyn) stanowiące lasy i łąki trwałe z dojazdem drogą utwardzoną w m. Kawęczyn gm. C...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skierniewice

    • 604 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki.Nowy Kawęczyn 7.
    1 / 9
    Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki.Nowy Kawęczyn 7.

    Nowy Kawęczyn

    • 269 900 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1726 m².+ 2 budynki mieszkalne (gratis).Nowy Kawęczyn 7.pow.Skierniewice.Działka położona jest przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka w rozwidleniu dwóch dróg a...

  • Dom+budynek mieszkalny, działka 1726 m.Nowy Kawęczyn 7.
    1 / 11
    Dom+budynek mieszkalny, działka 1726 m.Nowy Kawęczyn 7.

    Nowy Kawęczyn

    • 269 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom+budynek mieszkalny na działce o powierzchni 1726 m. w Nowym Kawęczynie 7 powiat Skierniewice.Działka położona jest przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka w rozwidlen...

  • Działka rolna Skierniewice Miedniewice
    Działka rolna Skierniewice Miedniewice

    Miedniewice

    • 899 000 zł cena
    • 64 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 6,48 ha położona w miejscowości Miedniewice. Działka o wymiarach 70m x 920m krótszymi bokami przylega do dróg asfalt...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 53 m² - 3 pokoje Skierniewice Widok
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż - 53 m² - 3 pokoje Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 569 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Łowicka 100 to kameralna inwestycja powstająca na osiedlu Widok w Skierniewicach. Lokalizacja zapewnia doskonałe skomunikowanie z resztą miasta, a jednocześnie bliskość terenów zie...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 103 m² - 5 pokoi Skierniewice Widok
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż - 103 m² - 5 pokoi Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 1 040 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż - 81 m² - 4 pokoje Skierniewice Widok
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż - 81 m² - 4 pokoje Skierniewice Widok

    Skierniewice

    • 860 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Wynajmę mieszkanie
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie

    Skierniewice

    • 1 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę 2- pokojowe mieszkanie w centrum Skierniewic. Mieszkanie jest częściowo umeblowane z możliwością domeblowania wg klienta, w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu Galeria Dek...

  • Działka inwestycyjno-przemysłowa 6000m2 w centrum Polski
    1 / 5
    Działka inwestycyjno-przemysłowa 6000m2 w centrum Polski

    Nowy Karolinów

    • 150 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow 6000m2 oznaczoną nr 6/3 zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719 w miejscowości Karolinów Nowy poomiędzy Skierniew...

  • Mieszkanie 57,86m² | ul. Kopernika | Blisko Centrum, Zalew
    1 / 14
    Mieszkanie 57,86m² | ul. Kopernika | Blisko Centrum, Zalew

    Skierniewice

    • 560 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, ciche i świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni 57,86 m2 położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Skierniewicach – przy ul. Kopernik...