• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Kamienica

(1)
  • Działka rolno-budowlana Kamienica
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Kamienica

    Kamienica

    • 264 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania widokowa działka o pow. 24ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie zmiany przeznaczenia terenu w miejscowym planie zagospodaro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Widokowa działka rolna z możliwością przekształcenia | Mokra Wieś

    Mokra Wieś

    • 59 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 79 ar położona w miejscowości Mokra Wieś, gmina Podegrodzie. Teren płaski, w dalszej części nachylony, szerokość od strony drogi ok. 21 m (...

  • Sprzedam

    Półrzeczki

    • 1 864 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki: - zabudowaną 1700m2 media, woda, prąd, gaz dojazd droga asfaltowa budynek do adaptacji. - działki rolne 28000m2 - działki leśne 40400m2 założona K.W.

  • 1 / 3
    sprzedaż działki

    Gaboń

    • 56 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną numer 180 o powierzchni 16 arów, położoną w miejscowości Gaboń, gmina Stary Sącz, teren działki lekko nachylony, dojazd bezpośrednio drogą asfaltową...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolno rekreacyjną w Kadczy

    Kadcza

    • 250 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną w miejscowości Kadcza. Działka znajduje się blisko rzeki Dunajec. Piękne widoki na Przechybę. Działka również znajduje się w zagospodarowaniu p...

  • Działka z widokiem na Pieniny pod domki letniskowe

    Szczawnica

    • 350 000 zł cena
    • 4 341 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z widokiem na Pieniny pod domki letniskowe Na sprzedaż 3 działki rolne o numerze ewid. 3257 , 3235 oraz 3354 obręb 1 w Szczawnicy na ulicy Widok. Działki łącznie mają ł...

  • Działka w Grywałdzie; 1,1003 ha; warunki zabudowy

    Grywałd

    • 849 000 zł cena
    • 11 003 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż – malownicza działka w sercu Pienin!Lokalizacja: woj. małopolskie, powiat nowotarski, gmina Krościenko nad Dunajcem Powierzchnia: 1,1003 ha (11 003 m²) Wymiary: ok. 50...

  • 1 / 4
    Szczawnica zaraz obok Palenickiegto szczytu.

    Szczawnica

    • 50 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Działka z dojazdem samochodem 4x4. Droga szeroka utwardzona. Jadąc od Kotuńki w stronę Palenicy (ok 200mb. przed szczytem Palenicy), Cisza, brak turystów, widok na Krościenko i Pi...

  • Działka z widokiem na panoramę Tatr
    1 / 6
    Działka z widokiem na panoramę Tatr

    Knurów

    • 199 000 zł cena
    • 7 103 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Knurów. Podstawowe informacje: Numer ewidencyjny 1551 Powierzchnia działki:...

  • Działka 6700m2,gm.Dobra,dr.asf.las.

    Dobra

    • 1 699 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.6700 ha. Użytki PS IV, Ls IV.Brak planu zagospodarowania przestrzennego....

  • 2-wie działki,1045m2,Dobra,ul. Słoneczna Dolina.

    Dobra » ul. Słoneczna Dolina

    • 235 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², poł...

  • Działka Wysokie

    Wysokie

    • 90 000 zł cena
    • 1 761 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka widokowa pod lasem Beskid Wyspowy, 17,61 ara Na sprzedaż piękna, widokowa działka o powierzchni 17,61 ara , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Położenie: Działk...

  • Na sprzedaż działka z potencjałem - Tylmanowa
    1 / 12
    Na sprzedaż działka z potencjałem - Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 230 000 zł cena
    • 2 277 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna o powierzchni 2277 m² (nr działki 2239) położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajobrazowe...

  • Działka rolna w Szczawnicy
    1 / 10
    Działka rolna w Szczawnicy

    Szczawnica

    • 98 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Szczawnicy bez bezpośredniego dostępu do drogi

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Koszary

    • 54 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę w Koszarach. Dojazd drogą asfaltową, media ( woda, prąd, gaz) w drodze. Działka jest w części porośnięta drzewami, z jednej strony przy granicy płynie str...

  • Szukasz lokaty kapitału w sąsiedztwie lasu?
    1 / 13
    Szukasz lokaty kapitału w sąsiedztwie lasu?

    Niedzica

    • 118 500 zł cena
    • 6 668 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Poniżej oferta o powierzchni 67 ar położona w miejscowości Niedzica. To propozycja dla osób szukających gruntu, który pozwoli ulokować kapitał w nieruchomości o naturalnym charakte...

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Wysokie
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Wysokie

    Limanowa

    • 62 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt XVIII GUp 240/20 syndyk masy upadłości sprzeda: a) prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni...

  • Działka rolna zalesiona z przyczepą kempingową
    1 / 10
    Działka rolna zalesiona z przyczepą kempingową

    Wilczyce

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna zalesiona w Wilczycach oferująca nie tylko przestrzeń do wypoczynku, ale także gotowe rozwiązanie do zamieszkania. Na terenie nieruchomości znaj...

  • Nieruchomość gruntowa z własnym lasem
    1 / 4
    Nieruchomość gruntowa z własnym lasem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 80 000 zł cena
    • 12 055 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA REKREACYJNO-INWESTYCYJNA 12 055 m² KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | TEREN ZALESIONY | POTENCJAŁ PRZYSZŁOŚCI TWOJE MIEJSCE WŚRÓD NATURY Z PRZESTRZENIĄ I MOŻLIWOŚCIAMI ROZWOJU Na s...

  • Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce
    1 / 5
    Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce

    Ochotnica Górna

    • 41 000 zł cena
    • 3 707 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA WIDOKOWA 3707 m² | TEREN ROLNO-LEŚNY | SPOKOJNA LOKALIZACJA | POTENCJAŁ REKREACYJNY MIEJSCE Z WIDOKIEM NA GORCE I DOSKONAŁYM NASŁONECZNIENIEM Na sprzedaż działka o charakt...

  • Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa
    1 / 5
    Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa

    Łącko

    • 310 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Łącko powiat nowosądecki. Powierzchnia  42 ar w połowie z sadem owocowym.Dojazd drogą asfaltową. Działka nieogrodzona ,...

  • Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce
    1 / 5
    Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce

    Ochotnica Górna

    • 55 000 zł cena
    • 4 634 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA WIDOKOWA 4634 m² | GÓRCE | POŁUDNIOWO-WSCHODNIE NASŁONECZNIENIE | CISZA, PRZESTRZEŃ, NATURA MIEJSCE, KTÓRE ŁĄCZY WIDOKI, SPOKÓJ I POTENCJAŁ ZIEMI Na sprzedaż działka rolna...